Home Forums Bendras BŪTINAI užmeskit akį

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #1895
    Paulius
    Participant

    Sveiki,

     

    taigi, darbo metu naršydamas po evalbum’ą, pamačiau netikėtą dalyką: NUORODA. Būtinai pasiskaitykite ką jis rašo ties baterijų sritimi :)

     

    Manau labiausiai Šarūnui bus įdomu ;)

    #4068
    E-MAX
    Participant

    Kokiais budais Sharunas isireklamavo jei nepaslaptis?

    #4069
    Tyro
    Participant

    Zmogus parase ka naudos (taip ir nesupratau ar jis jau baige ta projekta ar dar tebevykdo). Taip, turejo elektromotus atrasti juk jis kazkaip, bet kuo daugiau zmoniu ji naudos, ir jei geras produktas – tuo daugiau snekes apie ji, o is tu pasiklause pirks ji kiti :) Smagi karusele. :) Nezinau kokiais kiekiais jie juos gamina ir pardavineja, bet gali buti, jog Sarunas zino kam siunte sistema, juk ir konsultuoti speju reikejo :)

    #4070
    Paulius
    Participant

    Na esmė tame, kad parašyta jog GALBŪT naudos, nes jam palei viską atrodo gerai. Kadangi mėgstu panaršyti EV klausimais ir per netyčia užtikau mane tikrai labai maloniai nustebinusį dalyką, tai nesusilaikiau nepasidalinęs su visais :) Ištiesų tai netgi labai įdomu, ar šis žmogelis jau kreipėsi į Elektromotus, ar dar ne. Juolab, pirmas užtiktas atvejis man, kad matyčiau jog mūsiškių produktą kažkas iš toli toli galvoja naudoti :) Tiesiog džiugu :)

    #4071
    Linas
    Participant

    Pauliau, matyt mazai narsai EV klausimais, jau ne vienas ir ne du naudoja elektromotus BMS sistema, beje ir reklamuojasi jie, negi nei vienos reklamos nematei, as tikrai bent kelias galiu suskaiciuoti :)

    #4072
    Šarūnas
    Keymaster

    :) Malonu, kad jums malonu. Iš ties nemiegam mes ant laurų, dirbam rimtai (prieš kelias minutes iš darbo grįžau, dabar mano laikrodis rodo 21:18). Esame pardavę jau arti 100 BMS’ų ir turime sutartis dar keliems šimtams. Teko jau ir man pačiam keliauti net į Tailandą, kur mūsų sistema naudojama multimilijoniniame katamarane. :) Žodžiu, dirbam…

    Dar nesame pajėgūs gaminti labai dideliais kiekiais, taigi labai stipriai nesireklamuojam (yra pora banerių forumuose) – beveik visi pardavimai per minėtą “piramidę” ir rekomendacijas.

    #4073
    Paulius
    Participant

    Hm, galbūt tikrai permažai :) Gal per netyčia kokius linkus galėtum numesti čia? :) Įdomu būtų užmesti akį :)

     

    EDIT: sutapo mano ir Šarūno postai :) Blemba, gerai Jūs čia sukatės :) Gal Šarūnai, kokį sample galėtum man savo įmonės sistemos padovanoti? :D Juokais aš čia, juokais :)

    #4074
    E-MAX
    Participant

    Super ! Palaikau rimta lietuviska produkcija . Pats noreciau gaminti lietuviska produkcija ,bet nesusijusia su elektronika , nes com-inio programatoriaus susitaisyt nesugebu , o kazka su savaeigem masinom uzsiimti , nes yra mano manimu europos rinkoj spragu ikurias ilyst galima butu .

    bet neisvaizduoju , kaip reiketu isreklamuoti savo produkcija .

    #4075
    Nikor
    Participant

    Labai džiugu girdėti, kad reikalai pajudėjo :)

    Kartais pasitinku el. parduotuvėse jūsų sistemą. Po truputi žinia apie jūsų sistemą plinta internete. Reklamuotis be abejo reikia. Labai rimta paraiška šiuo atveju būtų dalyvavimas tarptautinėse parodose. Bet jaučiu, tokie planai jau yra. :)

    #4076
    Tadas
    Participant
    #4077
    aleksanderis
    Participant

    Vakar ismeginau ozo “degaline” 

     

    DSC_0785.jpg 

     

    Prie kurios vos tilpau su dviraciu.Zmoniu kultura… 

     

    DSC_0780.jpg 

    Kad jam kur benzinas pasibaigtu… zenklai negalioje tokiem vairuotojam.

    #4078
    agniusm
    Participant
    #4079
    Šarūnas
    Keymaster

    Labai teisinga linkme juda. Aš jau seniai kažko tokio noriu – ala motociklo, bet su stogu. Iš realesnių, patiko šis:

    http://www.youtube.com/watch?v=Z0EgMuocr1c

    Visas įdomumas pasvyrančioje pakaboje.

    #4080
    Linas
    Participant

    kiek anksciau buvau domejesis sis yra gaminamas ir galima nesunkiai isidyti.

    #4081
    agniusm
    Participant

    Atrodo, kad A123 turi finansinių sunkumų ir pradeda mėtyti modulius į greymarket rinką.

    Kažkaip pradedu galvoti, kad nebuvo nei grade A nei grade B celių, A123 paprasčiausiai pardavinėjo savo produkciją per Kinus be jokios garantijos, įdomu tik kodėl. Čia galima tik paspėlioti arba laukti kaip tos celes laikysis po trijų – penkių metų. http://www.victpower.cn/product/552766502-210447990/_42s3p_A123_Scalable_Prismatic_Module.html

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.