Home Forums Bendras kas legalu gatveje kas ne

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #17611
  belek
  Participant

  sveiki, norejau paklausti jusu patirties su musu istatymais. viskas kas virs 1kw ir 25kmh negalima be numeriu ir t.t. bet kaip suprantu daug kas vazineja su didesnem galiom. kaip policija reguoja i jus ir pro kur vazinejat? sur ronas su pedalu kitu ir metaline lentele kad viskas pagal es standartus praeitu pro musu policininku akis ar grestu ir bauda ir komfiskavimas?

  #17612
  Zhvejys
  Participant

  Pro policija nevazineji…

  #17613
  Šarūnas
  Keymaster

  Jau ne vienas sustabdytas buvo, ir gerokai viršijant greitį… Kol mūsų nėra daug ir nedarom nesąmonių, niekas nesikabinėja. Turi Policija darbo ir taip.

  #18210
  usonic
  Participant

  Sveiki,
  ar į registruotą 3kW benzininį mopedą įdėjus 3kW elektrinį variklį, galima jį vėl padaryti legalų važiuoti keliais? Kokia procedūra ir kainos?

  #18211
  Tadas
  Participant

  Kiek žinau galima bet reikalavimai kosminiai jau L1e kategorijai. Šarūnas jei neklystu savo laiku pežuką be 10 minučių legalų jau beveik buvo padaręs?

  #18212
  usonic
  Participant

  Pagal tai ką pats radau, tai spėju, kad perdaryta TP turėtų atitikti šito popieriaus reikalavimus:
  https://e-seimas.lrs.lt/rs/legalact/TAD/TAIS.400312/
  Tuomet ekspertizė patikrina atitikimą.
  Bet labai gerai būtų komentaras iš tų kas tai bandė praktikoje.

  • This reply was modified 3 years, 8 months ago by usonic.
  #18214
  Tadas
  Participant

  Ar aš klystu ar ta 20G jėga akumuliatoriaus tvirtinimo atsparumo iš fantastikos srities?

  #18215
  Šarūnas
  Keymaster

  20G nežinau kiek adekvatu, bet dabar vienas paprastesnių kelių turbūt bus per savadarbių transporto priemonių asociaciją, kiek žinau už porą šimtų sutvarko.
  Aš vis tik taip ir nebaigiau procedūrų, tiesiog gyvenime prioritetai pasikeitė.

  #18216
  Tadas
  Participant

  Šarūnai gaila nuorodos nerasiu dabar greit bet kiek žinau tas tipas teisiamas:https://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/teisiamuju-suole-ostapas-benderis-su-advokato-mantija-947672?komentarai. Taip kad pasiaiškinkit gerai kiek žinau tikrai legaliai galima padaryti tik per UK. Bet ir ten ne toks variantas kad padavei 300 svarų ir gavai v5 formą.

  • This reply was modified 3 years, 8 months ago by Tadas.
  #18218
  Šarūnas
  Keymaster

  Oho, nežinojau. Šiaip tikrai įtartinai tas pasiūlymas atrodė, o ir vartėsi keistai, rimtesnių klausimų gavęs. Jis tada aiškino kad čia per UK viskas, bet detalių neatskleidė.
  Gal turi nuorodą į daugiau informacijos legalizavimui per UK? Kokia ten procedūra?

  #18219
  Tadas
  Participant

  Uk sistema įdomi tuo kad ten galima kreiptis į atitinkamą kontorą kuri suteikia vin tada jau kreipiesi į dvla ir pradedi procesą panašų į lietuvišką. Youtube yra toks britas Andy Kirby kuris užregistravo elektrinį savadarbį L1e kategorijai su vektoriaus kinišku rėmu.Jis paskyręs vieną video grynai aiškinimui visos tos procedūros.

  #18221
  Tyro
  Participant

  Buvęs kolega labiau benzingalvis nei elektrikas (nors elektroniką irgi gerai išmano) susikonstravo savadarbę transporto priemonę. Pradžioje vežiojo ant ratukų į trasas, vėliau užregtistravo UK, o dabar jau turi ir LT numerius. Pačios procedūros jo neklausiau, bet UK tokių priemonių legalizacija daug paprastesnė. Aparato foto, o žemiau linkas į jo blog’ą:

  Speedsteris

  https://www.facebook.com/AntRatu/

  #18222
  Šarūnas
  Keymaster

  Labai smagu matyt, kad yra, kas susitvarko šituos dalykus.
  Gal jis yra kur aprašęs procedūrą, arba norėtų pasidalinti pagrindine informacija? Sudėčiau į atskirą temą, kad būtų viskas po ranka.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.