Home Forums Motorai / perdavimas E kit pasirinkimas

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 89 total)
  • Author
    Posts
  • #8771
    Karolis1819
    Participant

    Sveiki, norėčiau pasikonsultuoti su jumis. Kuris kit’as geresnis?Magic pie 3: http://www.miromax.lt/lt/m-6/c-26/c-27-surinkimo_komplektai_dviraciams/product-261-magicpie_v32_surinkimo_komplektas_be_akumuliatoriaus#to_products ar is ebay:http://www.ebay.co.uk/itm/1000W-Hi-Speed-Electric-Bicycle-E-Bike-Hub-Motor-Conversion-Kit-/390948861917?pt=Cycling_Parts_Accessories&hash=item5b065e37dd Kuris kit’as geresnis, kodėl? Ar gerai jeigu ant magic pie3 yra vidinis kontroleris? Ir kuris daugiau greičio išspaustu,ir kokį atstumą galima nuvažiuoti su 48v 7ah licio jonu akumu?

    • This topic was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    #8773
    sopkis
    Participant

    Tai tu dabar pasakyk, pagal kokius parametrus tas gerumas matuojamas? Vienam vienas geresnis, kitam kitas. Greičio tai nei vienas nei kitas jokio neišspaus, nes akumuliatoriaus nėra.

    #8775
    Karolis1819
    Participant

    Apie akumuliatoriu tai aš galvoju 48v 7ah paimti, ir tiesiog noriu patarimo kuris optimaliausias varijantas pagal kainą, gamintoją.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    #8777
    sopkis
    Participant

    Tai tu apsispręsk, pradžioje geriausio, dabar jau optimaliausio ieškai. Reikia kažkiek pasidomėti ir pats nuspręsi kas tau tinka.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by sopkis.
    #8779
    Karolis1819
    Participant

    Nežinau tik dėl ebay siuntimo ar nebūna apgavysčių?

    #8780
    sopkis
    Participant

    O kokios apgavystės? Kas nurodyta komplektacijoje tą ir gausi. Tik tiek kad siuntimas dar papildomai kokį 150usd kainuos, išmuitinimas ~100lt, pvm ir muito mokestis ~24% nuo prekės ir siuntimo kainos.

    #8782
    Karolis1819
    Participant

    Dar vienas klausimas :). Ar ant magic pie nera greicio ribojimo kaip pvz ant tu dviraciu kur jau visa sutinkta elektrini pardavineja su max greiciu 25kmh? :)

    #8783
    sopkis
    Participant

    O tu nesidomėjai kas tai yra naudojimosi instrukcija, kur prie parduodamo daikto būna pridedama, ar galima iš interneto parsisiūsti prieš perkant?

    #8788
    Šarūnas
    Keymaster

    Kažin ar toks dalykas kaip instrukcija bus perkant iš ebay. :) Kiek teko susidurti, greičio ribojimo nebūna. Nors teko visokių istorijų girdėt.

    #8789
    sopkis
    Participant

    Šarūnai, klausė apie magic pie, o būtent jam viskas yra internete randama – instrukcija, programa konfigūravimui. Reikia laido specialaus (gal tiksliau brangaus), ir viskas programuojasi.
    Karolis1819 – o kur tu taip skubi su pirkimu? Tuoj žiema, tai vistiek nepavažinėsi, geriau pasidomėk elektriniais dviračiais, kas ten kaip, ir pavasarį ar žiemos pabaigoje jau žinių bus daugiau, dar čia gal kas ką patars galutiniam sprendimui, tada ir pirk. Nes per skubėjimą gali sumokėti daug ir gero rezultato nebus.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by sopkis.
    #8811
    medlaizis
    Participant

    Dėl magic pie 3 (pats naudoju tokį) tai galiu patart parsisiųst ir paanalizuot tą jų pačių siūlomą programinę įrangą. rasi čia:
    http://www.goldenmotor.ca/pages/Downloads.html
    Arba pasiskaityk čia apie leidžiamus keisti parametrus:
    http://urge4lessenergy.blogspot.com/2012/09/programming-mpiii-electric-bike.html
    Kabelis brangus. Pirkt neverta. Juolab nėra ten daug ką keisti: pasiskolini, susikonfiguruoji ir važinėji. Aš asmeniškai pasikoregavau tik pikinę ir ilgalaikę srovę bei regeneracijos lygį. Tiesa, gali keist ir max. greitį. Bet iš gamintojo ateina neužribotu greičiu. Bent jau mano atveju.

    O nuo savęs pridedu kad max. greitis su 48V baterija (švino) ir 26″ ratais yra ~ 38 km/h. Ilgalaikę srovę riboju ties 20A. (20Ax48V=960wat). Naudoju 1 metus. Pravažiavau ~2500km. Niekas dar negedo. Pirkau naudotą (irgi 1 metų senumo). Tiek aš, tiek buvęs šeimininkas visą laiką drožėm tą pačia švininę bateriją. Su baterija padaryta tikrai >200 ciklų ir nelakstydamas, o naudodamas grynai susisiekimui, 25km/h greičiu vis dar nuvažiuoju 15 km žvyrkeliu :). Greičiau nelabai ir įmanoma palėkt tokiu keliu su mano rėmu – reikia galinio amortizatoriaus. Tiesa, kaip tik šiuo metu susirinkinėju ličio bateriją. Patarimas – komplektuok iškart su ličiu :))

    #8812
    sopkis
    Participant

    Litis ličiui nelygu. Griebsi pigiausią, o ten pasirodo 250W galingumui skirta (load max 6A), krovimas 6 val trunka, ką tada daryti. Aš ne veltui paminėjau kad domėtis prieš renkant pačiam.

    #8817
    Karolis1819
    Participant

    Lyti tai tikrai pirksiu tik va nezinau is kur gauti gera, uz normalia kaina. Ieskojau internete ir radau sita: http://www.eratas.lt/atsargines-detales/akumuliatoriai paskutinis akumuliatorius uz 1000lt, tik va vieno dalyko nezinau ar jis pilnai isnaudos 1000w hubo varikli.

    #8818
    sopkis
    Participant

    Na kadangi aš matau kad žinai tik lietuviškas parduotuves su pora prekių, pirksi gatavą akumuliatorių, tai nelabai kažką ir bepatarsiu, nes matau kad pasidomėti giliau šituo reikalu nematai prasmės.
    Kas dėl to išsirinkto – siunti emailą pardavėjui prašydamas tikslesnių išsirinkto akumuliatoriaus duomenų. Bet realiai tai nujaučiu kad jis neišnaudos pilnai 1000W variklio, retas kuris iš lietuviškose parduotuvėse randamų pigių akumuliatorių atiduoda dideles sroves.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by sopkis.
    #8819
    Karolis1819
    Participant

    Beja miromax tinklalapyje yra e bike simulator siulyciau pasiziureti. Su lyciu raso isspaudzia 48kmh su 700c ratu kaip pas mane. I prie ar gala patartumet statyti varikli?

    #8822
    aleksanderis
    Participant

    Priekine sakute yra silpnesne negu galinis trikampis, tik gale jeigu nori daugiau galios ateitija.

    #8823
    Karolis1819
    Participant

    Matai as domiuos, bet su siuntimu daug vargo. Ir seip nelabai zinau uzsienietisku parduotuviu be ebay, amazon, ali express ar alibaba

    #8824
    sopkis
    Participant

    Yra skelbimai: čia forume, internete, yra kas jais prekiauja, yra kas gali surinkti norimą akumuliatorių ir tt. Nebe pirmą kartą sakau – domėkis giliau.

    #8825
    Nikor
    Participant

    Aš po šiek tiek darau savo tinklapį kur sutalpintos visokiausios nuorodos susijusios su el. dviračiais. Tinklapis toli gražu neužbaigtas. Bet gal rasi ką nors naudingo ;)

    http://ebikelinks.com/category/worldwide-online-stores/

    #8827
    Buckis
    Participant

    Jei vietos reme pakankamai susisiek su Linu tau jis pasiulis akuma kokinors kad ir nuo nisano

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 89 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.