Home Forums Motorai / perdavimas E kit pasirinkimas

Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 89 total)
  • Author
    Posts
  • #8885
    Šarūnas
    Keymaster

    Manau šiuo atveju pačiam kažką konstruotis yra neoptimalu. Patirties nėra, tai jei pradės konstruotis pats, bus nepasibaigianti istorija su nuostoliais. Todėl geriau būtų tiesiog išsirinkti gatavą, naudojimui paruoštą produktą. Geriausia, ne už žemiausią kainą. Išsirinkti yra išties nelengva, todėl geriausia būtų rekomendacijos tų, kas naudoja. Pvz. man jau pusantrus metus be jokių problemų tarnauja pigiausias kiniškas 36V 8Ah akumuliatorius. Aišku talpos trūksta ilgesnėms kelionėms (paprasto dviračio greičiu nuvažiuoju apie 30km), bet daiktas nusiima, patogus neštis. Nebijo vandens. Pvz.:
    http://www.ebay.co.uk/itm/36v-9ah-Electric-Bike-Ebike-Bicycle-Sealed-Lead-Acid-Battery-1102-0514-/301260901832?pt=UK_SportGoods_CyclAcces_RL&hash=item46248c8dc8
    http://www.ebay.co.uk/itm/New-2014-Model-36v-10ah-water-bottle-mount-Lithium-ion-electric-bike-battery-/351197568505?pt=UK_Bikes_GL&hash=item51c5019df9
    http://www.ebay.co.uk/itm/36V-10-Ah-Electric-Bike-Ebike-Kit-Battery-Lithium-Ion-Li-Ion-Frog-Type-/111481476054?pt=UK_sportsleisure_cycling_bikeparts_SR&var=&hash=item19f4d053d6
    Mano būtent toks: http://www.alibaba.com/product-detail/Smart-li-ion-8ah-36v-frog_1918273291.html
    Čia tik pavyzdys, nesakau kad šitie yra geri. Bet man patinka pati nuėmimo idėja ir paprastumas. Taipogi atsparumas vandeniui yra svarbu.

    #8893
    Karolis1819
    Participant

    Dviratis pas mane Germatec 700c ratas. Vazinesiu zvyru ir asfaltu, megstu ir po miskus pasivazineti. Vazinesiu beveik kasdien. Pagreitis, kad butu didesni negu minimas su dviraciu. Na ratas galetu buti iki 9kg, o akumas 48v iki 10kg. Eleketronikoje ziniu turiu labai nedaug, bet surinkinesiu rata su pazystamu kuris siek tiek nusimano elektronikoje ir mechanikoje, tai del to neturetu kilti problemu. Akumuliatoriu galvoju pradziai Pb. As jau rasiau, kad dabar kolkas turiu 600lt, todel ir planuoju pirkti tik pavasari, nebent kazka pasiulysit uz panasia kaina. Aisku be akumuliatoriaus. Dviracio stiliaus neketinu keist.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    #8895
    aleksanderis
    Participant

    Galiu pasiuliti li-ion akuma 10s3p ’36v’ 9ah su pakroveju 2A Pastovi iskrovimo srove 20A pikine 30A.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by aleksanderis.
    #8898
    Karolis1819
    Participant

    Kokia kaina? Ir reiketu man 48v

    #8899
    aleksanderis
    Participant

    700lt su pakroveju ir BMS.

    #8900
    Karolis1819
    Participant

    Nu dar pagalvosiu, bet nemanau, kad reiks, nes mane domina 48v akumuliatoriai.

    #8901
    sopkis
    Participant

    28 coliai nelabai tiks miškui ir kalnams, paskaityk Šarūno <Hubinio motoro projektas>, iš karto suprasi dėl ko.

    #8902
    Karolis1819
    Participant

    As per kalnus nelakstysiu tik seip po miska nedideliais kalneliais. Juk downhillu nevazinesiu. Pagrinde tai asfaltu ir zvyru. :)

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    #8905
    agniusm
    Participant

    O tai Karoli ar nenori pats pasigaminti akumuliatoriu? As kaip prisiziurejes tu izoliacija apvyniotu tai ziauru.
    As pats kai pradejau dometis tai tik 220v galejau pasijungti, bet skaitant ir domintis viskas pradejo aisketi, pagalba is forumu prisidejo ir dabar viskas atrodo paprasta. Manau kad su siuolaikine prieiga prie informacijos ir pagalba is senu vilku tiek cia tiek es galima tikrai kazka padaryti geriau nei kinai ir per daug neprasauti. Tavo tikslai yra minimalus-vidutiniai ir gaminant ir buriant paciam pasitaupytu nemazai.

    #8906
    Karolis1819
    Participant

    Agniau, tu man siulai paciam akumuliatoriu is celiu darytis? Kiek mazdaug toks akumuliatorius kainuotu 48v kokiu 10ah?

    #8907
    agniusm
    Participant

    Kazkur buvo lenkas parduodantis naujas samsung ir panasonic celes sumontuotas I plastikinius laikiklius. Bereiktu is aliexpress deze nusipirkti ir is lino bms bei dalituoti celes ir prisilituoti balansavimo laidus. Kazkur jau kazkam rasiau, nebepamenu. Privalumas – Lenkija. Siuntimas bus 10 kart pigesnis. Toliau siulau narsyti ES for sale sekcija tiek nauju tiek naudotu dalyku. As ziurineju uk. Is ten siuntimas per lietuviu kurjerius gana pigus. Kaip pvz is manes paeme 24 colius su hs3540 nuveze anglui ir is jo man parveze 20 soliu su x5303 uz 120lt. Pabandysiu dar paieskoti ka turejau omenyje ir parasysiu cia.

    #8908
    agniusm
    Participant

    Radau. Celiu siuntimas 29usd, 40(11ah 36v) celiu uz 115usd tau tikriausiai reikes 2 kad savo 48v pasidaryti =260usd arba 700lt. Tikriausia su bms gausis apie 1000lt. Varikli ir valdikli galima naudota ziuret. Ner ten kam gest, svarbu nesusvilintas butu ir manau su daug savo darbo uz 2.5k pasidarysi neblogai

    endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=31&t=61608

    #8909
    Karolis1819
    Participant

    Net nezinau ar as mokeciau pasijungt, nes pirma karta darau el. dvirati. Ir reikia daug laik bei ziniu ir kas be ko nemazai pinigu, dabar tiek skirt negaliu. Planavau as isleisti uz viska iki 1,5k tai dabar net nezinau. Manau pradziai nusipirksiu Pb ir jei bus noro pasidarysiu pats akumuliatoriu. O vat del variklio sudominai.

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by Karolis1819.
    #8911
    agniusm
    Participant

    Tai geriau pataupyk. Kam mest pinigus I bala ant svino? Jau tada geriau 36v licio.

    #8912
    aleksanderis
    Participant

    Pb yra totalus sudas!!! Daug svorio ir nulis efekto. pigiausias 7ah 12v turi talpa prie 0.1c iskrovimo,paimsi is jo 10A tai turesi tik 1ah. Pasiziurek pdf gamintuoju LEMONOS tinklapija yra.http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=197628

    #8913
    agniusm
    Participant

    Norejau dar cia paklausti. Paskaicius atrodo nelabai gaudaisi su pirkimu is uzsienio, elektronikoje ir e dviraciuose kaip supratau taip pat ne kas, e dviracio reikia, kad pagreitis butu didesnis nei minant, bet akumuliatoriaus reikia butent 48v. Kas cia per nesamone? Is kur cia tokie norai nezinant net koki varikli ar valdikli rinksies? Mano poziuriu 48v sistemos eina vartotojams kuriems reikia vidutines galios. Pas mane 36v akumuliatorius stovi ir ant zvyriuko ratas sukasi. Yra video youtube jei netingi paziuret. Tai pagrisk mums savo nora 48v sistemai nes 36v pigiau bus visada.
    Is pradziu kaip Linas sake reikia susidelioti ko tau reikia:
    Greitis? 25kmh, 30kmh, 50kmh…
    Atstumas viena ikrova? 10km 20km 40km…
    Pinigai? 600lt, 1500lt, 2500lt…
    Kai turesi apibrezima konkretu siu parametru, galima bus pradeti ziurineti I konkrecius produktus, o ne klausineti durnu klausimu nezinant ko isvis pats nori.
    Nuo to tavo skiltis turejo ir prasideti, del to ir gauni negatyviu pasisakymu ir irzulio.
    Tiesa, jei uz 1500lt nori pasidaryti edvirati, tai geriau nedaryk, o prataskyk ant laisvo elgesio mergaiciu. Naudos ir pasitenkinimo bus daugiau;)

    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by agniusm.
    • This reply was modified 9 years, 5 months ago by agniusm.
    #8916
    aleksanderis
    Participant

    Sutinku su agnium, tikrai geriau kelis kartus pasipisti negu poto metus su biku :)

    #8917
    Karolis1819
    Participant

    Zodziu ateis pavasari, daugiau pinigu tada bus galima bus ir nuspresti koki komplekta imti. Kaip agnius sake 1500lt ar 2000lt.

    #8920
    Oldschooler
    Participant

    >>Karolis1819
    Konstruojant e-dviratį yra 4 parametrai- GREITIS, ATSTUMAS, DIZAINAS ir KAINA.
    Įmanoma optimizuot konstrukciją tik pasirinkus TRIS, vienas kuris nors neišvengiamai liks už skliaustų.
    Jei bus geri Greitis/Atstumas/Dizainas- tai nepatiks KAINA.
    Jei patiks Dizainas/Atstumas/Kaina- tai Greitis bus šiaip sau…
    Ar mintis aiški?

    #8923
    Karolis1819
    Participant

    Dizainas neras svarbus labiau greitis. O atsumas man svarbu, kad 15-20km nuvaziuociau

Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 89 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.