Home Forums Mūsų projektai / susitikimai El.motociklas

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 128 total)
  • Author
    Posts
  • #2736
    Valdas666
    Member

    Senas draugas(klasiokas)dirbantis su solidworksu,pasisiule pagelbeti 3Dvaizdelio suprojektavimu,tik ot bijau patobulins jis mano eskiza i savo puse :)

    ebike2011.jpg

    #2737
    Linas
    Participant

    as daug konstravime nenusimanau, bet matau siek tiek nelogiska galinio amortizatoriaus naudojima, jei neklystu galine sake tampa vos ne puse moto? jei taip tai tikrai nelabai gerai, mat amortizuojamas svoris gausis didesnis uz likusia moto dali, pasiulyciau du variantus: 1- amortizatoriu deti kaip ir paprastam moto, kad galine sake amortizuotu tiktai rata; 2- amortizatoriu deti tiktai po sedyne kad minksciau butu vaziuoti pacam sedinciajam.

    #2738
    Valdas666
    Member

    Dekui,Linai.Su motociklu konstravimo teorija esu susipazines neblogai.Literaturos(tame tarpe senos lenktyniniu motociklu gamybai skirtos)sugrauzta pakankamai.Noredamas max taupyti mase ir resursus buciau dares is kitaisko dviracio.Pakaba tokia ir rema projektavau daugiau dizaino sumetimais nei praktiniais.Matot jeigu pagaminsim,kad viskas butu standartiska viduryje ziojes didziuline skyle ir vaizdelis bus ne koks.Deti bako ir variklio imitacijas apgailetina.Del tu paciu pamastymu atsisakiau cioperiuko idejos,ir pati motocikla projektuoju max.zema ir trumpa.Taip noriu vizualiai sutankinti konstrukcija.Prasyma turiu kiek kitokio pobudzio(prastai isaiskinau pirmasyk savo norus),gal kam su tech.dizaino gabumais saus ideja,kaip pataisyti eskiza geresnes isvaizdos atzvilgiu.

    Tai tiek

    #2739
    Valdas666
    Member

    Gal kas noretu prisideti prie mano projekto perbraizydamas remo konstrukcija.Uz pagalba buciau labai dekingas.Priezastis to yra zinojimas,kad tikrai galima suprojektuoti graziau nei pavyko man.Tam imetu sia nuotrauka,atstumas tarp asiu yra 1350mm.konstrukcija bus virinama is 40mm.diametro plieno vamzduku.Deja lankstyti juos nera galimybes,todel supjausime juos kampu ir apvirinsime:

    motocikloeskizui.jpg

    #2740
    Paulius
    Participant

    Dizainas man patinka. Labiausiai domina įgyvendinimas. Kadangi pats asmeniškai dar tik pradedu “mėgautis šituo malonumu”, tai daug mieliau mokausi iš kitų žmonių klaidų, kurias jie aprašo gamybos/kūrimo proceso eigoje.

    Taigi, kad būtų linksmiau, turiu 3 110V PMDC motoriukus. Mažučiai, bet sūkių atiduoda daug. Kiek tiksliai, negaliu pasakyti, bet sukasi tikrai labai greitai. Jie yra iš karinės sovietų sąjungos technikos. Tėvukas kažkada, “po blatum” gavęs naudojo juostiniam magnetofonui. Visus tris buvau išardęs, išvada: nauji. Siūlau apie juos pagalvoti. Beje, duomenų internete nepavyko rasti jokių, o tėvukas nieko doro apie juos neprisimena.

    Galėčiau pigiai “padovanoti”, jei domina

    1.jpg

    2.jpg

    #2741
    Paulius
    Participant

    Bent jau pats buvau “sumastęs” juos sudėti kaip ir į tokį trikampį, piramidę, ir tame tarpe įdėti kažkokį dantratį, kad jie jį suktų. Bet tokių minčių dėl įrankių ir tam tikrų žinių stokos, atsisakiau. Tavo atveju, kiek matau, turėtų netgi labai neblogai būti jie. Grįžtant prie tavo rėmo, tai jis velniškai įdomus. Toksai “evil streetbike’as” gaunasi. O šiaip, ant jo, kai jau bus važiuojantis, tilps daugiau nei vienas asmuo?

    #2742
    Valdas666
    Member

    Turiu as rimta Suzuki laineri.Cia tik mano inoris aplekti nedideli rata mieste visus nustebinant.Aparatas vienvietis bus.Kuriu tarkime e-koncepta,kuris dar ir vaziuoti gales.Stengiuosi daryti ji kuo mazesni ir zemesni,kad dukra desimtmete ir zmona galetu pavaziuoti,kad i mano parduotuve pro Norfos duris butu patogu imanevruoti.Kokio tipo varikliai,kolektoriniai?

    #2743
    Paulius
    Participant

    Vat apie pati tipą tikrai nekažką aš tau galiu pasakyti. Nuo paprastų baterijų 12V dirba ir tiek. Apie tokius dalykus kaip “compound”, “series” ar kaip pats parašiai – kolektoriniai, aš tikrai nelabai ką ir išmanau.

    #2744
    Valdas666
    Member

    Labai idomi Lino interpretacija.Ir manau,kad tie remo skersiniai reikalingi is to pacio storo vamzduko,kaip tu telefonu ir siulei.Taip truputi datempiame isvaizda iki mano labai gerbiamos firmos Ducati,kurios motociklais yra teke pasivazineti.Tavo dizainas atitolino sita projekta nuo britvinio stiliaus.Matai as jo ir noreciau isvengti del mazo aparato greicio.

    screenshot20110402at945.png

    Didelis dekui,Linai

    #2745
    Valdas666
    Member

    Dar vienas eskizas pakabos ir remo veikimo paaiskinimui.Uz kokybe atsiprasau:

    46190716.jpg

    #2746
    Valdas666
    Member

    Kitas variantas.

    m001u.jpg

    #2747
    Valdas666
    Member

    Bendra triju inzinieriu konstrukcija:

    14470496.jpg

    #2748
    Valdas666
    Member

    Galine sake ir motociklo apacia pagal lino eskiza

    sake.jpg

    #2749
    Tadas
    Participant

    Kazkaip pagal paskutinius variantus suprantu kad paliksi kazkokia dali remo is to rolerio turimo?Jei gerai supratau tai siulau pamirst toki varianta nes visgi manau pats susivirinsi geriau ir visi zino kad is naudo pagamint lengviau nei kazka pataisius sumest i viena.

    #2750
    Paulius
    Participant

    Viskas čia ok. Pagal tai kas matoma, esamas roleriuko rėmelis papildomai apsivirins ir taps naujo rėmo dalimi. Plius, iš karto yra “mataro” tvirtinimas pradinio. Šitas motoriukas, pagal dimensijas yra labai panašaus dydžio į taip plačiai naudojamus Turnigy modelius (tinkamus tokios skalės projektui). Asmeniškai, nematau jokio reikalo Valdui to nedaryti.

    #2751
    Valdas666
    Member

    Labai gerai supratai mano sumanyma,Pauliau.O tas”remelis”pagamintas is 4mm.lakstinio plieno atlaiko 130kg.bendra keleiviu mase.O be to,ka paminejo Paulius,tai puikus korpusas nesantis elektronika,varikli bei akumuliatorius.

    #2752
    Valdas666
    Member

    LiPo akumai gaydys paskutinis,nei is sio nei is to apynaujis pakas pradejo isdavineti tik 1/2 talpos.Atlaike apie 30 gan ramiu skrydziu.I motocikla turbut kolkas naudosiu svininius akumus.Etransporto ateitis genuine A123.Deja,kolkas brungoka,na bet viskam savas metas.

    P.S.Mineta baterija buvo priziurima ir gyveno kaip inkstas taukuose,po skrydziu pries kraunant pora valandu vesinama,niekada nedroziama zemiau 20% talpos likucio…

    Vienzo as visas piktas ir artimiausiu reisu siusiuos savo Rexui genuine A123 baterijas.

    #2753
    Tadas
    Participant

    Tik ziurek kad neapgautu kinai taves ar tie patys europieciai su tuo GENUINE.Falsifikatu kaip pri..kta pilnas Ebay ir dar jei orginalas tai ziurek metus nes visgi turi metai itakos tarnavimui.O li-po tai kaip pasitaiko.Siaip jau B klases tai iki 50 kartu atlaiko tik o A klase iki 300.

    #2754
    Paulius
    Participant

    Žiauru… 30 kartų! Betgi tai LABAI mažai. E-transportui minimum 10 kartų tiek reikia! Sėkmės su akūmais :)

    #2755
    Valdas666
    Member

    Planuoju pirkti situos,nors ir labai brungu:

    http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6444

    ir aplamai polimeru greiciausiai nebenaudosiu,nes su jais vienos bedos.Beje akumas papiktines mane buvo nepigus.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 128 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.