• sarunas started the topic Elektromagneto gamyba in the forum 8 years, 12 months ago

    Gal kas žinote kokia formulę.Prisireikė pasidaryt galingą elektromagnetą.Daug resursų neturiu,tai būtų ne pro šalį kokie nors patarimai kaip pasiskaičiuoti kiek vijų reikės,kad jos degti nepradetu.

     

  • Gal kas žinot kiek maždaug srovės atlaikytų PCB takelis 5mm pločio.Juo tekės 12V įtampa? O gal kokia formule turit? Takelis nedengtas lydmetaliu.

     

  • Kadangi dar esu zalias tai nepuolu iskart gamint el.masinos ar motociklo.Pradziai nutariau pazaist su rc modeliu varikliai ir greicio reguliatoriais.Turiu tokia beda ,net nezinau nuo ko pradet.Pagrindine problema keisti garsai motoruose (tiksejimas kazkoks). Cia trumpas video,kuriame girdisi tas tiksejimas: video nuoroda .Bandziau kita greicio…[Read more]

  • Nusipirkau is ebay kazkokio skysto fliuso BGA litavimui.Tik nesu anksciau nieko panasaus turejes ir kazko suabejojau ar ten yra tai kas ir turetu but.Ar kas nors esat susidure su skystais fliusai BGA litavimui,kas ten per ju sudetis ir koks kvapas galetu but.Manasis tai turi spirito kvapa,ir kazko pradejau galvot ar ten tiesiog neatsiunte man…[Read more]

  • Galvojau pradžiai gal kanors pakonstruot su kokiu paprastu motoru tai sakau paklausiu kod per toli neisivažiuočiau.Koks galetu but šepetelinio variklio naud. koficientas? Ir kurio didesinis BLDC ar DC ?