Home Forums Motorai / perdavimas variklio Perm PMS120 7kw ir kontrolerio Sevcon Gen4 72v 350A paleidimas

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 73 total)
  • Author
    Posts
  • #15715
    Nemirtingasis
    Participant

    Tavo atveju aš greičiausiai daryčiau kitaip, parduočiau tą valdiklį ir pirkčiau su paprastesniu programavimu ir pigesniu laidu, kad ir kinietišką, o į variklį sudėčiau hall sensorius ir viskas išsispręstu, hall sensorius sudėti dažniausiai yra tikrai paprasta, o ir kainuoja jie tik keletą eurų.

    #15716
    minde28383
    Participant

    Jei zinociau katra tiksliai ta laida pirkti ‘Can-Bus to USB’ tai gal ir pirkciau.
    Forumuose raso kad vienas laidas veikia su senesniu DVT app’u, o kitas laidas tik su naujansniu DVT appu.
    Plius Agnius minejo, kad gal gaus config faila, tai beliktu tik uz’upload’inti configa. Jeigu tas configas motorui kuris su RLS RMB29A01 (sin/cos) hall’u.

    Kitas naujas konfiuruojamas valdiklis su 350A faziniais minimum 250usd, o sitas jau pas mane ant stalo. Kiek esu rades tai naujas pigiausias atitikmuo sito valdiklio Sabvoton 72150, kuris veiktu su iprastais skaitmeniniais hall’ais.

    Bet jeigu neatsiras laidas kad sukonfiguruoti kontroleri tai teks galvoti apie kita kontroleri ir hall’u dejima.

    #15717
    minde28383
    Participant

    Beje dar Doctorbass parase tokia pm zinute:


    When programming the right motor config, you also need to commision the encoder ( witch is like making the right timming for your motor) in case it is sin/cos.

    Every motor have his own perfect timing when they use sin/cos otherwise efficiency will not be good.

    Jei teisingai suprantu, tai kiekvienam motorui su sin/cos davikliu reikia individualaus kontrolerio config’o? Ar teisingai suprantu Doctorbass’o zinute?

    #15718
    minde28383
    Participant

    “commision the encoder”, cia kaip degima ant vidaus degimo variklio nustatyti :)

    #15719
    agniusm
    Participant

    Taip. Jau rašiau kad yra kažkoks skriptas dvt progrinei įrangai kurį paleidus suderina tą tipo timing’ą. Kur jo ieškoti nžn.

    #15720
    agniusm
    Participant

    Yra DVT PMAC encoder alignment +128 -128 laipsnių. Pavarčius manualus, aš nesiimčiau derinimu, nebent sėdėčiau kaliūzėj ir neturėčiau daugiau ką veikti.

    #15721
    minde28383
    Participant

    DVT app’a atsisiunciau. Nezinau kaip bus su licenzija/aktyvavimu ir programos paleidimu, bet kokiu atveju laido siuo metu neturiu. Kiek suprantu Sevcon’o OEM DVT aplikacijai reikia OEM’inio (IXXAT USB to CAN) adapterio.

    #15731
    Linas
    Participant

    esu siek tiek koregaves sevcon parametrus, bet tikrai ne nuo nulio, IXXAT adapteri turiu, bet ten nustatymu belenkokia galybe ir tikrai be paaiskinimu. teoriskai jei gali gauti siam varikliui tinkama programini failiuka, tada realu kazka bandyti eksperimentuoti.

    #15733
    agniusm
    Participant

    Yra senesnė dvt kuriai nereikia aktyvavimo tik nžn kaip ten su jų compatibility

    #15735
    minde28383
    Participant

    super, atsirado viltis paleisti motora su Sevcon’u ir esamu sin/cos davikliu. Siuo metu ieskau laidu jungimo diagramos.
    Kol kas radau tik sitiems varikliams ir Sevcon Gen4 diagramas:
    -Mars motor UVW ME1305
    -Motoenergy UVW 1115
    -Motoenergy sin/cos 1117
    http://www.part.lt/img/dc1b64186dcc8306785710d97210ed61153.png
    http://www.part.lt/perziura/be734024d918de70cc644b90e8a5e02a907.jpg
    http://www.part.lt/perziura/ae51f9454e91c457c0e52fb6f1bf090d450.JPG

    Diagramos varikliui PMS120 su davikliu sin/cos dar neradau.

    Ka tik instaliavau DVT 11.535 ir praso licenzijos. Ko gero cia ta nauja programos versija.
    https://drive.google.com/open?id=0BzPo9hhLJNdXRXVvT3JiRXprOGM
    Agniau,
    ar senesne DVT versija turi?

    Linai,
    gal zinai versija savo kabelio? Gal raso adapterio medeli ar metus and device’o?

    #15736
    agniusm
    Participant

    Man atrodo seną versoją gali parsisiųsti iš heinzmann puslapio užsiregistravęs. Aš kažkur tirėjau, bet jaučiu arba ištryniau arba kur giliai užkišta.

    #15738
    minde28383
    Participant

    Heinzmann puslapyje matau vienintele nauja versija, kuria jau esu parsisiuntes, ir ji reikalauja licenzijos:
    http://www.part.lt/perziura/b959b41ac343708f07cb13aaa7ae1dc6937.jpg

    #15739
    minde28383
    Participant

    Taigi sumuojant reikia tokiu dalyku:

    dapteris/laidas:
    – IXXAT adapterio + laidas is IXXAT adapterio i kontroleri (D9 jungtis)

    softas:
    – DVT programos (kuri veiktu su IXXAT)
    – DLD firwmare (gal ir nebutina)
    – DCF varikliui PSM120 su RLS RMB29A01 (sin/cos sensorius).

    #15743
    Linas
    Participant

    pradek nuo DCF, jo neradus kiti bus beprasmiai darbai.

    #15744
    agniusm
    Participant

    Aš dar laukiu kol atsiųs man DCF failiuką tik neaišku kokiam encoderiui jis skirtas. Ar bandei susisiekti su Heinzmann? Anyway, aš jiems parašiau ir užklausiau to konfiguracinio failo, o gal atsiųs :)

    #15746
    minde28383
    Participant

    super Agniau :)
    as pats neivienos salies Heinzmann’o atsovui nerasiau. Jie viska turi ir pasiruose duoti, ir link’us parsisiuntimui failu DLD (pagal kontrolerio modeli), DCF (pagal kontrolio modeli ir variklio modeli), ir DVT, bet labai galimas daiktas, kad jie gali klausti irangos isigijimo numerio, ar imones kontaktu. Vienos salies atstovai gali klausti, kitos – neklausti.
    Neturiu as pirkimo saskaitu ar imones kontaktu. As isigijau kontroleri ir varikli is anglu imones, kuri konvertuoja vidaus iprastus automobilius i elektromobilius.

    #15747
    agniusm
    Participant

    Super, atsakė su failu tavo varikliui ir enkoderiui tiesiai iš heinzmann. Duok emailą, persiųsiu.

    #15748
    minde28383
    Participant

    Aciu Agniau, lieku skolingas.
    minde28383 sraigineraide gmail.com
    kurios salies heinzmann atsovai taip kilniai pasielge?

    #15749
    agniusm
    Participant

    Nzn, į info parašiau, tai gal vokiečiai

    #15750
    agniusm
    Participant

    Nusiunčiau, tik nžn ar adresą taip supratau.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 73 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.