Home Forums Motorai / perdavimas variklio Perm PMS120 7kw ir kontrolerio Sevcon Gen4 72v 350A paleidimas

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 73 total)
  • Author
    Posts
  • #15685
    minde28383
    Participant

    Sveiki,
    kas turi patirties paleidziant toki varikli ir kontroleri?
    Perm PMS120 7kw ir kontroleris Sevcon Gen4 72v 350A

    Varilkyje stovi optiniai davikliai, o ne holai. Kontrolerio nustatymų keitimui naudojamas Bus Can adapteris kurio as neturiu. A yra kas galetu pabandyti paleisti si motora su siuo kontroleriu?

    #15690
    agniusm
    Participant

    Kiek aš žinau, reikia būti mokslininku, kad teisingai suderinti sevcon valdiklius atskiriem varikliam ir kad veiktų teisingai darbas nemažas ir dar reikia softo ir adapterio kuris nepigus.

    #15694
    minde28383
    Participant

    Softa duoda nemokamai, adapteris gal 50usd ar net 100usd. Labai gaila kad nieks nekonfigina situ kontroleriu pas mus.

    #15695
    minde28383
    Participant

    ar man ta Sevcona mest per borta, ar yra vilties kad atsiras kas turi patyrimo konfiginant ji?

    #15696
    agniusm
    Participant

    Na, mėtyt tokių daigtų nereikia. Gali bandyti užklausti Stephane iš ES forumo niku doctorbass jei angliškai šneki

    #15698
    agniusm
    Participant
    #15700
    minde28383
    Participant

    Zauriai ten su tuo kontrolerio konfiguravimu. As pats nepaleisiu sito motora su situ kontroleriu, jei kas pagelbes tai liuks, jei ne tai batai.

    #15701
    minde28383
    Participant

    Esu skaites susirasinejimus del Sevcon kontroleriu ir docktorbass’a zinau. Toli jis, o as cia marijos zemej. Pastu nesiusiu jam kontroleio ir motoro. Geriausiu atveju jis man pasiulys nusipirkti adapteri, susideti appa ant windows ir nustatyti kontrolerio setingus :) Zinau kad ten nebus taip easy kaip ant popieriaus, tik ne su situ kontroleriu. Reikia zmogaus kas butu dares sita reikala lietuvoj ir pagelbetu.

    #15702
    agniusm
    Participant

    Susisiekiau su juo. Sakė kad yra forumai europpje kur naudoja šitą kombo kartingams. Iš esmės tau reikia susidasti tokį forumą, ižsiregistruoti ir paprašyti kad atsiųstų tau config failą. Tada jį užkrausi su dvt or ixxat ir nieko nereikės konfiguruot. Aš tokiu keliu bandyčiau eiti.

    #15704
    minde28383
    Participant

    Tarp kitko manau kad galbut variklyje sudeti hall’ai, ne optika iseina jungtis su 5 laideliais.

    DVT – programine iranga
    IXXAT – adapteris

    o tai jie nebekainuoja kruvos pinigu? kaip ta config failiuka uzkrausiu?

    #15705
    agniusm
    Participant

    Dvt galima gauti atsisiusti, ixxat reikes pirkti.
    Nustatymų failiuką tavo motorui tikriausiai gausiu. Jei sin/cos enkoderis stovi, tai yra kažkoks skriptas dvt, kad gaut teisingus nustatymus, su hollo tikriausiai paprasčiau, nzn, pats nežaidžiau.

    #15706
    agniusm
    Participant

    Ketvirtadienį turėsiu konfiguracinį failą.

    #15707
    minde28383
    Participant

    super, del config’o :)

    Doctorbass’as parase:
    It might be sin/cos encoder or hall or UVW… you have to search on google for the specs with the model number.

    Radau toki lipduka. Tiesa paskius visai nebesitikejau jo rasti po purvo sluoksniu.

    Kaip visada neusilaikiau ir ciupau raktus, atsukau varstus, bet neistraukiau viduriu, pritrauke magnetai rotoriu. Panasu kad pavezesiu motora viduriu apziurejimui i laikinaja sostine, i savaites viduri.

    IXXAT USB-to-CAN adapteri nuomotis nebent is ko nors, brangus jie.

    #15708
    minde28383
    Participant

    Nekantrauku suzinoti kokie ten davikliai, bet pagal Art numeri 795-00-012-0013/00340 jokiu rezultatu googleje.

    #15709
    minde28383
    Participant

    Ant kontrolerio radau tokiuos numerius:

    Type: Gen4 72V 350A
    Part: 634A83210
    Serial: 2010074170

    04917650000042 1025
    694A89210 Rev. P4

    #15710
    agniusm
    Participant

    Pasižiūrėk koks kabelis išeina, kiek laidų tada pagal Heinzman pin assignment datašytą pabandyk nustatyti kas stovi. Gal ant pačio laido bus kokia markiruotė

    #15711
    minde28383
    Participant

    Apziurejau ‘Heinsmamm motors’ (pdf’a) data sheet’a.

    Data sheet’e aprasyta apvali jungtis “Power connector m23” kuri yra pora centimetru nuo variklio, prie pat pat pacio variklio. Is sitos jungties iseina poros metru kabelis su dar viena jungtimi “DT06-08S”, su penkiais panaudotais lizdais:
    1 rudas, 2 baltas, 3 pilkas, 4 geltonas,
    5 n.c, 6 zalias, 7 n.c, 8 n.c


    pagal laidus man neaisku ar skaitmeniniai, analoginiai, ar UV jutikliai ten ideti.

    jeigu stai taip atrodytu laidai, tai butu galima manyti kad ten stovi skaitmeniniai sensoriai:

    #15712
    minde28383
    Participant

    Pagal galimus sensoriu tipus ir laidu skaiciu ir spalvas neatrenku kurie sensoriai sudeti.

    paveiksliukas is ‘Heinsmamm motors’ data sheet’o:

    pas mane jungtyje pajungti penki laideliai ir zeme.

    #15713
    minde28383
    Participant

    pagal data sheeta sakyciau kad ‘RLS 8-Bits sin/cos’ sensorius idetas, bet kad nepajungtas, nei jei juodas, nei rozinis SIN laidelis.

    #15714
    minde28383
    Participant

    Radau, pas mane idetas ‘RLS RMB29A01’ (sin/cos sensorius).

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 73 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.