Home Forums Bendras Elektrinis lokomotyvas

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • #15175

  Sveiki,

  Įmoneje turime sukonstravę elektrinį lokomotyvą. Paskirtis dažniausiai stumtelti vagonus nedideliais atstumais, nedideliu greičiu. Dabar pakankamai nesudėtingas mechanizmas, SEW variklis 45kW, SEW dažnio keitiklis ir kabeliukas vyniojamas ant būgno… Toliau reduktoriai, mechanika…
  Greitu metu galvojama pradėti konstruoti antrą elektrinį traukinuką. Tiesa, sįkart yra pasvarstymų daryti su akumuliatoriais. Per dvi paras suvartojamas elektros energijos kiekis apie 50kWh. Mano manymu reiketu galvoti apie 80-100kWh talpos akumuliatoriu. Lokomotyvas dirba tiek žiemą tiek vasarą.
  Galbūt yra žmonių susidūrrusiu su panašiais agregatais? Gal kažkas yra kontaktaves su kažkokiomis rimtomis firmomis kurios galėtų patarti, pasiūlyti, parduoti?
  Įdomūs visi pasvarstymai akumuliatoriaus, variklio, valdiklio, krovimo klausimais.
  Ačiū

  Tom
  #15176

  Sveiki, turiu tokia sistema, kuri manau jums tiktu. Turiu varikli 50kw galingumo, su visais valdikliais, krovimo stotelemis, konverteriais ir t.t zodziu pilnas komplektas. Sistemos itampa 240V. Sistema buvo naudojama prestiziniame laive. Sveicariskas. Akumuliatoriu nera.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.