Home Forums Skelbimai 48V DC Į 12V DC

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • #13802

  Gal kas turite atliekamą 48V DC Į 12V DC konverterį? Paimčiau porą. Buvo forume tokia tema, tik kažko paieškos neberandu……

  #13806

  o tai kokio galingumo?

  #13809

  DC-DC konverteriai is 24-70V i 24V 12V 5V LED ar USB maitinimui

  Bet maniskiai neveiks virs 40v

  • This reply was modified 3 years ago by  Spruklys.
  • This reply was modified 3 years ago by  Spruklys.
  #13815

  Na galingumas, kad dvi led lempas pamaitintu, trumpos degs pastoviai įjungus maitinimą, ilgasias jungsiu sutemus. Sprukliui rašiau į “privata”, tik kai neatsakei maniau, kad jau išpardavinėjęs.

  #13816

  kedainiuose ira parduotuve heradas turi 72-12, 48-12v konverteriu po 13e kiek amperu laiko nezinau

  #13823

  Dėkui už nuorodą. Man tai nuo eilinio remonto reikalas išvirto į viso aparato atšviežinimą. Patižo vairo kolonėlė, ne kokia buvo likusi po ankstenių šeimininkų. Turi pareit naujas boxxer rc, o apšvietimą maitinau iš papildomo akumuliatoriaus “bousterio”. Rukštėlė turėjo dar ir 16V išėjimą, tai sumaišius nukepinau jau dvi pašvietimo lempas. Einu žiūrėt, kas tame Herade.

  #13834

  http://www.heradas.lt/moto-dalys/elektriniu-dviraciu-keturraciu-dalys/elektrinio-motorolerio-konverteris-itampos-reguliatorius-48v-12v.html

  Grynaveislis kinietis, net užrašai herioglifais. Omus užrašyti pamiršo. Tik kodėl tik trys laidai, negi išėjimo minusas duodas į rėmą per korpusą?

  #13835

  minusas taspats +in72v +out12v, as nusipirkes turiu, buvau atidares pasiziuret ir kita turiu is lino pirkta 10a tai vidus abieju beveik vienodas, kaip laikys nezinau

  #13839

  Kiek laiko tarnauja tas siaurų akių konverteris, gal Heradas ir kokia garantiją metams duoda?

  #13848

  Palygink kainą su kokiu tikrai kokybišku Murata keitikliu ir suprasi kad jis tarnaus pagal astrologinį kalendorių – galbūt po mėnesio užsilenks, o gal ir du metus tarnaus. Šita kinietiška pigiena turi tokį minusą, kad jis veikia pagal buck topologiją, tai nėra galvaninio atrišimo ir keitiklio tranzui sudegus (jei jo varža pasidaro nulis omų) visa akumuliatoriaus įtampa paduodama į 12V išėjimą. Pagal viską reiktų statyti tinkamos srovės saugiklį ant įėjimo ir OVP apsaugą išėjime su tranzu ar tiristorium, kad patrumpintų išėjimą sudegus keitikliui.

  #13850

  Sudėtingai čia pas tave, saugiklį pastatysiu būtinai, jei kinai nebus į dėžutę įdėje. Kas tas “OVP apsaugą išėjime su tranzu ar tiristorium,”?

  #13858

  Kažkas panašaus į tokią schemutę http://ja2gzz.uzusionet.com/zd.htm , galima ir tikslesnę su TL431 pasidaryti, bet schemos veikimo principas tas, kad kol turimo keitiklio išėjimo įtampa tvarkoje, tai OVP nieko nedaro, kai keitiklio tranzas pokšteli ir akumuliatoriaus įtampa ateina į išėjimą, šita schemutė paima srovę ant savęs ir sudegina įėjimo saugiklį.

  #13871

  Dėkui Sopki už detalų paaiškinimą, deja pagal mokslus aš gamtininkas ir nelabai atskirčiau kur rezistorius o kur tiristoriaus. Parėjo tas Herado už 12 eurų. Rupužė be jokios dokumentacijos, keli herioglifai ant dėžutės, trys laidai: Raudonas, geltonas ir juodas ir kišk kur nori. Bandysiu ardyt gal pavyks išsiaiškinti kur kas, vis vien nesitikiu, kad tam monui garantiją davė. Jei 12V galą užmaitinsiu 48V, greičiausiai fejerverkas garantuotas, taigi bent man reikalas rimtas :)

  #13873

  Kad dokumentacijos praktiškai nereikia. Arba atsidaręs konkurento skelbimą ją gali rasti. Paprastai juodas ir raudonas jungiasi prie baterijos “+” ir “-“. Geltonas – 12V išėjimas “+”. Žemę 12V naudok tą pačią kaip ir 48V.

  #13875

  Visgi išardžiau pasmalsauti ko ten pridėta, radau transformatoriuką, kondikų krūvą ir varžų rinkinį, dar kažkokie trikojai pritempti papildomu varžtu prie aliuminio korpuso su termopasta, matyt aušinimui. Geltonas laidas yra storesnis ir eina tiesiai į transformatorių.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)

You must be logged in to reply to this topic.