Home Forums Elektronika / programavimas Kelly KLS7230 BLDC FOC ir PID

Viewing 13 posts - 21 through 33 (of 33 total)
  • Author
    Posts
  • #17059
    agniusm
    Participant

    https://www.aliexpress.com/item/Kelly-Sinewave-E-bike-Controller-KLS7230S-24V-72V-300A-SINUSOIDAL-Controller-for-2000W-Brushless-Motor/32809156125.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2e4d4c4dmnXKHS
    tik kaina jau pakilusi, aš už 174 pirkausi
    Tiesa, komplekte buvo net diodas ir rezistorius.

    • This reply was modified 5 years, 11 months ago by agniusm.
    #17061
    agniusm
    Participant

    Tiesa, su tiuningavimu. Šiek tiek pasižiūrinėjau, visokių nesamonių prigraibiau, gal kas padėtų, nesigilinau pats:
    https://www.embedded.com/print/4391181
    https://www.thorlabs.com/tutorials.cfm?tabID=5dfca308-d07e-46c9-baa0-4defc5c40c3e

    #17066
    Ričardas
    Participant

    Ech, aš dar ieškau kažkokio ūkiškesnio metodo.
    Šiaip kažkur buvau užtikęs žmogaus magistrinį, kur būtent ir derinamas BLDC PI, ten ir Mathlab skriptas buvo, tik va klausimas ar visi pradiniai duomenys bus galima rast pas variklio gamintoją.
    Tai net ir nesigilinau, bandysiu kažką ūkiškesnio mąstyt, kai išsiaiškinsiu ar dar neužlenkiau savo variklio…
    Šiandien nuo Geležinio Vilko – Žalgirio g. sankryžos link Akro offroad pavariau į Šeškinės kalną (ten trasa neboga yra). Mano HT-3525 pasiekė 99,8 C vidinę temperatūrą (DS18B20 netoli nuo apvijų viduje matavo) ir kažkaip lygioj vietoj važiuojant srovė paaugo nuo ~10 A iki ~14 A. Gal nes toks karštas, gal, kad magnetai gavo per daug šilumos. Nors neodimis turėtų 100-120 C laikyti, nesu tikras ar ne išsimagnetino kažkiek.
    Kokias max temp. kolegos laikote variklio?

    #17067
    agniusm
    Participant

    Reikejo Nerin merkt ir būtų atvėsęs :D

    #17068
    Ričardas
    Participant

    Tai kad išorė taip iš rankos apie 50 C, tai nelabai hubui ta neris padėtų. Bet turiu mintį kišti į vidų 30 mm ventiliatorius ant statoriaus skylių, kad vidinę oro cirkuliaciją padaryt (kaip pvz. foto žemiau). Nežinau kiek tai bus efektyvu, bet tikėtina geriau nei nieko. Skylių gręžt ir išhermetint kažkaip nesinori… Fero-fluid irgi nelabai noriu dėl padidinto pasipriešinimo kišt. Kokios dar opcijos hot rodint?
    Šiaip panašu, kad magnetai ok, atvėso ir vėl normali srovė. Bet kai valdiklis, BMS ir akumas gali drąsiai 7 kW ilgalaikės duot, gal reikia rimtesnio variklio..? Nors dabar efektyvumas HT serijos visai nieko.
    fans
    distancemap

    #17128
    agniusm
    Participant

    #17129
    Romualdas
    Participant

    Qs variklis trečios kartos neįmanoma perkaitinti 90km/h kol akuma neiškrausi
    25 KM.variklis išila išorę vos ~40laipsniu nepaliginsi su antros kartos variklių prieš tai tokiom pačiomis saligom ranka laikiti neįmanoma

    #17130
    agniusm
    Participant

    Ričardai, o kam tada ventiliatoriai jei dangčių negręši? Geriau gerai nulakuok ir sugręžk. ES yra neblogas topikas apie aušinimą hubų

    #17134
    Ričardas
    Participant

    Galvoju, pagerėtų vidinė konvekcija, ypač kol nesisuka ratas. Gal kiek greičiau šilumą į rotorių atiduotų.
    Gręžt nenoriu kažkaip. Patikimumo norisi, nes tai kasdieninis transportas darbas-namai. Nesinori kas kelias savaites plauti, guolius tepti ar kitaip knistis. Dabar pas mane +- hermetiškas (na kiek SKF guoliai su plastikiniu sandarikliu hermetiški). Bijau uždrožimo variklio, nors skylės gal ir idėja ateičiai kai (jei) nusibos šis transportas.
    Ai ir pas mane ten dar visokių laidų, t.y. 2 šilumos sensoriai sukišti, tai dar tie hermetint patikimai… Sakykim ateičiai. Dabar sėkmingai 7 km kalnais su ~70 C temperatūra parvažiuoju namo, o draskytis nebe tiek ir norisi kaip vos surinkus. :)
    O ES pratikrinau. Archaiški metodai, bet nelabai ką čia daugiau ir prigalvosi tokio tipo variklio aušinimui.
    Nebent idėja žiemai, tai tekinti kairįjį variklio bliūdą, tekinti, virinti guoliavietę prie jo ir guolio adapterį ašiai tekinti ir dėti didelio diametro guolį, kad aušint teisingai skysčiu ir… Bus matyt… :)

    #17135
    agniusm
    Participant

    O kaip tos hubsink? Kiek skaiciau tai padeda, man rodos cia Sketch Coleman dare.

    #17136
    agniusm
    Participant

    Jo,rodos geriausias receptas ferrofluid + hubsink :)

    #17148
    agniusm
    Participant

    Gal kas turi kls programavimo aprašą ? Sunkiai man sekasi su basic funkcijomis

    #17150
    Ričardas
    Participant

    Yra Kelly tinklapyje: https://kellycontroller.com/mot/downloads/KellyKLS-SUserManualV1.6.pdf
    Nuo 16 psl.
    Arba klausk konkrečiau kurie parametrai domina.

Viewing 13 posts - 21 through 33 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.