Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai Pakrovejo modifikavimas/pritaikymas

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #13685
    Elektrinis
    Participant

    Nauja tema butu logiskiausia. Turiu toki geri: maitblokis

    Kaip butu galima is jo isspausti reikiama srove pakrauti 48V akumuliatoriu? T.y. reikia kad butu 54.6V.

    #13687
    Šarūnas
    Keymaster

    Reikia ieškoti potenciometro jo viduje.Jei nėra – feedback grandinės ir ją modifikuoti. Čia jau reikia elektronikos žinių.
    Taip pat maitblokis privalo palaikyti constant current limitting. Priešingu atveju suveikinės viršsrovio apsauga.

    #13691
    agniusm
    Participant

    Ganėtinai sunku surasti ką nors apie šį PSU. Tikriausiai neturės CC aš taip spėju. Pats nebandžiau, gal Šarūnas mane pataisys ir papildys informaciją, bet prie tokio daikto, kaip aš įsivaizduoju, galima nusipirkti DC-DC CC/CV boost converter ir tūrėtų viskas veikti kaip priklauso, pavyzdžiui tokį:

    http://www.ebay.com/itm/1200W-20A-DC-Converter-Boost-Step-up-Power-Supply-Module-IN-10-60V-OUT-12-80V-/261990401209?hash=item3cffd844b9:g:ndkAAOSwxp9W6m3A

    Darant 14S įtampa bus 58.8V o taviškis be modifikacijų 56.2V, taigi tas boost keitiklis paradytų 58.8V ir pridėtų CC fazę, aišku pilnos PSU galios nebūtų, gal apie 1KW kas pakrautų akumuliatorių maždaug per 2H.

    #13695
    Martynas
    Participant

    @agniusm nelabai supratau, nori statyt PSU ir ant jo dar DC/DC keitiklį kad pakelt įtampą 2V? na toks sprendimas, tai kaip iš Vln į Trakus važiuot pro Klaipėda.

    2V tikrai turėtų būt galima pareguliuot su feedback grandine, o srovės ribojimui CC, nesenai forume buvo aprašyta: http://e-motion.lt/forums/topic/kaip-laiko-jusu-padaryti-akumuliatoriai/page/2/#post-13307

    Aišku tam reikia šiek tiek elektronikos išmanymo ir mokėjimo elgtis su lituokliu

    #13697
    agniusm
    Participant

    Pats ir atsakei, jei žinių neturi, tai į Trakus važiuosi pro Stokholmą, per Klaipėdą bus arčiau. Nžn aš jo žinių lygio ir pasiūliau varianta off the shelve.

    • This reply was modified 7 years, 11 months ago by agniusm.
    #13703
    agniusm
    Participant

    Tiesa, Martynai dar vienas aspektas, tie 2 voltai. Žmogus kaip supratau nenori investuoti į gerą BMS, taigi kiniškų balansavimas prasideda prie 4.20V ir prie 4.01V joks balansavimas nevyks ir jei celės linkusios išeiti iš balanso ilgainiui gali atsirasti nemažas skirtumas, nuvažiuojamas atstumas ženkliai sumažėti ir panašiai. Aišku jei jis eis 13S keliu, priblemų jokių, sulituoji tą schemutę, atsuki potenciometrą iki reikiamos 54.6V ir baigta.

    #13707
    Elektrinis
    Participant

    Mano ziniu lygis elektronikoje yra pradedantysis. Visa gyvenima dirbu tik IT srityje. Man yra labai paprasta kaska pasiprogramuoti su su arduino/raspberry pi/banana pi nei kad su lituokliu modifikuoti maitbloki. Ateityje mintis yra pasidaryti arduino bms. Laisvalaikio ateities uzsiemimas.

    O ka galima is tokiu pakroveju isspausti:
    2-pakrovejai -turiu 4 tokius. Gal ka butu galima isspausti?

    3-pakrovejas

    cia visa direktorija, su paskerstu pirmam poste paminetu pakroveju:
    1-pakrovejas

    P.S.
    O kokius naudojat? gal ka panasaus rasciau ir nereiktu burti visko nuo pradziu.

    • This reply was modified 7 years, 11 months ago by Elektrinis.
    • This reply was modified 7 years, 11 months ago by Elektrinis.
    #13713
    agniusm
    Participant

    Modelių numerius turi? Turi. Ieškaisi datasheet ir žiūri, kad įtampa būtų tinkama, kad cccv būtų. Juk kiti negali savo laiko gaišt kažkam kas nepadaro elementarių namų darbų. IT dirbi, angliškai turėtum giedoti. Registruojiesi endless sphere ir info ieškai ten. Iš visko galima kažką padaryti tik tavo reikalas sužinoti ką. Esminiai klausimai atsakyti.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.