Home Forums Skelbimai baterija 5kw motorui

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • #14921
    Ceska87
    Participant

    Sveiki! ieskau akumuliatoriaus 5kw motorui. 48v manau reiktu apie 50ah talpos ir apie 20c iskrovimo. pataisykit jai ka netaip suprantu.
    gal kasnors turit toki varikli, koki akumuliatoriu naudojat?

    #14922
    Tom
    Participant

    Manau tiek daug C tau tikrai nereikia, nes jei neklystu 20C gaunasi 1000A prie tokios talpos.

    #14924
    Ceska87
    Participant

    Kontroleris max. 300A jo, as suklydau prie 50a talpos uzteks ir 5c

    #14925
    Tadas
    Participant

    Tai motoras bldc?Velgi tie 300A fazines sroves ar is baterijos nori tiek siurbt?

    #14926
    Ceska87
    Participant

    motoras hubinis rate. 300a kontroleris gali imti is baterijos. fazine srove gali buti didesne

    #14934
    tomass
    Participant

    Laba diena Ceska87,
    galiu padaryti tinkama baterija jusu turimai aplikacijai – 48V50Ah(5-6C) su atitinkamu BMS-u(150A arba 200A – pastoviame iskrovime). Uztrukciau apie 3 savaites.
    Kainuotu apie 1257 eurus.
    Pasuk Tomui i Klaipeda – susiderinsime detales.

    #14935
    Ceska87
    Participant

    Sveiki. jau uzsakiau celes. surinkinesiu pats 14s19p. aktualus klausimas lieka pakrovejas. Manau reikia ne maziau 15A. Gal kas ka turit pasiulyti?

    #14936
    Tom
    Participant

    Kokias celes naudosi savo akumuliatoriuj?

    #14939
    Ceska87
    Participant

    Panasonic

    #14940
    agniusm
    Participant

    Man kaip tai sviecia kad nera panasunic su 5c iskrova. Tikriausiai ir PF gal kokis 10A kas yra apie 3C

    #14941
    Ceska87
    Participant

    na manau turetu uztekti. jai ka tai didinsim celiu kieki. nes nezinau ka kitaip daryti

    #14942
    Šarūnas
    Keymaster

    PF ilgalaikė iškrova yra 3C, bet trumpalaikius pikus gerai laiko ir 5C…

    #15008
    Ceska87
    Participant

    Reikia bms 14s 15a
    Sveiki! parkeliavo celes bet per ta laika pradingo BMS. Gal kas turit kanors pasiulyti?

    #15009
    Tom
    Participant

    Galeciau tik 13s 20A pasiulyti.

    #15011
    Ceska87
    Participant
    #15012
    Tadas
    Participant

    Ceska as pradesiu is toliau..Nuo pirmo tavo posto supratau kad nelabai teisingai renkiesi savo projektui akuma jo konfiguracija ir panasiai.Pataisyk jei klystu bet viskas prasidejo nuo to kad nusipirkai ar isirinkai huba 48V ir manai kad padavus jam tarkim 72v jis sudegs?Tai va kitas klausimas kam imt 18650 celes kurios nera skirtos didelem srovem ir vistiek naudot jas didelem srovem nes pats pasirinkai 48V sistema?As tau patariu sukeist savo akumo konfiguracijoj S su P ir bus viskas labai normaliai pamatysi.Pats turiu motocikliuka kurio akumas is 300 vienetu 18650 celiu is teslos pako.Pas mane 20S ir 15P.BMS turetu veikt o kainos ar ten 30 euru ar 50 mazas skirtumas vistiek jei nori rimto bet aisku zenkliai brangesnio kreipiesi pas Saruna arba Ryti.

    #15013
    Šarūnas
    Keymaster

    Na aš šitoj vietoj nenorėčiau sutikti :)
    Jei baterijos talpa bus pakankamai didelė, dėl ‘silpnų’ celių jokių problemų nebus. Kitas dalykas, 18650 yra tikrai pakankamai galingos.
    Įtampos kėlimas yra mėgėjų lengviausiai suprantama priemonė greičiui pakelti. Deja toks būdas yra vienas blogiausių, iššaukiančių visą eilę kitų problemų.

    #15014
    Ceska87
    Participant

    O tai kokia prasme voltaza didinti? tuo labiau kad as jau viska turiu apart bms, kad krauti ir balansuoti akuma. Greicio man uztenka, su 19p galingumo irgi. plius prie 72v variklis labiau kais. Man noretusi tik BMS/PCM kokio ismaningesnio, kad stebeti akumo bukle, bet tokiu nelabai randu :(
    kolkas vazineju su 14s3p lipo 4400ma be bms ir jokiu problemu nepastebiu tik tiek, kad pravaziuoju mazai ~15-20km

    #15015
    Tadas
    Participant

    Dar norejau kazkiek padiskutuot paaiskint bet tavo isireiskimas apie variklio kaitima prie didesnes itampos atvere man akis :)Kartais reik zmogui tiesiog leist mokytis is savu klaidu..Sekmes kuryboje.Jos tikrai prireiks ;)

    #15016
    Ceska87
    Participant

    Tadai. Jai nesunku paaiskink man kaip visiskam neismaneliui kodel tu siulai geriau daryti 20s o ne 14s ?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.