Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • #14720
    pavelas
    Participant

    sveiki vyrai ! esu naujokas i esu visai zalias sitoi sriti! planoju apie galynga e-bike .planoju daryti riema savadarbi rema .ir taip pagalvojau apie akumuliatoriu,o jai ne tilps?…Tai va klausimas ;ar imanoma surinkti akuma sitam daikui http://www.aliexpress.com/item/MXUS-V3-3000W-brushless-no-gear-hub-motor-for-rear-electric-bike-electric-bicycle/32649215681.html?spm=2114.01020208.3.1.52OzSz&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_5_10057_10056_10055_10049_10017_10059_10058_10060_10061_10062_10064,searchweb201603_1&btsid=a38ed77c-1794-4943-974b-edaa0f48afab .variklis 48v-96v .jaigu as noriu maksimumo tai reikia akumo 96v? ar as ne taisingai mastau ?Antras klausimas ;ar imanoma surinkti toki akuma?kokiu gabaritu butu toks akumas ?

    #14721
    Tadas
    Participant

    Pavelai o tu pats virinsies rema ar pagal uzsakyma kazkas tau padarys?Jei tinka panasus formatas i A4 popieriaus lapo dydzio ir apie 16cm storio galiu pasiulyti 72V 30Ah akuma be dezes is 20vnt Nissan leaf celiu.Kitas reikalas jei naudosi mxus 3 viju netiuninguota iskart galiu pasakyti sudeginsi ji labai greitai prie maksimalaus greicio arba smagiu start-stop rezimu.Iskart pagalvok apie ausinima vandeniu jei visgi nenori keist pasirinkimo motoro.

    #14741
    pavelas
    Participant

    tai mano proektas darisiu ji sau .darisiu is notrauku ,pagooglinus radau brezinius .nupesiau ant kartono ,padariau 2 skirtingi remai maketai ,pjausiu metala pats ,taskais prikabinsiu su svarke ,surinkes keliaus normaliai apvirinti rema ir sake.
    kiek as pravaziosiu su tokiu akumu ?o tarkim pas mane lieka dar vietos ar galima disesnes talpos pagaminti ? ar kartu su Ah dideja ir V? tas akumas li-ion?
    o koki galinga motora rekomendojat ?kad butu patikimas ir gan tilus
    butu gerai zinoti ~kainu tokio akumo i pm.

    #14742
    PJL
    Participant

    Sveiki Pavelai,

    Atkreipkite dėmesį, jog motoras maksimalią įtampą naudos tik besisukdamas didžiausiu greičiu, jei teisingai užmačiau tai 530 rpm tam Mxus motorui. Su 26 colių ratu tai ~65 km/h. Abejoju, jog dažnai tokiu greičiu vžaiuosite, be to tas motoras tikrai greit sudegtų prie tokio geičio, kaip sakė Tadas.

    Šiaip patarčiau rinktis bateriją pagal norimą greitį ir atstumą. Aišku, tai susiję su motoro charakteristikomis, todėl sunku kažką iškart pasakyti.

    Beje, Ah ir V priklauso nuo baterijos konfiguracijos, to pačio dydžio baterija gali turėti didelę įtampą bet mažą talpą ir atvirkščiai, priklauso nuo to kaip celės yra sujungtos, lygiagrečiai sujungus 2 celes Ah padvigubėja, o įtampa nekinta. Sujungus celes nuosekliai Ah nekinta, įtampa susideda.

    • This reply was modified 7 years, 8 months ago by PJL.
    #14745
    pavelas
    Participant

    koki varikli rekomendojat?
    galinis ratlankis bus 26X4.0 su moto padanga ,preki standartas bet ziuresiu kad butu rimtas, irgi 26 ratas ,ploti pagal fakta .
    bus naudojamas daznai i gan statu kaliuka pakilti ,misko keliukai,i darba vazinet….
    gerai butu su jo nuvazioti nors 80km ,60-70km/h greiciu .aisko gerai butu kad greiciau ir toliau :)
    maciau variliai ira su 190Nm sukimo momentu .
    noriu surinkti po biski elektrine dali ,ratai.o tada jau matisiu, pagal fakta darisiu rema su sake .
    Koki varikli rekomendojat ?
    akuma jau pagal varikli surinksim .
    radau toki labai idomu varianta 130km/h prie 60V http://megaenergy.com.ua/4000W90Aru.html

    #14746
    Tadas
    Participant

    Pavelai siaip jeigu jau toki aparata renki tai iskart sakau pamirsk dviratini ratlanki galui koks jis brangus ir platus bebutu.Realiai galvok jei norisi daugiau naudot keliu o ne bekele apie 18 coliu moto ratlanki.Gali paklaust Romualdo ar Kesto tau pasakys kodel taip geriau.Jei buti kazkiek salisku galiu pasiulyti tau ir motora ir celes akumui, bet jau parasiau tau pm tai galesi pasiskaityti arba pasukt gali astuoni sesi 7183257 bandysiu pagelbet tau.

    #14747
    agniusm
    Participant

    80km dviračiui yra ganėtinai daug. sunku įsivaizduoti koks turėtų būti akumas

    #14748
    pavelas
    Participant

    speju del to kad stripai nelaiko kruvio .iskarto buvo mintis apie moto ratlanki .tik as nelabai susigaudau apie tuos moto colius :)
    18moto ratas tai koks dviratinis bus?

    #14749
    Tadas
    Participant

    18 moto tai labai arti kaip dviracio 24 coliu tik vos vos mazesnis.

    #14755
    pavelas
    Participant

    noretusi didesnio rato ,ziuresiu skelbimus

    #14774
    Elektrinis
    Participant

    As irgi neseniai visiskai buvau zalias, tai cia pirma diskusija, su gerais senbuviu patarimais:
    Paskaityk iki galo kol nepradejai virinti, nes manau del akumuliatoriaus pakeisi nuomone:
    celiu pasirinkimas

    Nebuvo sia vasara laiko viska susitvarkyti iki galo. Siuo metu vis dar naudoju 2 atskirus akumuliatorius. Variklis pas mane 1.5Kw prie 48V.
    Bendras svoris su manimi ir kuprine apie 250kg.

    Del nuvaziuojamo atstumo su viena 30ah 58.8V batareika: drasiai 40 kilometru spaudziant maximaliai. Pirmus 20km vidutinis greitis 42km/h, kiti 20km vidutinis greitis 38km/h. Tai yra dauguma kelio nuvaziuojama lygiame kelyje, pristabdant kas 5-7 kilometrus.

    Maksimalus greitis 50-60km/h (priklauso nuo vejo krypties ir batareikos ikrovos).
    Ant spidometro rodo virs 60km/h, bet as cia pagal GPS duomenis ziuriu. Beje mano kontroleris 50a.

    Noretusi kartais tureti daugiau greicio kai vaziuoji lygioje vietoje, bet yra teke jau ekstremaliai stabdyti ir net pats buvau nustebes kiek reikia daug vietos sustoti, nors atrodo sustotum per pora metru.

    • This reply was modified 7 years, 8 months ago by Elektrinis.
    • This reply was modified 7 years, 8 months ago by Elektrinis.
    • This reply was modified 7 years, 8 months ago by Elektrinis.
    #14783
    pavelas
    Participant

    Elektrinis.jau viskas nuspresta ,
    stoves moto hubas 2-4kw .akumas 72v 30a .vazios apie 70km/h gal greiciau sukimo momentas apie 135Nm,
    esu vaziaves per iseigines su 3kw aparatu ,tai labai patiko.silpnesni tikrai neimciau ,nezinau kaip pas tave Elektrinis bet .tam aparate labai smagus stabdziai . pas tave pagal mane jau su svoriu kazkas, gal pats sunkus esi?ar aparatas daug sveria ? no to ir stabdziu kelias ilgesnis ,o gal stabdziu galingesniu reikia

    #14787
    Nemirtingasis
    Participant

    Sveiki,
    esame pagaminę ne vieną el. dviratį nuo nulio iki pabaigos, įskaitant ir akumuliatorius, šiek tiek iš patirties,
    3Kw variklio pilnai pakanka pasiekti 65kmh greitį ir turėti nemažą sukimo momentą,
    dėl atstumo, sąlygos – važinėjant mieste max pasiekiamu greičiu ir be jokios pagalbos pedalais, svoris su dviračiu ~125kg:
    jei greitis 20kmh, variklis 250w, tai su 200wh akumuliatoriumi nuvažiuosite 17-19km.
    jei greitis ~32kmh, variklis 800w, tai su ~430wh akumuliatoriumi atstumas bus apie 30-35km,
    jei max greitis ~50kmh, variklis 2Kw tai su ~1kwh akumuliatoriumi nuvažiuojamas atstumas bus apie 40km,
    jei greitis ~65kmh, variklis 4Kw, akumuliatorius 2kwh, minimalus nuvažiuojamas atstumas bus 50Km.

    kaip sužinoti kokios talpos akumuliatoriaus reikia tam tikram atstumui !? tai paprasta, paklaida gaunasi tik apie 5%,
    eikite į http://electricbikesimulator.com/ , įveskite baterijos talpa kokia galvojate montuoti į dviratį (punktas “change settings”), aerodinamini koficientą sumažinkite iki 0.8, ir padidinkite įkalnės kampa iki 1, spauskite “Range” ir ten aiškiai matysite grafiką kokiu greičiu kokį atstumą įveiksite !

    #14789
    Elektrinis
    Participant

    To nemirtingas > atstumai isbandyti praktiskai. Viskas atitinka idealiai. Mano atveju jei papuolu pries veja, tai nuvaziuojamas atstumas sumazeja apie 10%.

    to pavelas > Svoris paprasta: Skooteris su batareikom ir pakroveju apie 100-120kg. Priklauso ar su viena batareika ar su dviem isvaziuoju.
    As pats su rubais, pilnas salmas, kuprine ir mazu krovinuku (tarkim alaus deze) apie 120-150kg.
    Stabdziai geri pas mane, bet jei slapia kelio danga tai ciuozia smagiai.

    #14790
    Šarūnas
    Keymaster

    Priekiu stabdyti reikia :) Galas tik geresnei kontrolei posūkiuose… Realiai paprastame dviratyje jau nepamenu, kada galinius stabdžius naudojau.

    #14791
    pavelas
    Participant

    sakykit o kaip del pakrovejo gal kas man patars? jaigu mano akumas 72v 30a ,tai man reikia jeskotis kad pakrovejas butu 72v ?

    #14793
    Tadas
    Participant

    Siaip reikia kad butu isejime ne daugiau 84V nes celes pasikrauna iki 4,2Vx20=84V.Kaip ir rasiau tau pm 2 variantai arba perki arba uzsakai pas Ryti .Rytis turetu jau dviem uzsakymais daugiau :) Tau reik apie 10-15A pakrovejo o man jo gudraus bms.Tik kazkaip neiseina sukontaktuot su juo normaliai..

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.