Home Forums Informacija Dingsta forumo žinutės?

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • #1762
    Šarūnas
    Keymaster

    Gavau nusiskundimą kad parašius žinutę, vėliau atėjus jos nebebūna. Jeigu dar kam nors kilo tokia problema – rašykit.

    O jei čia jūsų parašyta žinutė dingo :) – rašykit man į paštą:

    sarunas eta e-motion.lt

    Bandysiu tvarkyt kažkaip.

    #2696
    MTBG112
    Participant

    Man irgi liktais buvo dingusi žinutė (turėjau antra kartą tą patį rašyt).

    #2697
    Šarūnas
    Keymaster

    Perkėliau puslapį į komercinį serverį. Jei dar kyla bent menkiausios problemos – būtinai sakykit.

    #2698
    Gl_as
    Member

    Cia tu, Sarunai, mano topica istrynei?

    #2699
    Šarūnas
    Keymaster

    Kad lyg netryniau nieko. Kaip vadinosi?

    Šiandien updeitinau wordpress sistemą – gal tuo metu rašei?

    #2700
    Gl_as
    Member

    Nebesvarbu jau

    #2701
    zee
    Member

    Sveikas Sarunai kad nekurt naujos temos tai rasau cia nes panasi problema. Sukuriau nauja tema “projektai” skiltyje bet deja negaliu editinti (jei paspaudziu editint ismeta mane i forumo pagrindini puslapi) ir tema yra nematoma tol kol neprisilogini. Neabejociau kad ir kitiem nematoma jinai…

    #2702
    Šarūnas
    Keymaster

    E-Zee Bike Project

     

    Sveiki,

    Nusprendziau ir as aprasyti ir papasakoti savo “E-Zee Bike” istorija, tuo paciu tikiuos kam nors pravers sita informacija, ar bent idomu bus pasiziureti…

    Tad 2010 pavasari parsigabenau savo dvirati is Kauno i Londona, nes buvau nusipirkes visiskai nauja kuri naudojau kelionei i darba, tad cia buvo reikme tokia pati, plius cia yra tik 2 sezonai galima grubiai pasakyti tad dvirati gali naudoti visus metus be vargo. Pavazinejus puse meteliu ir atsiradus geresnem galimybem pradejau galvoti apie elektra kuri mane nuo mazens traukia ir deka Saruno straipsniu pilnu informacijos ir daugelio kitu fanatiku, susiradau firmele Amerikoje kuri prekiauja e-bike komplektais http://www.e-bikekit.com/shop/ tad ussisakiau viena komplekta:

    img0108j.th.jpg img0109oi.th.jpg img0112fi.th.jpg img0116nw.th.jpg img0111v.th.jpg img0110ht.th.jpg img0114.th.jpg img0113bi.th.jpg img0119bi.th.jpg

    Viska issiardziau detalesnei apziurai isskyrus rata, nes neturejau tam skirtu irankiu, tad ka isardziau ir kur radau ertmiu skyliu ar seip fuflo sutvarkiau ir papildomai visus sujungimus istepiau silikonu nes dviratis visada ekplotuojamas tiek saulei svieciant tiek lietui lyjant plius laikomas lauke. Po sito komplekto gavimo atkeliavo beterijos

    img0090ml.th.jpg img0089d.th.jpg

    kadangi sitas radau pigiausiai atrodo uz 40£ (4x12V 12Ah) tai ir griebiau (reikejo tik 3) galvojau tiks pabandymui, patestavimui, nes nezinojau net ko tiketis, ar daigtas kuri darau bus vertas isvis savo vardo…

    Kitas klausimas iskilo kur viska sutalpinti ir kaip tai padaryti, ypac su baterijom, nes ju svoris nemazas ir man reikalingas toks sprendimas kad baterijas nusiimciau atvykes i darba ir tureciau galimybe ofise pasikrauti esant reikalui. Po ilgu ieskojimu radau Topeak kompanijos produkcija kuri puikiai tiko:

    img0099al.th.jpg

    kadangi sitas dviratis buvo vadinamas kalnu tai truko tvirtinimo tasku bagazinei teko issigyti ir pritvirtint toki sedynes laikikli su papildomom skylem:

    img0104jj.th.jpg img0103b.th.jpg

    Sekantis pirkinys buvo pati tase kuri specialiai pritaikyta lengvai uzdeti ir nuimti esant reikalui:

    toppeakmtx.th.jpg

    Sita tase tikrai tvirtai padaryta ir kaip tik jos vidiniai ismatavimai tiksliai tiko mano trim vienetam bateriju.

    Viska surinkau pajungiau ir isvaziavau testuoti tad su 3x12V 12Ah, 700w varikliu pavyko nuredeti neminant 27km maksimalus greitis 35km/h kas man buvo labai tinkamas rezultatas, tad pradejau explotuoti. Po ~2000km pirmosios baterijos mire nu nemire bet nuvaziuoti tegalejau 4km, tad teko keisti i kitas:

    img0410ij.th.jpg img0409em.th.jpg

    Ir su siomis baterijomis jau nuvaziavau taipogi apie ~2000km bet dar vis galiu iveikti apie 20km, bet jauciasi kad jau ir siom greit prades kristi iveiktas atstumas… o tai bus labai negerai nes paskutiniu laikotarpiu i diena tenka iveikti 19km i viena puse.

    Apart bateriju kurios didziausias minusas is mano esamo komplekto turbut butu sekantis jungtys kurios orginaliai buvo visiskai neapsaugotos nuo vandens tad teko pakeisti, kad isvengti “uzgesimu” viduri kelio del pervaziuotos duobutes del kurios prarasdavau kontakta del prastos kokybes kontaktu tad keiciau i tokias:

    img0492ro.th.jpg

    kompanija is kurios atkeliavo mano rinkinukas pati aptiko savo silpnaja vieta, tad jei daba kas issigysit nauja komplekta, gausit su daug kokybiskesnem jungtim negu pries tai.

    Laikui begant isigyjau iranki:

    img0225q.th.jpg

    perskelti varikli pazeti kas ten per velniai, nes visada dviratis stovi ant lietaus kiek ten tos dregmes ir kaip ten viskas surudyje,tad po 1000km vaizdelis:

    img0228ap.th.jpg img0232ax.th.jpg img0230tq.th.jpg

    viskas atrode labai puikiai tad po dar keliu tukstanciu km atidariau dar karteli:

    img0490dha.th.jpg img0491zk.th.jpg img0493af.th.jpg

    ir nebuvo jau taip baisu kaip galvojaukad bus. Parudyje buvo daug kur, bet rezultatas mane tenkino tad apvaliau ir surinkiau atgal. Kitam kart reiks pakeisti senus salnikus i naujus kuriu keli vienetai stovi ant sito gamintojo rato del to turbut gan hermetiskas gaminys gavos.

    Neperseniausiai po 2 metu vazinejimo nebeatlaike mano senasis ratlankis:

    img0546kg.th.jpg

    tad isigijau nauja ratlanki http://www.halorims.com/products-details.php?id=RMHAS42

    img0543ly.th.jpg img0544xw.th.jpg

    ir uzmoviau auksta padanga 26″x25 Maxxis Hookworm http://www.mtbr.com/cat/tires-and-wheels/tire/maxxis/hookworm/prd_359734_151crx.aspx

    Tad po visu darbu siai dienai dviratis atrodo taip:

    img0637x.th.jpg img0639nz.th.jpg img0641y.th.jpg

    Ir stai priejau prie naujo projekto, nes dabartinis jau neatitinka mano reikalavimu tad pradejau rinktis nauja dvirati is daliu, su ne tik priekiniais amortizatoriais bet ir galiniais, perku daly po dalies ir zesim kas gausis, kolkas rezultatas toks. Remas Kona Coilair su Fox DHX 3.0 amortizatoriumi:

    img0567be.th.jpg

    Sakes Rock Shox Tora XC SL:

    img0572wi.th.jpg img0575e.th.jpg

    Priekinis ratlankis velgi netiko nuo seno projekto del diskiniu stabdziu tad isigyjau Raleight 26″ FrontT bike wheel disc alex rims DH22,

    stabdzius pasirinkau Avid BB7 Cable Disc 160mm tik beda ta kad ant esamo variklio nera tvirtinimo diskiniam stabdziam tad teko ieskoti adapterio ir galiausiai radau:

    img0604ru.th.jpg img0647n.th.jpg img0645ci.th.jpg img0605g.th.jpg

    Dabartinis projektas tokioi stadijoi:

    img0643r.th.jpg

    Likusios detales turbut eis nuo seno projekto nu bent tos kurios tiks, o baterijos uzsakytos pas Saruna a123 16vnt ant dienu bus pas ji tikiuosi tada teks jau didelis darbas sugalvoti kur ir kaip pritvirtinti jas kad galima butu lengvai nuimti nuo remo… plius pakroveja reik susirasti… zodziu dar keli menesiai maziausiai iki pabaigto projekto tikekimes uzteks.

    #2703
    Šarūnas
    Keymaster

    Hm, keita. Peržiūrėjau duombazę – tavo žinutė pažymėta “status = 2”. 1 yra “deleted”, 0 yra “normal”, o 2 nežinau ką tai reiškia. Pakeičiau į 0, bet vis tiek nerodo. Todėl žinutę išsaugojau (tikrink savo PM) ir ištryniau iš duombazės. Pabandyk parašyti iš naujo.

    #2704
    Šarūnas
    Keymaster

    Gavau pastebėjimą, kad kažkas su temomis negerai, pasistūmę laike ar panašiai. Aš pats jau nebesigaudau dienose, tai pastebėjau tik kad kuris laikas niekas nieko nerašo.

    Jūs gal turit pastebėjimų?

    #2705
    zee
    Member

    ir vel tokia pat beda.. turi ideju gal :)

    #2706
    Šarūnas
    Keymaster

    Aiškinsiuosi…

    #2707
    Šarūnas
    Keymaster

    Supratau kame reikalas – Akismet tavo žinutes su daug nuorodų pažymi kaip spamą. Žinutę sutvarkiau (pranešk ar viskas OK).

    Akismet sistemą išjungiau. Dėl to gali kilti problemėlių su spameriais, tačiau, kadangi registraciją iškėliau į pagrindinį puslapį, gal ir susitvarkysim.

    #2708
    zee
    Member

    puikiai, dekui Sarunai

    #2709
    Tyro
    Participant

    Pastebejau, kad neveikia forume paieska. Turiu omenyje desineje virsuje esanti laukeli. Ivedi raktazodi, paleidi paieska ir vel grizti i forumo pradini puslapi

    #2710
    Šarūnas
    Keymaster

    Hm, niekada nenaudojau paieškos.. :) Jo, neveikia. Ir, kadangi nesu įsigilinęs į bbpress sistemos vidurius, šios bėdos greitai išspręsti nesugebėsiu. Šiam kartui greitas sprendimas būtų naudoti google paiešką, po ieškomos frazės parašant:

     

    site:http://e-motion.lt/bbpress/

     

    pvz:

    https://www.google.lt/?q=paie%C5%A1ka+site:http%3A%2F%2Fe-motion.lt%2Fbbpress%2F

    #2711
    Tyro
    Participant

    sita kombinacija zinau, ja ir teko.naudotis :)

     

    Nezinau ar cia zinomas dalykas ar tik mano pastebejimas – paskutiniu metu po perkelimo i nauja serveri man rodo pakankamai neretus serverio ir saito darbo sutrikimus. Ar gal tik man vienam taip? Kiti puslapiai veikia, o e-motion.lt neveikia. Jusu hosterio puslapis man taip pat neuzsikrauna tuo metu.

Viewing 17 posts - 1 through 17 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.