Home Forums Mūsų projektai / susitikimai e-cargo projektas

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 189 total)
  • Author
    Posts
  • #3469
    agniusm
    Participant

    dekui vyriokai uz uzuojauta. Nesmagu, ka padarysi, kovosim kad nors babkes atgaut nesvarbu muitas. Aisq galima su jomis zaistis, bet kai tariesi ir deriniesi gauti pirmos rusies celes o gauni kazka istraukto is konteinerio nelabai smagu. Be to as savo sumanymui ju tikrai nepanaudosiu nes visgi reikia ir talpos ir tu voltu. Tikriausiai kita karta tokiu sposu nekresiu ir kreipsiuos i A123 atstovybe Vokietijoje ka dabar ir daro Linas. Bus matyt kaip ten bus.

    #3470
    Paulius
    Participant

    Žiūrėk, daryk. Man po pusantrų metų gražino 50USD. Ir tai jei ne ebay, nebūčiau aš jų matęs. Visokeriopos sėkmės :)

    #3471
    agniusm
    Participant
    #3472
    agniusm
    Participant
    #3473
    iNdigo
    Participant

    o neiseina tiesiog is http://www.a123systems.com/ atsisiusti?

    #3474
    agniusm
    Participant

    kiek as supratau jie tik su dideliais uzsakovais dirba tikriausiai tokiais kaip GM.

    #3475
    Tyro
    Participant

    Jeigu tu apie tiekejus is vokietijos, tai teko su jais bendrauti truputi, apie didelius kiekius nieko neminejo, bent jau mazesni kieki tikrai teiraukis ir pristatys. Visai nebloga siuntimo kaina, nera mokesciu, greitas pristatymas (bent jau turetu buti). Tik pati pradine kaina nedziuginanti.

    #3476
    Karolis
    Participant

    Reikia, pabandyt jas įkraut, nors 90 proc. kad jos bus muštos. Bet teke skaityt, jei jos buvo nudusintos po truputi gali atsigaut. Imt laboratorinį maitblokį ir iki 2,5V kraut labai žema srove. po to jau galima normalia. Žiūrėti kiek maždaug suvalgė ir įkrovus palaikyt ar neišsikrauna. O po to jau iškrovimo bandymai, jei įsikrovė normaliai. Jei Vilniuje esi galiu kokią vieną pabandymui įkraut.

    #3477
    agniusm
    Participant

    Sveiki. As pradejau posta ES forume ir visi ta pati pataria ka ir tu. As nelabai turiu kuo krauti ir jei galetum butu labai malonu. As dabar ziuriu 4 celes ant nulio, kitos panasiai. Pats esu Zarasuose, bet pabandysiu paieskot kas pristatytu. Gal gali i PM parasyti kada ir kur butu patogu tau perduoti? Dekui

    #3478
    Karolis
    Participant

    F..k nesikeikiant. Kaip tyčia supleškinau maitblokį, su kuriuo galėčiau įkraut. Sumaišiau poliarumą celės ir ate laboratoriniam maitblokiui, keista, kad mastech’as nustipo ir neturėjo tam apsaugos. Turiu dabar tik įkroviklį, bet reikia pakelt įtampą iki 2.0V kažkaip, nes jis paprasčiausiai neleis įkraut celės esančios žemiau 2V.

    #3479
    Tadas
    Participant

    Na jei tokios bedos tai as turiu Imax6 kopija.Galiu jam uzduot srove 0,1A tik itampa jis pasirenka pagal lifepo4 arba galima tada suzaist pagal kitas chemijas kad krautu maza itampa ir maza srove.Zodziu as galeciau pabandyti ta darba atlikt.

    #3480
    Karolis
    Participant

    Susitvarkiau maitblokį, jei labai rekės galiu jas įkraut.

    #3481
    Šarūnas
    Keymaster

    Patikrinau Agniaus celes. 4 vienetų įtampa – 0V. Įkrovimo visiškai nepriima, keliant įtampą iki 3,65V, srovė 0. Lieka tik į spalvotų metalų skūpkę…

    Prie progos atkapsčiau seniai pirktas A123 celes. Buvo pirktos 4 vnt, viena iš jų testuota. Ta kur testuota, viskas gerai. O likusios trys po pirkimo gulėjo nepajudintos (pusmetį gerą) ir visos irgi po 0V…

    Dar nuo mano motorolerio buvo dvi atlikusios, gulėjo du metus. Sveikos.

    #3482
    Karolis
    Participant

    Va, dabar klausimas kur tu nereikalingų celių atsikratyt žmoniškų būdų. Na, dėl tokio kiekio vario ar aliuminio folijos ardyti tikrai nėra verta.

    #3483
    Paulius
    Participant

    Klausimas Šarūnui: bandei drastiškai pabudinti jas? Ta prasme, + su – sutrumpinti pabraukant kokiu laido galu ar šiaip kažkokiu “trumpikliu”? Na, tiesiog drastiškai kaip nors atbudinti?

    Man su švinu sužaisti padėjo, kai senukas akūmas rodė apskritimus ;)

    #3484
    agniusm
    Participant

    Ka ten jau bepribraukysi, nuliai kaip reikiant. Is esmes atsirado sertifikuoti A123 distributoriai, http://www.mavizen.com. Parasiau, paklausiau ar parduoda tokiem kaip mes, ziuresim ka parasys. Tiesa, pas juos buvo prasymas puslapyje nurodyti informacija apie nelegalius siu celiu tiekejus, na tai as visa info ir pateikiau.

    Na i skuple gal ir neverta bet kinui sugrusciau visus 80V20AH i subine, A123 my ass.

    Pasimokem, daugiau taip nedarysim :)

    Tiesa, tame mavizen puslapyje raso kad visos celes is alibaba ar ebay yra patikru nepraejusios celes, rejects’ai ir kt. Tiesa, jie raso kad celiu talpa ne mazesne kaip 18.5 bet tipiskai 20AH ir kad celes dirba prie -30 skirtingai nei pas kinus aprasymuose prie -20.

    #3485
    Paulius
    Participant

    Na, pasiskaičiau ;) Parašę, kad žino apie visokius pigiai parduodančius atseit gerą prekę ir prašo, kad jei ką, praneštų žmonės (proga visiems sėsti ir pridavinėti eBay kiniečius). Taip pat, kiek supratau, jų prekės testuotos jų pačių, dėl to ir rašo, kad minimaliai 18,5Ah, o nominaliai 19,6Ah.

    Dar kas patiko iš jų site’o: Bill Dube (killacycle)! Jis yra tas, dėl kurio elektra pradėjo mane vežti :D Jei dar ir John Wayland (white zombie) į tą kompaniją įsijungtų su savo chebra, tai būtų išviso super :) (Nesusilaikiau neparašęs, sorry)

    #3486
    agniusm
    Participant

    O tai anas dar gyvas su savo killacycle? Kazkur gerai ilekes buvo.

    #3487
    Linas
    Participant

    kas del mavizen, jau labai seniai su jais buvau bendraves, zinoma jie gali parduoti celes, gal ne visiem, bet man lyg ir pavyko issidereti kad parduotu, uztat kaina tikrai nedziuginanti, jei gerai pamenu ~65$/vnt.

    Jau geri metai kaip nepavyksta is pacio gamintojo issiprasyti kainos, kad ir keliem tukstanciams celiu, na bet tikiuosi ir is ju isgauti ja.

    #3488
    Paulius
    Participant

    Gyvas anas :) Jis savo pirmą elektrociklą buvo supylęs, kai prieš kameras pasimaivyti norėjo. Poto ėjęs rekordininkas buvo antrasis jo elektrociklas, tas kurį mes žinome kaip “The Killacycle”.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 189 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.