Viewing 20 posts - 81 through 100 (of 169 total)
  • Author
    Posts
  • #4017
    E-MAX
    Participant

    Taip ir ruosiuos daryti , nes man nera esmes tureti motora , ir dar minti .

    #4018
    agniusm
    Participant

    Truputis progreso. Pabaigiau suvirinimo darbus, aptepliojau spaklium, reik nusveisti ir dazyti:

     

    IMG_20120221_025115.jpg

     

    IMG_20120221_025057.jpg

    #4019
    agniusm
    Participant

    Dar vis turiu problemele su BMS. Neveikia rupuze nors tu ka. Su Linu isbandem viska, buvau jam nusiuntes, patikrino, viskas veikia, pas mane nors tu ka nori, kosmosas nusprendem. Situacija tokia, kai pajungi BMS maitinimo laideli + pakrovejas isijungia keliom sekundem ir issijungia, po mazdaug 10 sekundziu vel isijungia ir po keliu sekundziu isijungia ir nebeisijungia. Keisciausiai ti, kad kai laikau ta maitinimo laideli tarp ranku, pakrovejas veikia. Visos celes pakrautos iki 3.30 – 3.36V. Gal kas galetu patarti ar zino kame problema. Laidus visus pertikrinau jau nzn kiek kartu. Cia keletas video apie visa esme: 

    Pirmas:

    http://www.youtube.com/watch?v=dSI0PDfBsNc&feature=channel  

    Antras: 

    http://www.youtube.com/watch?v=B0PJC5MexUw&feature=channel

    #4020
    jonas
    Participant
    #4021
    Tyro
    Participant

    Zinoma situacija. As taip pat galvoju ka daryti, papasakojau situacija Linui, bet dar nebuvau pas jis kad pasiziuretume abu. Nupasakosiu kaip vyksta pas mane – kai prijungiu krovikli iskrautam pakui – isijungia krovimas, viskas vyksta tvarkingai, abu LED raudoni, ikraunama. Kai ikraunama tiek, jog prasideda balansavimas (pas mano BMS pastebejau kad riba 3.8 V celei) ir pakas pradeda “valgyti” labai mazai A (nematavau kiek), tuomet pereinama i trickle charging ir ant pakrovejo uzsidega zalias LED, isejime lieka tas pats voltazas. Kai nubalansuojama per didele itampa iki 3.65 V pas kuria nors is celiu ir vel pradeda imti daugiau A is ikroviklio, tada vel uzsidega abu raudoni LED. Veliau kai neima daug A – zalias LED. Vel raudonas – zalias ir tada prasideda tavo situacija – zalias LED ne sviecia o truputi mirksi, viduje girdisi tiksejimas lyg kazkas nesusijungia, pakrovejo isejime buna 50% voltazo. I raudona jau nebepereina. Isjungus is tinklo po keliu sekundziu tiksejimas liaujasi (kol issibaigia kondensatoriai manau), tada galima ijungti i 220V ir vel veikia pora isijungimo-issijungimo ciklu gerai. Krovimo metu ne visos celes turi vienoda itampa. Ijungiant-isjungiant pakrovejo 220 V tuomet kai ima cikseti pasikrove 5 celes is 8 iki 3.65, o kitos dar nebuvo pilnos (~3.36 V), pilnuju veike drenazas ir buvo karsti bms komponentai prie tu celiu jungciu, kurioms mazino itampa 3.8->3.65. Paveikus ilgiau speju butu pasikrove ir likusios, tik daug zaidimo junginejant ji i rozete ir stebint kada vel prasides zalia. Gal reikia kazka modifikuoti pakrovejuje arba kazka pakeisti viduj? Idomu kas ten tiksi persijungiant rezimams ir uztringama ties zalia kad poto jau nesijungia raudonas LED. Gal kartu visi issiaiskinsime kas netvarkoje

    #4022
    agniusm
    Participant

    Dekui. Kiek supratau pas tave situacija kiek kitokia. Pas mane aplamai krovimas nevyksta, parodoksaliai vyksta kai BMS maitinima laikai tarp pirstu (+). Ar ne per daug pas tave uzkrauna ir balansavima pradeda nuo 3.8V, ar nepakenks celem?

    #4023
    Tyro
    Participant

    Taip bent jau veikia mano pakas, dar aiskinsiuosi. Krovimas vyksta normaliai 3.65, bet kitos celes nepriima taip iskart elektros, ar nevienodai ji pasiskirsto, ir maksimaliai pakelia iki 3.8 V. Baisu del pakenkimo ir man.

    #4024
    Nikor
    Participant

    Tyro, gal pabandyk prilituoti nuosekliai (ant maiteko pliusinio laido) 1Omo 5W rezistorių kai vyksta balansavimas, numažinsi srovę šiek tiek. Šiaip įdomų sužinoti kokią srovę teka kai celės balansuojasi…

    #4025
    Tadas
    Participant

    Ar bandet jus su atitinkamu maitblokiu krautis paka? Siaip Linas galetu geriau pakomentuot bet faktas kad pakrovejai turi funkcija atsijungti kai srove yra maza o balansuojant ji ir yra maza.Realiai jei nebutu butinybes balansavimo su pakroveju galima pakrauti paka nes jis veikia cc-cv (pastovi srove-pastovi itampa) principu.

    #4026
    Nikor
    Participant

    Ne faktas, kad jei kai vyksta balansavimas, srovė yra maža. Stipriai išbalansuotoje baterijoje celės balansavimas gali prasidėti kai dar teka 2A ir daugiau. Todėl ir paklausiau kokia srovė teka kai viksta balansavimas. Jeigu koks 1A, o BMS gali apkrauti celė tik 100mA, be abejo įtampa ant tos celės augs toliau. Gali būti, kad BMS atjungia pakrovėją nes celės įtampa yra virš nustatytos kritinės ribos. Nors man asmeniškai, aprašytas atvejis (kai mirksi šviesosdiodas ir girdisi “kontaktų” garsas) labiau panašus, kad maiteke suveikia apsaugos schema, kurį neduoda įjungti maitekui. Gaunasi, kad maitekas užsiciklina bandydamas save įjungti. Todėl išėjime ir matosi pusė įtampos. Patariu nuosekliai priliuoti varža (1Omo 5W) ir pažiūrėti, kas bus.

    #4027
    agniusm
    Participant

    Uzsisakiau keleta lediniu lempuciu

    Galui:

     

    Reikes perdaryti, kad sviestu isorinis ziedelis gabaritui ir nuspaudus stabdi uzsidegtu viduriukas.

     

    Priekiui pora 5W Edison ledu, nes kur viena pirkausi 60 laipsiu kampu sviecia, per daug, auji, vienas 10 laipsniu, kitas 38, ale trumpos ir ilgosios sviesos:

    1059.jpg

    #4028
    agniusm
    Participant

    Gavau savo priekinius zibintus

    5W, 10 laipsniu ale ilgosiom sviesom:

     

     

    38 laipsniu trumposiom sviesom:

     

     

    Taip atrodo naturoj:

     

     

    Turetu pakakti sviesos. Dar laukiu is Chiainos raudono galinio kuri reikes truputi modifikuoti.

    #4029
    agniusm
    Participant

    Kabeliukas pakrovimui:

     

    IMG_20120306_172748.jpg

    IMG_20120306_172759.jpg

    #4030
    Šarūnas
    Keymaster

    Kiek ten kvadratų ir kur tokį laidą radai?

    #4031
    agniusm
    Participant

    Kvadratu tai nzn, is UK parsiveziau, pakeliamu vartu valdymui naudojom, tai nudzioviau, skiau tada gal prireik, ir prireike :). 1.5m isitempia virs 5m. As manau gal 1.5mm2

    #4032
    Tyro
    Participant

    Agniau, kaip montuosi sviesas rema, koki “luksta” naudosi joms? maciau prisivirines prie remo kazka turi jau, ar naudosi is kokiu nors pigesniu iprastu dviracio lempu?

    #4033
    agniusm
    Participant

    Laba, nieko daugiau nenaudosiu, kas privirinta tas ir bus, 2 priekyje ir 1 gale. Ledai statosi tiesiai idealiai tinka, pasidariau tik akrilinius apskritimus, kad prisispaustu. Dar vis laukiu raudono galinio is Kinu nes atsiunte buvo ne tas kas reik. Ten bus truputi pasiterlioti nes reikia isardyti ta MR16 lempute ir padaryti kad pazibintis degtu ratukas isorinis o kai paspaudi stabdi uzsidegtu visas. Cia pas mus tokie dazytojai, kad laukiu jau beveik men kol nudazys. Vis atidelioja, o jau pralekt noretusi jei viskas ok :)

    #4034
    Tyro
    Participant

    Supratau, tai viskas beveik ir paruosta, ir be sviesu meginti juk galima ;)

    As nerandu jokio idomesnio apsvietimo kad gerai sviestu bet nespiginu atvaziuojantiems, o jei ka randu, tai niekas neturi korpuso tvirtinimui prie dviracio. Gali irgi reiketi daryti :)

    #4035
    agniusm
    Participant

    pasiemiau dalis is dazytoju, vienu zodziu.. runkeliai, mesto kratutuvus jiem penzeliu tepliot. Kai grizau is UK, pastovus dalykas, jei pats nedarysi bus s…. . Na, pinigu merkt daugiau nemerksiu, bus kaip padare. susirinkau ratus, reiks nubezt kat subalansuotu, islygintu. pradejau jungt laidus. cia ratukai:

    IMG_20120322_135939.jpg

    #4036
    Linas
    Participant

    ar man vaidenasi ar huba is juodo padarei baltu? :)

Viewing 20 posts - 81 through 100 (of 169 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.