Home Forums Mūsų projektai / susitikimai Mini scooteris

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #10997
    JustasM
    Participant

    Sveiki. Daug skaitinėjau ES forumą ir tik vėliau čia užklydęs nustebau, kad dauguma nusistatę prieš RC motorus ir valdiklius. Taigi nusprendžiau pristatyti savo transporto priemonę, kuris kolkas ir naudoja tokį setupą.

    Motoriukas 245kV, rašo kinai, kad peak 2,7kW…
    Valdiklis(ESC) 80A 12S. Signalas iš rankenos į mano kontrolerį, tik tada į šitą (srovės ribojimas ir kitos apsaugos).
    Akumas 12s8p iš 18650 naudotų celių. Paimu apie 13Ah, nuvažiuoju 25km visiškai negailint šito mažylio :)

    Tiesa iš pradžių buvau viską sukrovęs ant dviračio su friction drive perdavimu. Malonus dalykas, nes svorio nedaug dasideda (akumas mažesnis buvo), tačiau variklis per galingas, reiktų daryt “tracktion control”, kad nedegintų padangų.

    Radau donorinį el. scooteriuką ir pradėjau kraut į jį. Perdavimas 10:54, max greitis truputį virš 50km/h. Tačiau labai prastas žemų apsukų sukimo momentas, pametinėja sinchronizaciją valdiklis… Tada perjungiau variklį iš trikampio į žvaigždę (delta -> wye). Reikalai stipriai pasitaisė. Pirmą kartą teko apsiversti atbulom padavus per daug gazo (vidury sankryžos :(). Greitis sumažėjo iki 40km/h, žadu atstatyti keldamas įtampą.

    Kas dėl RC valdiklio, tai aš iškart uždėjau pora kondikų atlaikančių didelę ripple current. Strėso jam teko patirti tikrai daug, ypač kai bandžiau ratą prasukinėt ant smėlio :) Variklis atrodo užsikerta, pameta sinchronizaciją valdiklis, srovės pikai didžiuliai, tačiau gyvas jis pakolkas.

    Mėnesio bėgyje dėsiu holo jutiklius ir bandysiu sensored valdiklį. Skaičiau, kad nepalyginamai geresnis sukimo momentas žemuose sūkiuose.

    • This topic was modified 8 years, 9 months ago by JustasM.
    • This topic was modified 8 years, 9 months ago by JustasM.
    • This topic was modified 8 years, 9 months ago by JustasM.
    #11001
    JustasM
    Participant

    Nesigavo foto įdėti, tai galit čia pamatyt:
    http://1drv.ms/1gj1G4z

    • This reply was modified 8 years, 9 months ago by JustasM.
    #11002
    sopkis
    Participant

    Kiek žinau tai http://www.imgur.com patogiausia paveiksliukų talpinimui.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.