Home Forums Bendras Įdomesni projektai, verti dėmesio

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 231 total)
  • Author
    Posts
  • #3356
    Darius
    Participant
    #3357
    Twill
    Member

    Stebiuosi, kad niekas neužsiminė apie LitMotors C-1 :) 

    http://litmotors.com/ 

    Introducing the C-1, the world’s first gyroscopically-stabilized “rolling smart phone”. This vehicle combines the efficiency and freedom of a motorcycle with the safety and convenience of a car. Offering the “alternative to alternatives” on an exciting and safe platform, the C-1 transforms your daily commute into something to look forward to. 

    Using electronically-controlled gyroscopes located under the floor – generating over 1,300 ft.-lb. of torque – the C-1 balances at a stop and stays upright, even in a collision. In-hub, direct-drive electric motors (20 kW) provide power and regeneration, while center-hub steering keeps you pointed in the right direction. 

    With a top speed of 100+ MPH and battery packs providing up to 200 miles per charge, the C-1 is perfect for commuters and city dwellers alike. 

    There is even enough room in this device for a friend to ride in the back for short city excursions. 

    As we are hard at work developing this concept for production, please be patient for the future. Expect to see the C-1 in showrooms by the end of 2014.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=YQgTne7TAGY 

    http://www.youtube.com/watch?v=o5a3QGhWGN8

    #3358
    Buckis
    Participant

    bent jau as tai uzmates buvau ir per ausius praleidau. nekvepia man tokio turet ir net nesigilinu

    #3359
    Tyro
    Participant

    Maciau si projekta anksciau, atrodo labai idomus ir vertas demesio. Zinoma, toki paciam pasigaminti labai jau nelengva butu su visais 3d giroskopais, bet kaip galtinis produktas pagal specifikacijas atrodo patraukliai. Tiesa sakant patraukliau ir uz dvirati, nes nelyja ant galvos, o gal viduje ir sildys. Man primena zemiau pavaizduota daikta, kuriuos maciau vokietijoje, ir atrodo kad jie verti butu perkamais.

    Gas-Scooter-with-Roof.jpg

    #3360
    Tadas
    Participant

    Zmogus is Vilniaus jei gerai pamenu pardavinejo savadarbi trirati uz 5000lt pries keleta menesiu.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=Ii5jvB_FWyE

     

    kebulas idomus man visai pasirode aisku kas megsta idealuma tai dar galima tobulint.

    #3361
    Nikor
    Participant

    Konstrukcija įdomi, bet galingumo visiškai nėra. Įspudis toks, kad su dviračių aplenkt galima… :D

    Gal kas žino kur galima rasti daugiau info apie šį daiktą?

    #3362
    Tadas
    Participant

    Klysti Nikor.Sis triratukas turi golden motor bldc 5kw motora ir redukcija berods 1:9 tai gal tik video taip atrodo

    Na aisku svino akumai irgi ne sportui skirti svelniai tariant.Kontroleris irgi Gm iki 300A tai manau tokiam svoriui

    Labai normaliai.

    #3363
    Nikor
    Participant

    Gali būti, kad klystu…

    Keista labai, kad nei karto nebuvau sutikęs šį triratį. Nes filmavimas vyko gal 3-4km nuo mano namų ir aš su dviračiu dažnai ten pralėkių. :)

    #3364
    Ričardas
    Participant

    Nelabai transporto priemonė, bet pramoga manau nebloga: Skatey

    Pastebėjimas:

    1. Naudoja “šviną”.

    2. “Spare parts” kainos kokios…

    #3365
    jonas
    Participant

    Netyčia užkliuvo toks va “http://www.emotto.lt/modeliai” tinklapis. Rašiau jiems, bet atsakymo nesulaukiau. Pagal paveikslėlius labai patraukliai atrodo tie daikčiukai ir kainos geros. Gal kas ką nors girdėjote apie juos. Dar buvo ir skelbiu.lt skelbimas,kad tokius parduoda. Internete informacijos beveik nėra apie tokius.

    #3366
    Linas
    Participant

    as situs maciau jau senokai, jie ir autogide pardavinejo. pora pastebejimu:

    man itartina jog raso lifepo4, bet isikrauna per 6-8val, paprastai lifepo4 kraunama per 2-4val, jei letas krovimas, o va svinas kraunamas apie 8val.

    dar vienas dalykas, kad svoris milziniskas raso kad 115kg.

    turejau as panasu daikta, jis buvo su svino akumais ir jo svoris buvo panasus. na jei ramiam, tikrai ne daugiau kaip 45km/h pasivazinejimui po miesta gal ir gerai, kaina nedidele, bet reikia nepamirsti posakio “you get what you pay for” pats motoroleris turetu buti gan tragiskos kokybes, mano vazinetas buvo deja toks, pvz mano gaminamo dviratuko priekine sake kainuoja 3k lt, tai suvokiu kokia kokybe gali buti sio daikto kai visas motoroleris su mokesciais, gabenimo islaidom tiek tekainuoja. :)

    #3367
    Buckis
    Participant

    tokiu ar panasiu ebay pilna ir vaziuojanciu ir nusprogusiais kontroleriais. ir kainos patrauklios ir su dokumentais nors imk ir tobulink

    #3368
    Twill
    Member

    C-1 bandys konkūruoti su elektriniais Smart’ais taigi tikrai turės šildymą kaip ir bet kokia įprasta mašina :) todėl man asmeniškai šis projektas be galo patraukus – ne tik, kad turi stogą virš galvos bet kokiam orui, reikalui esant gali nuvažiuoti iki kito miesto, bet dar ir nepalyginamai saugiau už motociklą… gal net saugiau už Smart’ą su tais stabilizuojančiais giroskopais :)

     

    be to – jie neseniai pakoregavo kainas. prasidėjus masinei produkcijai kaina kris iki 12,000$, o gal ir dar žemiau. dvigubai pigiau už naują elektrinį Smartą ir nepalyginamai pigiau nei pirkti įprastą automobilį ir konvertuotis į elektrinį.

     

    tikiuosi, kad projektas neprakris ir 2014 į gatves išriedės pirmieji C-1 “motocikliukai”… tokį turėdama aš džiūgaučiau kaip mokyklinukė ^_^

    #3369
    Tyro
    Participant

    As irgi noreciau tokio transporto kaip C-1. Zinoma seimai jis nelabai pritaikytas (kaip ir motociklas), taciau gali vaziuoti ir dviese, ar vienas su bagazu. I darba, i kita miesta ar kt. labai patogus daiktas. Lauksiu jo pasirodant :)

    #3370
    agniusm
    Participant

    As prie jusu kompanijos, reikalas ne tik idomus, bet ir praktiskas. As 95% laiko vazineju vienas, nieko nevezu ir tampau su savim avensis universala.

    Jie jau turi riedanti C1. Atrodo, kad sumontave jame dviguba Enertrac hubini motora:

    http://www.youtube.com/watch?v=rXjEt-P9b_0&feature=related

    Cia gyroskopo veikimas:

     

    http://www.youtube.com/watch?v=U_YNAZ68S64&feature=endscreen&NR=1

    Atrodo, kad video buvo nukirptas po antro truktelejimo:)

    Gal kas gerai gaudosi matematikoje ir gali paaiskinti kaip pagal desines rankos taisykle skaiciuoti jega?

    Torque = dL / dt = d(I*w) / dt = I * angular acceleration

    L is angular momentum

    w in angular frequency

    I is moment of inertia

    #3371
    Tyro
    Participant

    Ar man vienam atrodo kad pas ji yra ribotas pasukamumas? Vaziuoti sio pasukamumo pakanka, bet jeigu reikes vazinet kur nors aiksteleje mazu greiciu, tai jo smarkiai gali trukti, juolab kad ilgis jo nemazas.

     

    Del matematikos nepadesiu, primirses :)

    #3372
    Linas
    Participant

    Kazkur Sarunas jau buvo rodes si modeliuka, bet sioje temoje nematau, tad:

    lumeneo smera

    #3373
    Šarūnas
    Keymaster
    #3374
    Tyro
    Participant

    Kaina tai tikrai ne dviracio o_O

    Idomu kiek kainuotu paciam sutvert toki bet rema gaminant is zemiskesniu medziagu? :) 5s iki 100km/h ir 100km atstumas skamba viliojanciai :)

    #3375
    Linas
    Participant

    na as saviskio nebandziau begejimosi, bet manau pavyktu padaryti kad i 5s sutilpti :)

    o atstuma irgi toki galima padaryti tiek pat isplatinus rema kaip ir sio…

    Kaina manau pardavimo gautusi apie 25k lt, gal truputi daugiau :)

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 231 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.