Home Forums Motorai / perdavimas engine kitas ant dviracio?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 33 total)
  • Author
    Posts
  • #11842
    amerikocy
    Participant
    #11843
    agniusm
    Participant

    Cia electric motion, o ne gas motion forumas! Tikriausiai daugelis man paantrins, kad benzinas ir tepalai mums ne prie sirdies…

    • This reply was modified 8 years, 6 months ago by agniusm.
    #11845
    amerikocy
    Participant

    rasau cia, nes gas motion forumu kaip ir nera :)) manau tikrai is cia esanciu yra kas turi butent toki kit’a, nes kituose forumuose tokiais dalykais neuzsiimineja :D

    #11846
    sopkis
    Participant

    Cia electric motion, o ne gas motion forumas! Tikriausiai daugelis man paantrins, kad benzinas ir tepalai mums ne prie sirdies…

    Pritariu. Geriausias to įrodymas, kad savo transporto priemonę nešuosi į antrą aukštą, ir kol miegu ji stovi šalia lovos.

    #11848
    Tyro
    Participant

    Pritariu. Geriausias to įrodymas, kad savo transporto priemonę nešuosi į antrą aukštą, ir kol miegu ji stovi šalia lovos.

    Su benzu tai neįmanoma – tai tepalo dėmes valyk, tai trobą vėdink :D

    #11849
    agniusm
    Participant

    Cia electric motion, o ne gas motion forumas! Tikriausiai daugelis man paantrins, kad benzinas ir tepalai mums ne prie sirdies…

    Pritariu. Geriausias to įrodymas, kad savo transporto priemonę nešuosi į antrą aukštą, ir kol miegu ji stovi šalia lovos.

    Gerai, kad tik salia, o ne kartu lovoj :D

    #11850
    Tadas
    Participant

    Agniau spaudziu letena va cia tai gerai uzvartei! :)

    #11852
    Canis
    Participant

    Tokio galingumo aparatus vadindavome “pirdomis” dėl specifinio variklio garso, kuris kai ką primena….pvz kai užvalgai kopūstų, žirniukų :)
    Visgi motorizavus “kalnavyka” įdomu būtu pavažiuoti, vaikystę su “Ryga 16” prisiminti.

    #11855
    Šarūnas
    Keymaster

    Jei surimtėjant, buvo čia toks vienas Vilniaus gatvėse, bet kažkaip daugiau nebemačiau. O iš čia esančių matyt mažai kas turi patirties ar gali pasakyti ką naudingo.

    #11856
    Canis
    Participant

    Čia jau iškrypimas, paną iš palapinės išmesti, o miegoti su dviračiu…. Greičiausiai chebra pašposijo, kai “pavargęs” užmigo, partnerius sukeitė :)

    #11857
    sopkis
    Participant

    O kaip kitaip paaiškinti žmogui savo pasirinkimą, kai jis sužinojęs kad greitas elektrinis dviratis nėra pigus malonumas teigia kad už tokią sumą išeitų ir motoroleris.

    #11858
    Canis
    Participant

    Na ekologija ne tas dalykas, kad aiškintum žmogui, kai striuka su pinigais, o važiuoti reikia. Dvitaktis reikalaus benzino ir tepalo mišinio degalams. Motyvuoti, kad elektrinė versija atsipirks kuro sąnaudomis?

    #11859
    Šarūnas
    Keymaster

    Bendruoju atveju – neatsipirks.
    Motyvuočiau triukšmu ir smarve… Man yra didelis privalumas tokį daiktą laikyti namie, jei reikia laiptinėj duoti gazo, kad pats liptų… Namie benzininio juk nelaikysi dėl smarvės. O jei turi kur laikyt, tai gal tada geriau tiesiog motoroleris? Nebent jei rūsy tinka, tada gal. Bet ir tai, kažin ar bus malonu, nes be ventiliacijos smarvė jausis tikrai stipriai.

    #11860
    sopkis
    Participant

    Ne ekologijoje ir atsipirkime prasmė. Man reikia motorinės transporto priemonės šiltam metų laikui – į sodą, į miestą, prie ežero. Rūsio neturiu, garažas tėvuko okupuotas. Lieka elektrinis dviratis. Užsinešti į antrą aukštą nesunku (~42kg), pastatytas šalio lovos benzinu nesmirda, su vienu įkrovimu 25-30km nuvažiuoju nemindamas.
    Tą motorinuką kas buvo 2015 Fidi prisimena, zyzalas sakyčiau, porą kartų su juo prasilenkiau dvirtakyje link Žaliūjų ežerų. Sau tokio tikrai nenorėčiau, nors buvęs kolega tokį pirkti planuoja. Dar klausimas dėl jo legalumo, nes KET lygtais nėra minimas dviratis su vidaus degimo varikliu.

    #11861
    Šarūnas
    Keymaster

    Dabar tiksliai neprisiminsiu, bet nėra nurodoma koks turi būti energijos šaltinis. Realiai manau ir benzininis gali būti dviratis, jei atitinka bendrus greičio, galios ir saugumo reikalavimus.

    #11862
    amerikocy
    Participant

    elektrini irgi buvau apgalvojes, bet atmeciau si varianta del brangiu akumuliatoriu, o su svininiais zaist nenoriu. Del ket, tai nera ivardinta, kad draudziama vazinet su motoriniu dviraciu.

    #11863
    Canis
    Participant

    Na yra žmonių kurie garažiuką turi….. tačiau tai manau kinietiškas brendas, kai pradės kurą litrais ryti ar pabirs detalės, remontuoti neapsimokės. Dar tokiam lyg ir registraciją manau privaloma, kai virš 50 cc…

    • This reply was modified 8 years, 6 months ago by Canis.
    #11864
    Šarūnas
    Keymaster

    Tai kad ir iki 50cm³ registracija būtina, jei viršija 1kW ir 25km/h. Bet tuo pačiu neįmanoma, nebent gamyklinis daiktas visas.

    #11865
    sopkis
    Participant

    Visgi apsirikau, va kas rašoma:
    36. Motorinis dviratis – transporto priemonė, kuri turi ne mažiau kaip du ratus ir vidaus degimo variklį ar elektros variklį, kurių didžiausioji naudingoji galia ne didesnė kaip 1 kW, ir kurios didžiausiasis projektinis greitis ne didesnis kaip 25 km/h.
    Tik va kas įdomiausia, tai nesuprantu kokios taisyklės galioja tam motorinio dviračio vairuotojui – dviratininkams taikomos ar motorinėms transporto priemonėms.

    • This reply was modified 8 years, 6 months ago by sopkis.
    #11868
    amerikocy
    Participant

    nu tarkim as su tuo varikliu lupu 50 km/h, mane sustabdo ir man aiskina, kad max gali but variklis 25 km/h, ir kaip jie irodys kad pvz as su varikliu tuos 50 variau? gal as pvz 25 km/h su varikliu vaziavau, o dar +25 km/h mindamas pasiekiau :D

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 33 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.