Home Forums Mechanika / konstrukcijos Atviros prieigos rėmai

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #16025
    Ričardas
    Participant

    Ar žinote kokių ala “open hardware” e-bike rėmų? Ta prasme viešai prieinamų e-bike rėmų brėžinių?
    Man kol kas nieko gero googlis neduoda… O būtų smagu čia parinkti nuorodų į tokius, nes jei įranga ir yra, ne visada ne “mechanikas” gali gerą rėmą susiprojektuot, ne visada ir nori… :D
    Arba gal dalyviai norite STL’us ar STEP’us paviešinti, kas ne komerciniai?

    Kol kas:
    https://grabcad.com/library/electric-bicycle-vd_concept-1

    #16026
    Šarūnas
    Keymaster

    Turint mintyje kiek darbo tai reikalauja, kažin, ar kam į galvą šautų mintis publikuoti. O jei ir rasi viešą, tai dar labai didelis klausimas, kiek geras bus…

    #16030
    Ričardas
    Participant

    Na aš manau, kad turėtų būti žmonių, kurie sau pasipaišo, pasidaro vieną variantą ar du ir apie gamybą net neplanuoja, tai gal tokie ir paviešintų. Šiaip sakau, gal kas ką užtikę internetuose, ką aš praleidau…

    #16033
    Nemirtingasis
    Participant

    Tie kas konstruoja sau ir nesau vienetinius ar kelis variantus tai prie brėžinių nesėdės dienų dienas, bent aš nesėdžiu, nusipiešiu ant lapo apytikslį modelį ir gamindamas koreguoju pagal situacija ir vaizdą, nemanau kad kas sėdės dienų dienas kad iki smulkmenų išbaigti brėžinį dėl vieno ar dviejų sau gaminamų dviračių ar paspirtukų.

    #16034
    agniusm
    Participant

    Aš darau kaip Nemirtingasis parašė. Braižausi atskirus komponentus. Pavienius variantus geriausiai daryti su kažkuo turimu, t.y. baze. Normalų rėmą suvirinti reikės konduktoriaus o dėl vieno tiek darbo ir pinigų paprasčiausiai neapsimoka. Mano nuomone per daug metalo lauže panaudojamų daigtų už metalo laužo kainą kad kažką gimdyt visiškai naujo.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.