Home Forums Skelbimai Įvairios dviračių detalės

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #17007
  Šarūnas
  Keymaster

  Turiu įvairių dviračių detalių: simpleksai, perjungikliai, vairai, žvaigždžių blokai, stabdžių rankenėlės, stabdžiai (v-brake ir diskiniai), bagažinės, ratai, padangos ir pan.
  Pagrinde viskas yra naudota ir skirta paprastiems dviračiams (padangos ir ratai 26″), bet yra ir kelios naujos 17″ motociklinės padangos, plotis 3.0-4.0″ tarpe.
  Gal kam ko reikia?

  #17008
  karpis
  Participant

  šiuo metu reikia dviračio bagažinės montuojamos ant sėdynkočio. Gal kartais turi? :) reiktų kad būtų tvirtinama patikimai su 4 varžtais (na, 2 varžtais, jei gerai padaryta), o ne tik su ‘užspaustuku. Ten žada būti 2vnt. kontroleriai su visais laidais, ir Lipo akumas, viskas gražioje skardinėje dėžėje. Šiuo atveju norima palikti dviračio rėmo trikampį kitkam. O ant tos bagažinės bus svoris – tik apie 3..4kg. (tos bagažinės būna dažnai 10kg max.)

  #17009
  karpis
  Participant

  bagažinė tokia yra nebloga: http://www.velostreet.com/preke/bagazine.500/#prettyPhoto (įsukus papildomą varžtą kad tikrai nesisukiotų :) vieną turiu, ant plentinio dviračio. galima būtų dar vieną nusipirkt, bet dairysiuos dar Kauno Aleksoto turguj kažko panašaus už ~10eur. taip pat domina 26″ padanga frikcinei pavarai, galbūt ieškosiu geriausio protektoriaus varianto, nors šiuo metų kelias padangas turiu, reiks ištestuoti pabaigus projektą.

  #17010
  Šarūnas
  Keymaster

  Labai nerekomenduoju tokios, dvi sulaužiau. Antra buvo jau tikrai rimta ir rašė, kad laiko 20 kg, bet nulūžo su 6kg baterija. Labai nedėkinga konstrukcija.

  #17011
  karpis
  Participant

  Nu, bet man labai reikia to sprendimo duotu atveju, sprendžiasi ir dviračio estetika ir apsauga nuo vandens, bei galimo Lipo fire :) (viską sudedant į skardinę dėžutę, laidai slepiasi, ir jie trumpiausi). Būtų 6-10kg tikrai nesvarstyčiau, bet jei kokie 3,25 kg, turėtų nesulūžti. Taigi, turiu tokią bagažinę jau ant kito dviračio, jei daug nekrauni ir tramplinais nešokinėji – laiko. Tik ant posūkių – linkus nusisukti (kiek beužveržtum esamus 4 varžtus), kol neįsukom dar vieno papildomo varžto tiesiai į sėdynkotį ;)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.