Home Forums Mūsų projektai / susitikimai El.motociklas

Viewing 20 posts - 81 through 100 (of 128 total)
  • Author
    Posts
  • #2796
    Valdas666
    Member

    img0451y.jpg

    img0452ic.jpg

    #2797
    Tyro
    Participant

    Kruopstus darbas tas “sparas”, kaip tikro kalvio ar kito auksrankio :) Cia del fotografavimo kampo atrodo ne visiskai tiesiai rato centrines linijos atzvilgiu?

    #2798
    Valdas666
    Member

    Priekinis “sparnas” tik uzdetas,neprivirintas.Manau po galutinio pabaigimo bus i ka pasiziureti.

    Meistriukas pasirodo be manes jau ir pavaziuoti spejo.Sake ir i kalniuka neblogai eina.Gal sakau ir mane patemps :)

    #2799
    Paulius
    Participant

    Gražu :) Konkordas ;)

    #2800
    Tadas
    Participant

    Valdai padailinsi ziema garaze uzsidares suspesi.Duok i rankas meistriukui filmavimo inagi ir uzsedes prasvilpk su savo aparatu.Manau daugelis pritars kad jau atejo laikas Beta test draivui :)

    #2801
    Valdas666
    Member

    Spesim,spesim bijau draivas nepasirodys draivinis,akumai jau visai dochli,o ant ziemos naujus pirkti gaila.Na bet manau dar spesime nufilmuoti.

    Juokingiausiai atrode su izoliacija prie moco prisuktas senas paspirtuko vairas,(kad gazo rankena butu) :)

    #2802
    Valdas666
    Member

    img0454z.jpg

    img0455hq.jpg

    #2803
    Tadas
    Participant

    O tai nesuprantu ten gi siaip buna varztelis vienas laikantis gazo rankena.Is akies ziurint turetu uzsimaut ant naujo vairo pagal diametra.Jei turi li-po junk juos vietoj svino ir vaziuok :)

    #2804
    Valdas666
    Member

    Spesim,spesim,viska baigsim ir leksim.Vairo dabartinio donoras poavarinis 1,5litro cioperis,tap kad diametrai nelabai atitinka…Kitaip tariant viskam savas metas…

    #2805
    Valdas666
    Member

    img0458d.jpg

    #2806
    Valdas666
    Member
    #2807
    Paulius
    Participant

    Trakšt tekšt trakšt trakšt tekšt :D Paliubomu – liuksovai :) Laukiam video su “slipoj paliot” ;)

    #2808
    Valdas666
    Member

    rasim,rasim kas ten trakst.

    #2809
    Paulius
    Participant

    Diržas manau ;)

    #2810
    Valdas666
    Member
    #2811
    agniusm
    Participant

    Super projektas. Klausimukas, ar nesinorejo ilgesnes priekines sakes, mano galva geriau bendrai butu isvystyta tema?

    #2812
    Valdas666
    Member

    Dekui,pradzioje buvo mintis padaryti ciopa su priekiniu ratu riedanciu uz horizonto linijos…Deja tada pradejau galvoti apie praktinius dalykus,tarkim,kaip pakliuti man su juo i savo parduotuve Norfa PC kai uz automatiniu duru iskart maniskes ir dar siauros.Tai ir gavosi,kad pagaminome boberi,kuriuo gales pasivazineti ir mano zmona ir dukra.Ilga pr.sake grazu,bet ji be minetu problemu susijusiu su motociklo sandeliavimu gana bjauriai elgiasi posukiuose ypac staigiuose.As pakankamai esu daug vazinejes ivairia mototechnika nuo britvu iki keliu laineriu,ko negaliu pasakyti apie savo seimynele.Tai vat trumpa bobiko gimimo istorija.

    #2813
    Tadas
    Participant

    Sulaikytieji nera kalti kol teismas neirode ju kaltes.Lygiai taip pat cia yra maketas kol prisiekusieji is sio forumo nepamate 3 dalyku tai:

    Test draivo, test draivo ir dar test draivo :)

    #2814
    Valdas666
    Member

    Bus test draivas,bus,kiek akumai dar turi gyvasties ant tiek draivinsim.O apie maketa reiketu postringauti parodzius savo isbaigtus veikiancius projektus, ;) ane?

    #2815
    agniusm
    Participant

    Na Valdai tu cia ir pasakei nepagalvojes??? Gal kaip tik ir reiketu postringauti apie maketus kol jie dar maketai ir ne blogaja prasme!!! Apie pabaigtus projektus irgi galima pasakyti, kad ne visi turi pinigu maisus ir laiko i valias. Cia forumas ir vieta kaip tik diskusijai ir pasvarstymams/pasiulymams/paklausimams ;)

Viewing 20 posts - 81 through 100 (of 128 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.