Home Forums Skelbimai Ieškau 12" rato su hub varikliu

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • #13432
    Ričardas
    Participant

    Sveiki,
    Gal kas turi kažką panašaus:

    Reikalingas 12″ ratas su hubiniu varikliu, 150-300W. Jei kas turite iš kur išardę, atidėję tokį gėrį, mielai priglausčiau.

    • This topic was modified 8 years ago by Ričardas.
    #13446
    Šarūnas
    Keymaster

    Tiksliai tokio neturiu, bet yra mažas motoras su plieniniais dantračiais, taip pat turiu tokį ratlankį, kamerą, padangą. Tereiktų biškį pameistrauti..

    #13455
    Ričardas
    Participant

    Hm… Pirmas blynas man bus, dar ir taip daug kur bus ką meistrauti. Be abejo dėkingas už pasiūlymą, bet dar luktelsiu, gal kas gatavą turės.
    Jau panašų variantą su visu paspirtuku radau, tik pilietis nekalbus, nekelia 4 dieną… Kaina 70€ su visu paspirtuku, taigi gausis ratas hubinis, + 2x12V 7Ah švininukai, kontroleris, įkroviklis. Manau kaina tikrai gera, tik va jam varpais dasibelst reikia. :D

    #13456
    Šarūnas
    Keymaster

    Na, ten greičiausiai bus motoras DC, taigi kaip ir bevertis kartu su valdikliu. Akumuliatoriai švino vertės, nebent dar bus kažkiek veikiantys, kad užtektų aplink namą apvažiuot. Įkroviklis irgi bevertis, nes ličiui netiks (jei daiktas nevogtas ir bus komplekte).
    Teko čiupinėti ir kažkiek važiuoti kinišku paspirtuku, tai vaizdas buvo gana kraupus: svoris milžiniškas, kokybė nulinė. Pagrindinė bėda aišku svoris (gal 25-30kg?), kadangi dėl jo toks daiktas visiškai netenka prasmės.
    Kitas dalykas, jei ten motoras hubinis, tada galėsi panaudoti ratus ir elektroniką, bus vertas tos kainos. Tai patarimas būtų vienas: jei motoras DC – neimk; jei trifazis – imk.

    #13457
    sopkis
    Participant

    Hubinis, kad ir DC (dar kitaip brushed, šepetėlinis) visai normalus variantas paspirtukui. Kilovatų neduosi tai ir laikys. Atvažinėjau su tokiu visą sezoną, išardžius nieko išdilusio neradau.

    #13460
    Šarūnas
    Keymaster

    Na jei tikrai hubinis, dar svarstytinas variantas. Mano bandytu atveju buvo per grandinę :) Tai įspūdis ne koks.

    #13481
    Darius
    Participant

    Jei iš Vilniaus esi, tai aš esu iš sopkis nusipirkęs dviratuką su 250W tokiu motoru, tai galiu duoti pralėkti jei nesi važiavęs.

    #13538
    Ričardas
    Participant

    Jau gavau jį. Hubinis BLDC, 24V bent rašo, visa kita kiniška nežinia, pagal daikto aprašymą 150-200w, kontroleris visas apribotas vaikams važinėti 6-12km/h, čipas kontroleryje nušlifuotas, nėra kodo (vėl kinai…), bet panašu, kad tai gatavas BLDC valdiklio čipas, neprogramuojamas.
    Kažkas tokio:

    Gal pažaidus ir apeičiau greičio limitą, bet nepatinka jis man, bus kitas.
    Spynelė, krovimo lizdas ir dalis rėmo bei stabdžiai sueis. Akumai apie 80% stovio kaip keista bebūtų. Paspirtukas lievas (“Easy Glide Kids”), bet dalys bus naudojamas elektrinei riedlentei, dar nevisai sugalvojau konstrukciją, bet jau idėją turiu.
    O kas smagiausia, kad variklis dar ir su holo davikliais ir prie 24V šaltas kaip nabašnikas, tai reiks pabandyt su normaliu valdikliu jį padrožt ant 24V, jei laikys gerai – kelsiu iki 36V. Kai jau kažkas gausis, pasidalinsiu forume.
    O dėl to dviratuko su 250W motoru, normalu su tokiu važiuoti, ar kaip tik kalnas taip ir stumi? Be reduktoriaus jis pas jus, Dariau? Maniškis kol kas kaip vėžlys, bet ten tas kontroleris ne visai normalus… :)

    • This reply was modified 8 years ago by Ričardas.
    • This reply was modified 8 years ago by Ričardas.
    #13541
    Darius
    Participant

    Šiaip labai smagus daiktas. Lygioje vietoje greitis apie 25km/h, nuo kalniuko apie 30km/h, į kalniuką manau apie 15-20km/h. Bet kai lekia į kalną, tai nespėji minti kartu su juo. Su reduktoriumi, per vidurį statorius ir per tris dantračius suka išorinį būgną. Pagal nutylėjimą buvo 24V baterija, bet aš pasikeičiau į LiPo, tai max įtampa dabar 33,6V.
    Pas mane ratas toks pat: http://e-motion.lt/2013/09/02/sudedamo-dviracio-tiuningas-22-kmh-i-40-kmh/
    Kai važiavau nuo Žirmūnų iki Vingio parko dviračių taku palei upę, tai į kalną dviratinkus lenkiau, o lygioje vietoje mane lenkė kai kurie.

    • This reply was modified 8 years ago by Darius.
    #13571
    Ričardas
    Participant
    #13578
    Šarūnas
    Keymaster

    Siūlau kreiptis į Liną, manau galės rasti kažką pigiau ar bent jau geriau.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.