Home Forums Bendras Solidworks klausimas

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #2092
    Tyro
    Participant

    Sveiki, nubraiziau detale su solidworks 2011. Bandau ja saugoti kaip DWG (su Save As…) ir saugau detale. Bet man issaugo ja ne visa – apacioje esanti apkripta elipses linija neissieksportuoja ir neatvaizduojama. Anksciau ka esu braizes nebuvo problemu. Bandziau zaist su nustatymais, bet nieko nelaimejau. Gal kas buvo susidures su tokia problema?

     

    ijok.jpg

     

    viye.jpg

    #6096
    Tyro
    Participant

    Neprireike pagalbos, pats susitvarkiau, bet tik po to kai issinagrinejau seniau daryta detale. Padariau detale su “Boss-Extrude” i 3d, ir po to issieksportavo tvarkingai. :) Galima trint tema arba palikt jei kam ateity prireiktu. 

     

    svq0.jpg

     

    eafm.jpg

    #6097
    Šarūnas
    Keymaster

    Deja solidworks yra labai prastas įrankis darbui su 2D objektais. Kad ir ką bedarytum, visada prieš gamybą reikia padaryti trimatį modelį ir tik tada eksportuoti… Dar pastebėjimas kad, bent man, taip ir nepavyko eksportuoti į trimatį dxf, kurį galėtų normaliai atpažinti autokadas. O gamybininkai, kaip žinia, dauguma dirba būtent su autocad ir corel.

    #6098
    Tyro
    Participant

    Ka rekomenduotum pasimokyt jog but paprasciau? 3D kolkas dar nereikia, bet yra mintis kai ka gaminti jog bus ir 3D reikalinga. Su siuo jau minimaliai moku jog pasidaryt ko reikia. Google Sketchup nemokamas, bet be PRO versijos i autocad formata nepaversi. O paciu autocad jau pamirsau kaip dirbti nors kazkad mokejau :D Tik pamenu jog ten 2004metais gan primityviai dirbdavosi, is tekstines eilutes daugiau irankiu naudodavom nei is toolbar’u, buvo grynai profams skirtas softas. Ar dabar jau geriau?

     

    Paziurejau tutorial’a – akiai malonesnis produktas atrodo jau. paziuresiu dar keleta, gal migruosiu kol nereik gryno 3d :)

    #6100
    Šarūnas
    Keymaster

    Aš naudoju solidworks, įsikirtęs esu gan neblogai, teko gana sudėtingų projektų daryti. Prie autokado niekada negrįžčiau… Nebent to paties autodesko Inventor naujo, kuris taip pat fokusuotas į 3D. Dar yra neblogas įrankis (ir labai brangus) – Siemens NX.

    O šiaip solidworks pakanka pilnai. Kur reikia 2D, ten tiesiog konvertuokis į 3D objektus ir naudok juos brėžiniams.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.