Home Forums Bendras Sezono uždarymas 2015

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 61 total)
  • Author
    Posts
  • #11360
    Spruklys
    Participant

    Sveiki, sia savaite Vilniuje Jeruzalej sutikau grupele E dviratinininku vaziuojanciu “kepti desreliu gamtoje” trumpai pabendravom. Saket kad visa info siame forume bet nieko apie tai neradau. But idomu ebaikeriu susirinkimai nebent tai slapta :)

    • This topic was modified 8 years, 7 months ago by Spruklys.
    • This topic was modified 8 years, 6 months ago by Šarūnas. Reason: pakeistas pavadinimas
    #11362
    Karolis
    Participant

    Sveikas Sprukly. Aš buvau vienas iš jų. Susitikimai vyksta kaip susitariam. Sezono uždarymui būtų neblogai suorganizuot.

    #11363
    Tadas
    Participant

    Kad jau atsirado tokia tema:Kiek yra is Kauno Ebikeriu? :)Prisipazinkit.

    #11364
    fn-magas
    Participant

    Aš esu iš Kauno ir norečiau susitikime sudalyvauti.

    #11365
    Tyro
    Participant

    As taip pat is Kauno, daugiau ebaikeriu be Lino nepazistu. Nors su keliais esu karta-du bendraves, taciau tik tiek. Butu idomu ka daugiau nuveikti.

    #11366
    kestas
    Participant

    as irgi is kauno, susitikimas butu idomu daugiau ebaiku pamatyt, info pasidalint

    #11369
    Vytautas
    Participant

    Ką tik prisijungiau. Esu šalia Kauno. Tik problema pavogė mano e-dviratį jau prieš 2m. Na likęs dar tėvuko e-triratis. Bet jis toks “ūkiškas”. Šeštadieni skynėm obuolius tai po 3 dėžes vežėm link rūsio. :-) Bet šiaip būtų įdomi kitų patirtis. :-)

    #11371
    Tadas
    Participant

    Ka pasakysit jei spalio pirmom savaitem kaip sakant ant “Bobu vasaros” susibegima padaryt?

    #11372
    kestas
    Participant

    as uz bet tik savaitgali

    #11373
    bondas83
    Participant

    O gal kas nors norite kokia ilgesne kelione pasidaryti, nors ir su nakvyne? Nes si savaitgali is vilniaus i Ignalina vaziavau, tai labai nesudetingai zmones leisdavo akumuliatorius pasikrauti. O gal ir forumieciai butu kur pakeliui. Nes mano draugai visi su motociklais ar motoroleriais, tai juos jau labai stabdau :D

    Tarkime kita savaitgali. spalio 3

    #11375
    Nerijus
    Participant

    as prisjungčiau bet tik savaitgalį

    #11424
    spicasss
    Participant

    As uz kokia spalio 3 galim paplanuot Vilniuje vingo parke prie estrados. Ka manot? O gal ir kauniecia kada i Vilniu parvaziuotu savo aparatus parodyti?

    #11481
    Nerijus
    Participant

    na bent jau man tai mielau kažkur aplink Kauną . o jei link Vilniaus važiuot tai reiktu kažkur porąkart pasikraut

    #11482
    sopkis
    Participant

    Tai kauniečiai gali susikurti atsikirą temą, kontaktais apsikeisti ir organizuotis. Vilniuje turime kaip ir pagrindinį organizatorių Karolį, kuris skambučiu ar sms praneša kad ten ir ten tada ir tada bus pakatuškės. Kas nori tas prisijungia.

    #11483
    vvaldasv
    Participant

    Aš už Vingio parką. Kelintą valandą?

    #11484
    spicasss
    Participant

    Valanda dar netiksli bet kaskur apie pietus 12-14 val. Dar su Aleksanderiu galvojom gal ir patiem i Kauna parvaziuot, zodziu yra auto su priekaba, tai 5 zmones ir dviraciai i priekaba. Cia tik pasiulymas. Ka Vilnieciai apie tokia minti?
    P.s. Nerijau jei i Vilniu atvyktum tai pasikrauti tikrai rasim kur.

    #11485
    Tadas
    Participant

    Tai butu aisku geras variantas jei i Kauna uzsuktumet.O siaip as tik uz savaitgali tik dar reik sutart apie kuri savaitgali kalbam Kaunas?

    #11486
    bondas83
    Participant

    Man sis sestadienis tinka tiek Kaune tiek Vilniuje.

    #11487
    kestas
    Participant

    gal si savaitgali lyg ora rodo nebloga kaunas

    #11526
    spicasss
    Participant

    Sis savaitgalis kolkas tinkamiausias. Tai kas is Vilniaus norintys pasivazinet Kaune? As, bondas, aleksanderis… Kas dar?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 61 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.