Home Forums Mechanika / konstrukcijos Žvaigždutės variklio ašiai

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • #11357
    JustasM
    Participant

    Sveiki. Gal kas žinot kur būtų galima Europoj ar net Lietuvoj gauti Žvaigždučių variklio ašiai? Reiktų kažkokio sprendimo lygiai ašiai, gal kažko tokio http://out2win.com/catalog/images/AZ2110.jpg .
    http://out2win.com/catalog/sprkt_fb_34.html

    Pas kiniečius nesiseka rast 12.7mm pičo, o US siuntimo kainos po 10 kart viršija prekės kainą.

    #11374
    karpis
    Participant

    KUR -Eu ar Lt- nžn. Bet žvaigždutė su 10 dantų naudojama kaip varančioji-dils greitai pati ir dils greit grandinė (+triukšmas). Norint to išvengti reik kaip minimum 13-14 dantų, o geriau kokie 16+ ..

    #11380
    Tadas
    Participant

    Karpis geriau kai gali rinktis.Kitas klausimas kokia galine zvaigzde kiek dantu.Pvz pas mane pusbritvej gamyklos konfiguracijoj stovejo 11 priekis 44 galas.Na aisku dabar tie patys 11 o gale 56 tai nezinau kaip ten kas kokiu greiciu devesis ir skleis garsus.

    #11381
    JustasM
    Participant

    Kitam projekte naudoju 10 dantų, bet 6.35mm žingsnio. Dėvisi žiauriai, bet garsas nėra baisus, nors sukasi 8k apsukomis. Tiktų ir 13-14 dantų, nes nereiks didelio perdavimo mažinimo. Reiks gal mėgint kažkokį adapterį gamint ir dėti motorolerių žvaigždutes.

    #11384
    agniusm
    Participant

    Pabandyk firmelės kaip narvija, dagmita, ignera, gal tures arba gales atvezt.

    #11407
    Mu
    Participant
    #11408
    JustasM
    Participant

    Kaip tik norėjau jų klausti ar turi kažką vietoje. Gal žinot ~kainas?

    Šios paruoštos labai patraukliai atrodo:
    http://www.nautega.lt/wp-content/uploads/2014/01/B-SpecialStandard.pdf

    • This reply was modified 8 years, 7 months ago by JustasM.
    #11411
    Tadas
    Participant

    Justai standarto reiktu norint patart kazka.Cia kalbam apie dviratine zvaigzdute ar moto?Siaip dviratines jei neklystu daug kur skaitomos 410 standarto moto 420 520 530 ir dar keletas populiariu dydziu.Man reikejo butent 420 standarto tai sansu jokiu gaut Narvijoj Dagmitoj ir panasiose.Kodas manasis buvo 086 raides a arba b o gaunasi kad vietoj turi 085 o jei nori 086 turi imt bent 45vnt tai kaip ir prabanga gaunasi.

    #11413
    JustasM
    Participant

    Dviračio standartai bei moto 420 skiriasi tik grandinės pločiu, kas nėra labai svarbu, blogiausiu atveju gale dvi žvaigždes susukčiau. Norėčiau 410, nes naudojamas plotis dviračiuose su viena žvaigžde gale. Lengva gauti grandinę ir galinę žvaigždę(dviračio priekinė). Kol kas dar nieko neturiu iš transmisijos, todėl pradedu nuo sunkiausiai gaunamos detalės :)

    Žiūriu čia šituos kataloguose tiktų tik 425 motociklo grandinei…

    • This reply was modified 8 years, 7 months ago by JustasM.
    #11425
    Mu
    Participant

    Kaip tik norėjau jų klausti ar turi kažką vietoje. Gal žinot ~kainas?

    Šios paruoštos labai patraukliai atrodo:
    http://www.nautega.lt/wp-content/uploads/2014/01/B-SpecialStandard.pdf

    Vietoj nepopuliarių prekių neturi, gamyklinė žvaigždė su stebule (motociklo grandinei) ir skyle kainuoja kažkur apie 5 Eur.

    #15067
    Karolis
    Participant

    Gal kas žinot kur galėčiau Vilniuje persipjaut diuralio apvalų gabalą 170mm skersmens? Turiu kaladę 170mm skersmens ir ~8cm pločio. Norėčiau padalint į 3 lygias dalis. Ir iš jų išsitekint motoro dangčius. Tekintojai nuėjus tik galvas kraipo, tipo peilių neturi plonų. “Atnešk paruoštą” maždaug. įtariu todėl man vienas tekintojas ir nedaro. “Pažėsiu, pažėsiu”. Už..sa pasakytų netekinsiu, o ne gumą temptų.
    Žinoma, noriu, kad pjūvio metu 1cm neišeitų į orą. Ir taip man nuskilo, kad gavau šį gabalą.
    Galvoju, gal kur metalus pardavinėja dar pasiklausiu, jie ten visokius skersmenis pjausto. Bet jei turite kokius kontaktus, kurie tikrai turėtų galimybę atriekti be super didelės išeigos pasidalinkite. Ačiū.

    #15068
    Šarūnas
    Keymaster

    Ieškok, kas turi didelį juostinį pjūklą, tekintojas neperpjaus. Peilių tokių niekas neturės, nes standartinių nebūna. Įmanoma, aišku, sukant staklėse su paprastu metalo pjūklu pjaut rankomis, bet labai pavojinga ir su tokia balvanke darbo bus pusdieniui. Iki 10cm diametro esu taip pjovęs, kartoti nenorėčiau..
    Šiaip dangčiams geriau yra diuralio plokštė. Plokštės gabatą galima po cnc freza kišt, ir net į tekinimo stakles.

    #15069
    agniusm
    Participant

    Bandyk į Linoksą. Aš ten nerūdijantį perku ir jie turi juostines be to aliumą pardavinėja, gal atpjaus. Aš turiu juostines ir mano galva tokio diametro 10cm bus sudėtinga užgriebti

    #15070
    Karolis
    Participant

    Ok, dėkui už info.
    Gal kas nusimanot apie freewheel vienos žvaigždės? Reiktų užsukamos, ploniausio varianto kiek galima ir kuo mažiau dantų turėtų. Dabartinė Shimano gan plati 16mm. Taupau vietą :)

    #15071
    Ciuraz
    Participant

    Turiu laabai placia 12T :)

    #15157
    Karolis
    Participant

    Gal kas žinot kur Lietuvoj šplintų yra galimybė įsigyti? Reikalingas 6mm plotis, 30mm ilgis, 6mm aukštis. Dėkui.

    #15158
    Karolis
    Participant

    Pasirodo, tai vadinama pleištu :)

    http://www.wurth.lt/lt/preke/2067

    #15159
    Oldschooler
    Participant

    …šplintų yra galimybė…”
    Turite galvoje “kaištis” ? Jei taip, esu pirkęs “Lytagroj”, rut. guolių skyriuje. (Vilniuje).Buvo visokiausių dydžių, netgi 1m ilgio strypais, susipjaustymui.
    Aha- pleištas! :)

    • This reply was modified 7 years, 5 months ago by Oldschooler.
    • This reply was modified 7 years, 5 months ago by Oldschooler.
    • This reply was modified 7 years, 5 months ago by Oldschooler.
    #15163
    Karolis
    Participant

    Rodo ir Lytagroj, bet Kaune.
    Wurth’e turbūt reiktų užsakyt 100vnt. O reikia tik 1. :)

    #15164
    Oldschooler
    Participant

    Reikėtų paskambint, Wurth lyg ir teisinga parduotuvė, esu pirkęs daug ką mikro kiekiais- 2 poweržles, pvz. :)

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.