Home Forums Bendras Buckio nesamoniu skyrelis

Viewing 20 posts - 221 through 240 (of 270 total)
  • Author
    Posts
  • #10207
    Buckis
    Participant

    Regeneracija neaktyvuota. Nebent kas su setingsais

    #10213
    Buckis
    Participant

    Sutariau su pardavėju, gausiu kita,tik su Agni visvien neaišku, dėl ko kaista, ašis sukietėja bet vos vos. Ir dar atkreipiau dėmesį kad meanwell visalaika pajungus degima gaudavo apkrova – Ale garsas pasikeisdavo, gal kokius kelis kartus prieš padvesiant valdikliui degima pajungus apkrovos nebebuvo bet variklis dirbo kaip įprasta

    #10215
    agniusm
    Participant

    O varikli pati buvai pajunges prie 12v ir pamataves srove laisvom apsukom?

    #10218
    Buckis
    Participant

    Ne nebuvau, variklį jau paskerdziau, armatūra kaip ir normaliai atrodo, jei žinočiau ką matuoti tai pamatuociau, magnetai pilni šiukšlyno ir tie kur iš šepečiu pusės keli apruke – įtariu kad buvo šepečiai susvilinti ankstesni. Ašis turi labai maža kreivuma , arba mano manometras per tikslus.
    Prieš nusprogstant valdikliui buvau znyples tik uzmetes ant variklio pliuso, nespėjau perdėt.valdiklį ir paskerdziau, bet nieko nematyt,laukiu brėžinių iš pardavėjo,bei kito valdiklio. Gavau naują ašį, reiks nešti matyt pas tekintojus kad uzmove mano ivore islygintu plokštumas, Bo mano tekinimo staklės truputuka panesiotos kaip kaimo merga :)

    #10223
    Šarūnas
    Keymaster

    Jei turi oscilografą, gal būt pakaktų sukti motorą vienodu greičiu (su drėle pvz.) ir matuoti kaip atrodo oscilograma. Jei sulyg motoro sukimosi dažniu yra staigūs impulsai, reiškia užsitrumpinusios apvijos.

    Kitas dalykas, vos įjungus valdiklį, bet nedavus gazo, ašis neturėtų ‘pasunkėti’, juo labiau neturėtų niekas kaisti. Na nebent valdiklis yra sukimo momento režime, iš kurio neišeina net numetus gazą.

    #10224
    agniusm
    Participant

    Praktiškai labai tikėtina, kad bėda buvo su valdikliu.

    #10240
    Buckis
    Participant

    Ant armatūros yra priklijuoti gal 6 sparneliai su karštais klijais, sakau gal darėt keletas, mažu į naudą bus nes prie 4000 RPM jie ganėtinai neblogai dirba, jei apkrautas variklis tie papildomi nepamaišytu. Tik klausimas ar neisbalansuos?

    #10293
    Buckis
    Participant

    Taigi, max apsukos apie 4100rpm berods, galinis ratas 14″ priekinė žvaigždė 19 dantų o galine 52. Dabar o norisi turėt greitį apie 80-90 km/h. Šiuo metu traukos maža. Reik patikrinti užrašus bet berods skaiciavausi kad ratas turėjusi suktis 1000rpm

    #10294
    Tadas
    Participant

    Tai tavo perdavimas apie 2,73 tesiekia cia yra mazai kad ir galingam varikliui.Kaip kazkada tau sakiau Elintos motorolerio perdavimas 3,73 o ratai 13 coliu tai tau reik apie 1:4 butinai.O tai priekyje neradai bent 16 dantu zvaigzdutes?Nes mano tarkim 16 coliu ratas su 56 ispjauta zvaigzde atrodo dar normaliai bet tavo 14 coliu su tarkim 80 dantu zvaigzde tai jau bus vos ne per rato perimetra be padangos.Tavo vietoj pjauciau priekine 13 dantuku zvaigzdute ir ziureciau ar pakanka jegos ir greicio.Ir jei pabandymui pjauk kuo nori bet jau galutiniam variantui geriausiai vandeniu.

    #10295
    Buckis
    Participant

    priekines zvaidzdes mazesnes nera pirkti, ir jos konstrukcija nedekinga, linkes ja palikti o vat galine tai tikrai reikia padidint, pacios smarves siuo metu pakanka, bet ne ant tiek kad, viskas butu liuks.
    sen daviau pralekti sefui, kuris turi kelis krosinius 500cc 2T KTM ir tikrai laksto po trasas sudetingas kas savaitgali. tai buvo nustebes rezultatu, kaip ir minejau tik startas sektiek silpnokas ir tik su 5 leaf moduliais ir 4V ant gazo isejimo vietoi 5V. ant musu keliuko dugno nepavyko pasiekti. o kitur bijau vaziuot nes mano rajone pacukus su malunsparniais gaudo policija truputuka pavojinga.

    ai beje pakeiciau valdikli ir perinkau varikli- guolius asi, atreguliavau degima ir atstumus tarp magnetu- variklis nebekaista stovint vietoi. tik vat regeneracijos nera- reiks pasukti pardavejui gal nustatymu trukumas, nes laidelis sektiek brangus pirkti- tiksliau yra svarbesniu pirkiniu siuo metu.

    siuo metu sistema tokia kad ijungus degima suveikia kontaktorius, tada spaudi degimo jungtuka ant vairo desines- aktyvuoji avarini kaip ji pavadinti?…
    o tada stabdi ir start mygtuka vienu metu-aktyvuojasis forward.su degimo raktu taipat pasiduoda per rele maitinimas is 48V i dc/dc. dar reikia integruoti side stand, i visa sita- nes sitas ir yra reglamentuose kad pirda nevaziuotu ant pakojo busenos.

    deja jei 12V nera-ale akumas nusedes nieks neveikia nes visko valdymas per 12V relytes.

    manau ikisti dar viena relyte valdiklio preciardzui. tik nezinau ar ji atlaikys.

    bei dar dvi reles ( nuo ford tranzito is akumu skyriaus) ant pakrovejo -/+ laidu kad registruojant neprisiknistu nes pakrovejas bus uzsmaukiamas ant subiniuko kur turetu but bagazine, o kontaktai ale pliki.

    judam toliau…

    neradau pirkti spidometro nes mano vandens pazeistas , devetas ne maziau 300lt.
    originalas yra su kmh- mph, bet gavau toki uz 20lt tik vietoj km/.. tachometras. tai galvoju ar visa schema bus kitokia ar tik uztektu pakeisti virsutine ciferblato virsu?

    dabar tik kilo mintis kad pajungti rato davikli ir patiktinti ka rodo- ot durna pele

    va apie ka kalbu:

    http://www.ebay.co.uk/itm/DERBI-GPR50-GPR-50-08-MALOSSI-REP-SPEEDO-CLOCKS-INSTRUEMENTS-LOW-MILES-VGC-/231352390654?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item35ddad53fe

    http://databikes.com/imgs/a/a/u/s/k/derbi__gp1_open_2009_5_lgw.jpg

    • This reply was modified 9 years ago by Buckis.
    #10297
    agniusm
    Participant

    O pas tave greitis 50mph ar kmh? Kokios dabar zvaigzdes stovi priekyje ir gale? Matavai kokia maksimali srove srebiama? As tau galiu atsiusti savo zvaigzdes inventor faila pasiziureti, turetu atsidaryti su solidworks. Dantys gan buki.
    pas mane galios buvo daug kai buvo 7 leaf moduliai ir 54t zvaigzde gale. Kadangi palikome 5 modulius ir sumazinome zvaigzde gale iki 36t daug galios dingo, tada valdiklyje pakeliau max srove iki 300a, buvo 80%. Vaziuoja 64kmh galios uztenka kad ratas suktusi, bet jau ne taip. Dar yra galimybe islupti leaf modulius is metalines skarbonkes ir sukisti 6 modulius, 12s, but geriau.

    #10298
    Buckis
    Participant

    Greitis buvo apie 32mph, priekyje 19 gale 52 dantys ir tai mažai. Srovės nematavau bet 80 amperu saugiklis perdegė o 250 laiko, pas tave ir 420 lenciugas?

    #10300
    Tadas
    Participant

    Pas mane jei klausi tai 420 grandine ir zvaigzdes.Gal liepos menesi ir iseis istatyt i vieta varikli ir prasukt su ispjautom zvaigzdem ji.Perdavima savo 16 coliu ratams pasirinkau 1:5.Bet gali buti kad keisiu i 1:4.5 po bandymu visu bus aisku.

    #10306
    Buckis
    Participant

    Isvarciau kad bandysiu priekine zvaigzde burt, ir gal ateitį keisti visą sistemą arba į diržą arba į stambesni lenciuga

    #10308
    agniusm
    Participant

    Pas mane grandine 415H. Ar paziurejai kokie valdiklyje nustatymai ir kiek maksimaliai jis gali sroves duoti? Pas mane saugiklis atrodo taip pat 250A bet pikais buvo 310A. Galios aisku sumazejo bet smarkiai sumazinau galine zvaigzde. Nuo 54T iki 36T. 10S akumo mazoka, noretusi bent 12S, tada zvaigzde padaryciau 40T ir butu manau pats tas. Man dabar idomu, matyt pas tavo agni mazos apsukos nes pas mane 2 pakopu perdavimas, pas tave kaip supratau vienos.

    #10310
    Buckis
    Participant

    as laido neturiu, bet galiu paklaust pardavejo kokie konkreciai nustatyti siuo metu.bet bus max 400A. siuo metu itakos siam reikalui nera bo koks bebutu motoras ar valdiklis perdavimas yra nekoks.

    kaip supratu tu sumazinai akuma. del to sumazejo max apsukos, del to mazinai zvaigde kad padidetu max apsukos bet kartu ir torx sumazejo.

    pas mane taip viena pakopa.

    #10311
    agniusm
    Participant

    Nežinau kaip perdavimas gali buti nekoks jei max greitis tik 50kmh. Juk visa esme ir yra, kad arba valdiklis stabdo, arba akumuliatorius nepakrautas ir per daug SAG’ina, nes tavo variklis tikriausiai laiko 400A trumpalaikes? Aisku, nebent nori galiis, kad sienom liptu :)

    #10312
    Buckis
    Participant

    max greitis nes kelias trumpas ne viena karta minejau, kelias baigias!!!

    mano tikslas kad startuotu jis truputi agresyviau.ir max butu 80-90 km/h ir tai yra imanoma

    #10316
    agniusm
    Participant

    Gal ir minėjai, gal skaitant ir prasileidžia, bet ką tu nori suburti, kai net greičio maksimaliai negali pasitestuot, sroves pasimatuoti? Iš pradžių pasimatuot viską reikėtų, o po to tik galvot, kitaip kažkokius stebūklus čia buri. Nėra jokio atskaitos taško. Man rodos tokiam greičiui mažokai 10S, manau 14S ant ribos jei nori ir galios ir greičio. Prie didelės srovės tų motorų angliai greitai svyla

    #10325
    Buckis
    Participant

    sroves as kolkas nematuoju ne del to kad negaliu o del to kad nematau tam tikslo dabar, faktas kaip blynas po bandimu ir net bendyt nereikia kad perdavimas netikes.
    max greicio as nepasieksiu del dvieju priezasciu: trumpas kelias, ir valdiklio gazo rankenos nustatymai.

Viewing 20 posts - 221 through 240 (of 270 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.