Home Forums Bendras Padangos

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
 • Author
  Posts
 • #13132
  Canis
  Participant

  Gal ir pražiopsojau kur, tačiau specializuoto skyrelio technikos “batams” neradau.
  Karu su donoru parėjusios MAXXIS Minion DHF 26 x 2.35 – MaxxPro – 60a pradėjo rodyti kordo siūlus. Po truputį dairausi pamainos. Jei ką domintu šios padangos reiktu žinoti, kad bekelėj, purvyne džiaugsitės, o ant asfalto ypač ilgose trasose keiksitės. Karbai vibruodami labai nutirpina rankas, triukšmas. Tai tai labai minkštos padangikės. Panašios http://nobmob.com/node/31063 Ieškau truputį universalesniu, kokios jūsų pačių patirtys gumos reikaluose :)

  #13133
  Tadas
  Participant

  Pats neturiu patirties sioj sferoj bet aplinkiniai renkasi crazy bob ir patenkinti laksto.

  #13134
  Šarūnas
  Keymaster

  Schwalbe Crazy Bob mieste ir minimaliai miške visai neblogas derinys, bet protektorius labai žemas, vos pora mm. Gerai, kad lengvos, bet atsibos keist… Bet čia turbūt daugumai dviratinių tas galioja.

  Mane tai labiau domina kokias motociklines pirkt. Kainos daugumos gana žiaurios, apie 100€ padoresnė. Ir svorių kažkodėl nenurodo niekas…

  #13135
  Canis
  Participant

  Schwalbe Crazy Bob padangų raštas panašus į universalų motociklo. Planuose padanga per vidurį kiek lygesniu rašto, o šonuose didesni karbai gelbėtu posūkyje guldant, ariant purvyne ištižusiame kelyje. pvz: http://www.schwalbe.com/en/tour-reader/land-cruiser.html http://www.schwalbe.com/en/offroad-reader/cx-comp.html

  #13136
  Tyro
  Participant

  Paties autoriaus padangos man panašiausios į DMR Moto Digger padangų – puikus sukibimas, ne taip stipriai jaučiasi vibravimas, bet gana minkštos ir labai ilgo naudojimo nesitikėt – sudils. Pats naudoju Crazy bob, bet man nepatinka jų sukibimas ant drėgno kelio bei kada yra lengva skalda – protektoriaus tarpai per maži jog ten ji tilptų tad guldant taip pat gali lengviau prarast sukibimą. Porą syk esu virtęs ir dabar įgijau baimę tą daryt didesniu greičiu. Todėl šiais metais tikiuosi susimontuoti MAXXIS Holy Roller – neturėtų taip pat būti “kratymo” lygioje trasoje, o su palaidesniu gruntu ar drėgnu keliu, sako, susidoroja geriau nei Crazy Bob. Viską ką aprašiau atsižvelgiau į pasirinkimą 24″ ratlankiams – šie modeliai yra ir 26″ ratams, tačiau yra dar ir daug kitų kurių 24″ negamina.

  #13137
  Šarūnas
  Keymaster

  Jei kam aktualu itin gero riedėjimo padangos, tai “Dviračių spektras” (prie kalvarijų Vilniuje) turėdavo neblogas ir pigiai. Plotis 2.125 berods, per centrą toks beveik visai plentinis raštas, o kraštuose grubus. Teko kelias vasaras keliauti po Europą su jom – gerai ir plente ir purve. Kainuodavo berods apie 17 Lt.


  #13138
  Canis
  Participant

  Tyro padangos labiau galingiems aparatams, kur reikalavimai artėja prie mopedo ar motociklo. Pas mane 750 vatų, turėtu užtekt ir mano pasirinkimo. Kai sudrošių naujas, matysiu kokie rezultatai. Senosios tikrai ilgai nelaikys.

  #13139
  Tyro
  Participant

  Tas taip – galingesniems ir sunkesniems skirtos. Tada dar pasidomėčiau ką tas spektras turi, pagal galią turėtų būt labai neblogai.

  #13140
  Šarūnas
  Keymaster

  Na čia gal labiau koreliuoja ne su galia, o su rato svoriu. Mid drive variante iki 10kW manau ir paprastos dviratinės gerai laikytų, jei nebūtų važiuojama kaip su krosiniu moticiklu… :)
  Bet taip, vis tiek visi su hubais, tai ir aktualios kuo riebesnės padangos. Bent man tai 2.5″ dviratinių nepakako, o platesnių neradau. Gal yra žinančių, kur ir už kiek galima įsigyti itin plačių dviratinių padangų, tarkime 3.0-3.5″ (pagal dviratinį standartą) ir atitinkamų ratlankių, bent 5 cm pločio?

  #13141
  sopkis
  Participant

  O tai čia ne fat-bike dydžiai? Kažkaip populiarėja, turėtų ir parduotuvėse būti.

  #13142
  agniusm
  Participant

  http://www.einradversand.de/UNICYCLE-SPARES/Tires/75-507mm–24-x-3-0-Inch–Duro-Wildlife.html

  Šitas pirkausi, 3″, bet 24″ ratlankiui

  Platūs ratlankiai:
  http://www.classic-cycle.de/en/Rims-Wheels-Parts/Rims/26-inch/

  • This reply was modified 7 years, 7 months ago by agniusm.
  #13144
  Šarūnas
  Keymaster

  Hm, labai neblogai, man kaip tik 24″ ir reikia.
  Bet 35€ už dviračio padangą tai jau gana griežta kaina :)
  Visai gražių variantų yra, tik kainos trigubos.. :)

  Dar matau ebay yra visai įdomių variantų, pvz:
  http://www.ebay.co.uk/itm/262275400930

  Raštas aišku skonio reikalas, bet dar visai neseniai nepavyko rast…

  Gal verta kažkokią atskirą temą paleist su sąrašu, be diskusijų? Gana aktualus klausimas.

  #13146
  Canis
  Participant

  Raštas kažin ar vien skonio reikalas, retesnis karbų išdėstymas geriau purvą išsvaido išsivalydamas , o tankus užsikemša ir “muilija” vietoje prabuksuodamas. Paties karbų rašto išdėstymas labai svarbu lygiagrečiai linijoje ar pražangiai, kokia jų forma, dydis, kaip raštas išraitytas, persidengia… Dėl sarašo verta pagalvoti, tačiau ar nebus jau daug kas pasimiršę ir šiukšlynan išmesta?

  #13175
  Canis
  Participant

  Gal galit kas apšviesti, pvz padangos spec. Padanga Schwalbe Smart Sam Performance 26 rašoma, kad atlaiko svorį 110 kg. Ši apkrova vienai padangai ar dviem?

  #13176
  Tyro
  Participant

  Manau kad ten vienos padangos max apkrova. Ant mano mašinos padangos šono rašo 650kg, bet mašina sveria 1500kg. Tai kaip nesprogsta? :) Nes auto svoris pasidalina 4 padangoms.

  #13177
  Canis
  Participant

  Greičiausiai, kad taip, tik su mašininėm padangom lyginti ne visai sąžininga, ten ir max važiavimo greitį nurodo :)

  #13178
  Tyro
  Participant

  Moto padangoms irgi max važiavimo greitį nurodo. O dviračiams turbūt nepagalvoja jog špinatų prisivalgę “minsim” 50-70km/h :)

  #13179
  Canis
  Participant

  Su špinatais jau gaunas reaktyvinis, o ne elektrinis važiavimas :)
  Taigi apsispredžiau ir užsisakiau Schwalbe Smart Sam Performance 26 X 2,25 išbandysim ir atsiliepimus parašysim…

  #13180
  Nerijus
  Participant

  padangų apžvalgos :

  http://www.bicyclerollingresistance.com/road-bike-reviews

  padangos iki 50km/h (schwable):
  ebike padangos

  #13245
  Canis
  Participant

  Sumontavau Schwalbe Smart Sam Performance ant savo dviratuko. Tylesnės nei Minion’ai, rausia gerai, vibracijos pakenčiamos. Nustebino, kad abiejų šonai labai jau plonos gumos, nesakysiu kaip kas…. Maniau, kad priekinė senolė dar bus tinkama naudojimui, tačiau ir čia saulutė švietė kiaurai. Keista, kad protektorius gale visai normaliai dar atrodantis, o pro šonų skyles lindo kamera. Gal reikia maksimaliai pripūsti, nes važinėjant minkštai nukenčia šios vietos?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.