Campus Party Europe

Prieš gerą mėnesį buvau informuotas apie renginį “Campus Party Europe“, balandžio 14-18 dienomis vyksiantį Ispanijoje. Į šį renginį, pasak rengėjų, sukviečiami jauni Europos Sąjungos mokslininkai, išradėjai, ir kiti technologijų ir inovacijų specialistai. Kas, kaip, kada ir kur vyks sužinosite panaršę renginio svetainę, na o šį įrašą rašau norėdamas pasigirti, kad renginyje dalyvausiu ir aš. Būti pakviestam nebuvo taip jau sunku: atskirame puslapyje anglų kalba aprašiau savo antrąjį e-dviratį ir straipsnelio nuorodą pateikiau organizatoriams. Po kelių dienų man buvo pranešta, kad esu įtrauktas į dalyvių sąrašą, žodžiu, esu vienas iš tų 800 laimingųjų europiečių. Kodėl laimingųjų? O gi todėl, kad absoliučiai viskas yra iš anksto apmokėta: kelionė, maistas, nakvynė. Tai bus puiki proga pamatyti daugiau pasaulio ir užmegzti ryšius užsienyje.

Viskas buvo linksma ir gražu iki vakar gauto e-laiško, kuriame sakoma, kad mano projektas “Electric bike” pateko tarp 20 geriausių Europos Sąjungos darbų. Tai reiškia, kad aš ir kiti 19 europiečių turėsime stoti prieš minią ir pristatinėti savo darbus. Paskata pasirodyti geriausiai – 3k € prizas (kaži ar lietuva išskaičiuotų 15% pajamų mokestį?). Pinigai pinigais, bet reali nauda turbūt bus daugybė mane stebinčių potencialių darbdavių.

Iš tikrųjų man dar neaišku kodėl šis renginys nemokamas – manau paaiškės jau už kelių dienų. Na o kol kas ruošiu kostiumą ir galvoju ką gi pasakyti ir parodyti.

Kol kas tiek žinių. Išvykstu šį trečiadienį anksti ryte. Renginio metu atradęs laisvų akimirkų būtinai parašysiu kaip man sekasi ir kas gi vyksta, tad laukite naujienų…

8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.