Home Forums Skelbimai Įkrovėjas remontui Kaune ir aplink

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #15454
    Tyro
    Participant

    Nepadarius nei vieno pilno ciklo sugedo baterijų įkrovėjas. Įkrovėjas aliuminiame korpuse, 67,2V 5A. (360W). Būna paprastai krauna bateriją, tuomet atsijungia balansavimui ir pabalansavus BMS paką vėl įsijungia. Maniškis po kelių balansavimo atsijungimų nebeįsijungia, dega pastoviai žalia nepriklausomai ar prijungtas pakas, išėjime nerodo įtampos. Paprastai pas tokius įkrovėjus būna spragsėjimo garsas tuo metu kai jie įjungti ir atjungtas akumas, maniškiame jis prapuolė. Gal kas nors Kaune (arba Vilniuje) galėtų jį pažiūrėti ir gal pataisyti?

    P.S. Dar nemėginau nakgrinėti kas sugedo, vizualiai viskas sveika, jeigu gaučiau patarimų mėginčiau ir pats pakrapštyti.

    #15455
    Gince
    Participant

    Galėčiau pažiūrėt,man buvo sugedęs tai pavyko pasitaisyt.

    #15456
    Tyro
    Participant

    Pamenu tau buvo tik takelis nudegęs. Dar pažiūrėsiu ar ir pas mane nėr ko nors panašaus, bet manau bus kas rimčiau. Taisai ir rimtesnius elektronikos gedimus? Iš kokio esi miesto?

    #15457
    Gince
    Participant

    Man takelis buvo BMSe nudegęs.Taisau rimtus gedimus.Darbas mano toks :) Esu iš Kauno,dirbu senukų garantiniam servise.

    #15458
    Tyro
    Participant

    Parašiau AŽ :)

    #15459
    Tyro
    Participant

    Atsitiko kas atrodė mažiausia įtikima, bet taip jau buvo :) Atsidariau dar kartą įkrovėją, viską sujungiau (220V ir ebike), ir kampe pamačiau kibirkštį bei išgirdau “pokšt”. Patikrinau atjungęs tą vietą – rezultatas ir nustebino ir nudžiugino:

    Laidas buvo prilituotas taip nekokybiškai, kad stipriau timptelėjus išsitraukė iš skylės. Perlitavau iš naujo ir veikia :) Ačiū už gerus ketinimus, Gince, kai prireiks žinosiu į ką kreiptis :)

    • This reply was modified 7 years, 1 month ago by Tyro.
    #15462
    sopkis
    Participant

    Paveiksliuko nerodo net trys skirtingos naršyklės telefone. Geriau talpinti į http://www.imgur.com ar kitą, kuris duoda tiesioginę(ir trumpą) nuorodą į jpg failą.

    #15464
    Tyro
    Participant

    Dėkui už pastabą, dabar tikiuosi rodys. imgurl pasiknisau ir vistiek neleido postinti, nuo savęs rekomenduočiau https://imgbb.com/

    #15465
    sopkis
    Participant

    Dabar matosi. Pažįstamas vaizdas. Jau įpratau iš kinų nupirktą jėgos įrangą (pakrovėjai, kontroleriai ir kita su daug laidų) išsiardyti ir peržiūrėti lydvietes, ypač tas vietas kur prilituoti laidai išeina į išorę, nes irgi esu susidūręs su tokiu nedalitavimu.
    Ps. truputį apgavau, aš einu m.imgur.com , dešinėje viršuje spaudžiu debesėlį su rodykle ir įdedu. Su m vietoje www matosi paprasta versija mobiliems įrenginiams kurioje susigaudyti daug lengviau.

    • This reply was modified 7 years, 1 month ago by sopkis.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.