Home Forums Mechanika / konstrukcijos Amortizatoriai.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #2020
    Gytis
    Participant

    Sveiki,

     

    Patarkit del amortizatoriu projektui. Kuriamas projektas (kai pradesim darbus, foto tikrai ikelsim) bus trirate transporto priemone, varoma dveim hub’o varikliais. Numatomas didziausias svoris 400kg su 3mis keleiviais. Reikia rimtu amortizatoriu, kad atliktu savo funkcija ir svarbiausia laikytu.

     

    Ka patartumet? Ar ieskotis motociklo sakes bei dvieju amortizatoriu, ar vis delto geros firmos dviracio daliu? Is esmes, su dviracio dalims teiktume pirmenybe, paprastuciau butu.

    #5483
    agniusm
    Participant

    Mano manymu kai kalba eina apie 400kg reiketu pamirsti dviraciu dalis ir ziurinetis i motociklu. Cia kaip suprantu kalba eina ne apie reversini tricikla. Man va idomu dvieju hub’u konceptas ir gl kas gales paaiskinti. Posukio metu isorinis ratas suksi greiciau nei vidinis. Viskas tvarkoj kai stovi diferencialas. Kaip su hub’ais bus?

    #5484
    Šarūnas
    Keymaster

    Hubiam variantui reikalingi valdikliai, reguliuojantys ne greitį, bet sukimo momentą. Tai dauguma pigių dviratinių atkrenta. Žinau kad tą moka Kelly, sevcon, curtis… Su jais tai tiesiog vieną rankeną ant dviejų jungi ir viskas.

    #5485
    Gytis
    Participant

    Dekuj uz patarimus, kaip ir maniau, teks ieskotis motociklo daliu, bei, pirkti du kelly kontrolerius, vietoj keletos pigesniu.

    #5486
    agniusm
    Participant

    Norejau pasiteirauti i tema. Gal kas ka ismano apie pit bike’us. Dviraciu amortizatoriai nesveikai brangus, gal dviratukui galima butu panaudoti tokius:

     

    http://funbikes.co.uk/Fastace_Front_Forks(902).aspx

    http://funbikes.co.uk/DNM_Rear_Shock_Absorber_MTGRC_290_mm(2267).aspx

    Nepigiausi, bet dvigubai pigesni nei dviratiniai.

    #5487
    Šarūnas
    Keymaster

    Kokio dydžio ratui tas priekinis?

    O galinis tai baisiai didelis – 30 cm… Ir spyruoklė žiauriai stipri, 1000 lbs/in. Normaliam dviračiui reikia apie 200.

    #5488
    agniusm
    Participant

    Galvoju 24″. o tai amortizatoriaus stiprumas toks kodel blogai? Jei bekele karjerais pasiduot?

    Kitas klausimas ar dviratine stebule 110mm 20mm thru axle galima konvertuoti i 15mm asi ir ar galima det kazkokius spacer’ius padaryt 135mm?

    #5489
    Šarūnas
    Keymaster

    toks spyruoklės stiprumas blogai, nes eiga bus koks 5mm …

    #17533
    Tomas
    Participant

    Sveiki, nors ne apie elektriką, bet gal patarsite.
    Lūžo pas mane priekinės šakės (ant jos pas mane kabo 500 W Smart Pie varikliukas), rato ašies prisukimo auselės. Tad reikia naujos amortizuojančios šakės.
    26″, 110 mm dropout`as, vamzdžio ilgis 200 mm. diametras 30>28 mm, tvirtinimai diskiniams stabdžiams 74 mm, norėtųsi orinės.
    Gal turite kokią pardavimui užsilikusią?
    Arba iš patirites galite patarti kokią pirkti (gamintojas, pavadinimas), kad būtų tvirtesnė ir tinkama el. motorui tvirtinti, be baimės, kad auselės nulūš :)?

    Jei kas mano tel. 8 652 vienas vienas nulis nulis vienas.
    Būsiu dėkingas už bet kokią info, kad mažiau reikėtų paieškos žygių daryti :)

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.