Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai Kroviklio srovės ribojimas

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #14723
  Lukas
  Participant

  Sveiki, turiu galingą maitblokį (1500W). Planuoju su juo kraut 10s3p paką Li-ion celių. Viduje radau potenciometrą, pakeičiau jį ir nustačiau 42V. Dabar beliko limituot srovę iki 2~4a. Viduje radau dar kelis potenciometrus, bet srovės pareguliuoti neišėjo. Galvoju iš kitaicų boost converterį atsisiūst http://www.ebay.com/itm/600W-DC-DC-Boost-Converter-10V-60V-to-12V-80V-Step-up-Power-Supply-Module-New-/191235833785?hash=item2c868b3fb9:g:nzwAAOSwk1JWfj50 Ką manot?

  #14724
  agniusm
  Participant

  Kiek skaičiau tai ilgai netarnauja. Berods forume kažkas rašė apie srovės ribojimą.
  Gali čia pasiskaityti:
  https://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=31&t=36958&p=1209330&hilit=Meanwell+limiter#p1209330

  #14963
  iNdigo
  Participant

  Sveiki, radau panasia tema tai uzklausiu cia.
  turiu sulankstoma el dviratuka 250w su 36v li-ion baterija. Kolkas nuvaziuojamas atstumas tenkina, nuostabus daiktas..
  Bet tarkim, jei noreciau pasidaryti kazka panasaus i power bank, kad kelioneje, neturint prieigos prie ~220 galeciau prailginti atstuma, ar tiktu toks varijantas: tokia pat 36v li-ion baterija su dc dc boost converteriu (http://www.ebay.com/itm/600W-DC-DC-Boost-Converter-10V-60V-to-12V-80V-Step-up-Power-Supply-Module-New-/191235833785?hash=item2c868b3fb9:g:nzwAAOSwk1JWfj50) ir 42V kitam laido gale?

  #14964
  edziunia
  Participant

  Nelabai supratau ideja- prie baterijos prijungus keitikli norima padidinti nuvaziuojama atstuma? ar yra dar viena baterija? tai kam tada keitiklis? be to keitiklio max. isejimo srove 10A.

  #14965
  iNdigo
  Participant

  Atsiprašau už nerišliai išdėliotą mintį(:
  ..pradėsiu nuo pradžių. Su drauge turime du el dviratukus, dažnai keliaujame ir norime nusiskraidinti dviračius svetur ir noriu pasidaryti atskirą bateriją(power bank), kad prireikus dasikrauti esamas dviračių baterijas. Todėl, ar išeitų nuo 36v power bank baterijos sukėlus V su boost converteriu iki 42v krauti baterijas?
  Arba kitas varijantas – buvau išsiardes esamus akumuliatorius, viduje radau 18650 li-ion celes berods 2000mAh, berods 50vnt(neesu tikras dėl skaičiaus). Akumuliatoriai jau poros metų senumo(tiek laiko turime dviračius), todėl galbūt protingiau būtų tiesiog pasigaminti naujus – talpesnius akumuliatorius?
  Voltmetru naudotis moku, bet neesu užkietėjes elektronikas, todėl klausiu patarimo, prašau nesmerkti(: ačiū.

  #14966
  edziunia
  Participant

  A supratau- norit israsti amzina varikli! O jeigu rimtai tai , kaip papildoma akumuliatoriu galima veziotis lengvas licio polimeru baterijas naudojamas dronuose.Taip pat sekti kiek baterija yra iskrauta ir kiek dar mazdaug dar galima km. nuvazuoti. Veziotis su savim pakroveja ir pakeliui dasikrauti. Pakroveja jungti per galios matuokli kad zinoti kiek ampervalandu ipusta i akuma. Kokie baterijos indikatoriai yra dviratuke?
  O ideja su krovimu vienos baterijos nuo kitos manau yra nevykusi, nematau kur cia prasme- ta baterija nuo kurios bus kraunama issikraus, tai tada jau tiesiog geriau ja pajungti vietoj issikrovusios.
  Nu labiai nerisliai atsakiau, bet kad ir klausimas panasiai suformuluotas.

  #14967
  iNdigo
  Participant

  ..supratau(: papildomos baterijos atsisakau(;
  Pamąsčiau tik dėl to, kad dviratukai gamykliški, nėra vietos padidinti baterijos tūrį, lieka tik didinti tankį.
  Tesiant temą.. gal patartumėte dėl naujų celių tūrio ir pirkimo? Ar aplamai, kas galėtų perdaryti esamus? Senieji liktų kaip atsarginės, ant pakeitimo pasibaigus naujiems

  #14968
  edziunia
  Participant

  O kokia prasme perdarineti? mano manimu- damust senus akumus ir nupirkti naujus.Kokia akumu talpa?kiek km mazdaug galima nuvaziuoti? koks ju (dviratuko) pavadinimas?

  #14969
  iNdigo
  Participant

  Perdaryti tik dėl nuvažiuojamo atstumo prailginimo, nes planuojame pažintinę kelionę ir norisi nuriedėti kuo toliau, ir aplamai įdomu pakrapštyti savo transportą(: Esami akumai berods 20Ah.. gryžes namo patikslinsiu ir padarysiu foto. Dabar daminant nuvažiuojame apie 20km.

  #14970
  iNdigo
  Participant

  Bėje, su sūnum planuojame ir svajojame apie bendrą projekta mažo el paspirtuko, todėl senos baterijos neprapuls(;

  #14971
  edziunia
  Participant

  Seno akumo celes galima panaudoti zibintuveliams ar pan. o norint atnaujinti -nupirkti naujas celes ir panaudoti seno korpusa ir BMS, bet dar reik paskaiciuoti ar apsimoka, nes ir suvirinimas kainuoja,
  Antri metai vazineju su paspirtuku, patinka labiau nei su dviraciu…

  • This reply was modified 4 years, 8 months ago by edziunia.
  #14973
  medlaizis
  Participant

  o ar ne verčiau pasidaryti papildomą jungtį, kad būtų galima atjungti senąją bateriją jai išsikrovus ir įjungti naująją. Turiu galvoje per išorinę elektros jungtį. Beliktų tik pasidaryti kokius nors laikiklius ant bagažinės naujai baterijai. Na blogiausiu atveju laidus nusitempti iš šoninės tašės ar kuprinės, jei jau kalbam apie emergency vienetinius atvejus kai prireikia didesnės baterijos talpos.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.