Home Forums Mūsų projektai / susitikimai "E-baikas" ir jo studija

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 44 total)
  • Author
    Posts
  • #1770
    Paulius
    Participant

    Šioje temoje pristatau savo elektrinio transporto studiją ir einamąjį projektą.

    #2943
    Paulius
    Participant

    Valdiklis: 36V 30A+-2A.

    Motoras: PMDC 36V 750W (nominalas), 1kW su dabartiniu valdikliu.

    Baterijos: CSB HRL1280W x 3.

    Rankena: Half-twist Currie 36V, su LED SOC indikatoriumi.

    Kiti elementai: nėra.

    #2944
    Valdas666
    Member

    Va dabar jau daug idomiau.Imesk nuorodas kur ka pirkai,pats dairausi i galingesnius daiktus nei pats turiu.Pas mane truputuka silpnesne sistema.Siaip man viskas patiko,idomus pakabos veikimo principas.Noreciau paklausti ar planuoji apdengineti remo karkasa kazkuom,ar bus taip kaip projekte?

    As buvau paprastinimui sumastes toki principa:

    Jamam priekine ir galine pakabas padarom galimybe jas tvirtinti rimtais varztais.O pati rema suklijuojam ir susukam is mediniu brusu,is priekio ir galo prisisuka varztais pakabos su ratais.O medinis remas apsiklijuoja kietu putplasciu,apipjaunamas ir apsveiciamas suteikiant kokia nori forma,po to apklijuojamas keliais sluoksniais stiklo pluost ir dazomas.Naudojant tokia technologija galima padaryti kokia tik nori futuristine isvaizda,paslepti neisvaizdzius agregatus o ir svori patikekit mano aviamodelistine praktika galima stipriai sutaupyti.Beje,esu mates Kauno prekybos bazes kazkuriam pavilione lietus dviratinius ratus,kartu su diskiniais stabdziais puikiai tiktu tavo projektui.

    Nuosirdziai linkiu sekmes ir kvieciu prisijungti aptariant mano e-motocikliuko projekta.

    #2945
    Paulius
    Participant

    Viskas pirkta E-Bay.

    #2946
    Paulius
    Participant

    Šioks toks atnaujinimas. Su dabartine 72 dantų galine žvaigždute turiu ~70 km/h! Perdaug! Taigi, atlikus menkučius paskaičiavimus, radau jog man reikia 110 dantų žvaigždės… Tokių pagal ANSI 25 numerio grandinę nėra… Čia ir bėda. Gal kas įsivaizduojate kas Kaune ar Vilniuje tokius darbus atlieka? Žinoma, kad galutinė kaina nebūtų “kosminė”.

    #2947
    Šarūnas
    Keymaster

    Žvaigždutę Vilniuje pagaminti gali UAB Metada (prie burbiškių prekybos centro). Reikės tik grandinės pavyzdžio (arba jos standarto) ir brėžinių. Kaina, manau, bus virš 100 Lt.

    #2948
    Paulius
    Participant

    Hm, dėkui už info :)

    #2949
    Tadas
    Participant

    Pauliau cia toki greiti pasieki su tuo varikliuku ar cia teoriskai apskaiciuotas pagal apsukas laisvas?Siaip labai neblogas variantas butu jei ant kelio tiek ispestum is 1 kW.

    #2950
    Paulius
    Participant

    Skaičiuota pagal laisvas apsukas. Čia ir bėda. Kadangi neturiu jokio patikrinimo būdo (GPS’o nebuvau pasiėmęs, o kompiuteriuko nesumontavau dar), tai net nežinau kiek buvau įsilėkęs.

    #2951
    Tadas
    Participant

    As tai nuejau kitu keliu.Turiu MY1016 varikliuka 250W 24V ir apie 14 A.Kadangi turiu pazystama gera tekintoja-frezuotoja jis man padare korpusa planetariniam reduktoriui 1:4. Pats reduktorius atrodo taip http://www.thesuperkids.com/plgeasforcue.html Ir tada gale uzmeciau 44 dantu zvaigzde nuo bmx i tradiciskai diskiniu stabdziu disko vieta.Pilna redukcija gaunasi apie 1:16 to pasekoje varikliukas labai maloniai traukia iki 19+ km/h Siaip tikrai geriau tureti mazesni max greiti ir didesni pagreiti nes ir akumai geriau laiko ir pati sistema dirba netoli efektyvumo piko.Nieko priprasi prie greicio ir po keliu menesiu jau sakysi: noriu daugiau!!! :))

    #2952
    Paulius
    Participant

    Gražiai skamba :) Man greičio tiek daug, kiek jo dabar yra, tikrai nereikia :) Netgi 40 km/h manau užtektų :)

    #2953
    Paulius
    Participant

    Taigi, kolkas taip: pasigirsiu šiandienos pirkiniu visiems ;)

    1.jpg

    2.jpg

    O jeigu kam nors įdomu ką jie turi:

    PDF byla

    Kaina bendrai už šitą “pakiuką”: 570 lietuviškų

    Svoris (pagal kinietiškas žmonėm sverti svarstykles): 19 kg

    #2954
    Paulius
    Participant
    #2955
    Linas
    Participant

    manyciau be reikalo isleidai tuos 570 lietuvisku.

    tie mazieji tai skirti tiktai uzvedimui ir tai, net uzvedimui jie prastoki. tie didesni siek tiek padoresni, skirti giliam iskrovimui, tiksliai neiziuriu, bet lygtais jie bus skirti iskrovimui per ilga laika, as savo derbi dejau 8vnt tokio dydzio kaip tie didesni, tik man vienetas kainavo 100e nes jie atsparesni greitam iskrovimui.

    geriau butum emes koki lipo is hobbyking kad ir pvz: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=13380

    4 vnt su siuntimu is vokietijos butu ~550lt ir tai butu netgi daugiau talpos nei visi sie svino. jei is pardes pirkai manau turi 14d teise grazinti, labai rekomenduociau tuo pasinaudoti…

    #2956
    Paulius
    Participant

    Linai, dėkui už patarimą, bet, pasiliksiu su šiais. Šie konkretūs, kuriuos pasiėmiau, yra skirti į elektrinius invalidų vežimėlius. Tiesa, ten jų dedama 4 dažniausiai. Dedikuojamos iškrovos mane netgi labai tenkina. Tolimesnė šių akumuliatorių ateitis – vėjo jėgainės energijos talpykla. Vėlgi, eksperimentuoju. Nesijaučiu pakankamai “pasikaustęs” žiniomis, bei įgūdžiais, todėl nusprendžiau sužaisti saugiau ir įsigyti tai, ką vėliau naudosiu kitoje vietoje. Ateityje, naudosiu tikrai ne šį motorą, ne šį kontrolerį ir TIKRAI ne šiuos akumuliatorius (kito projekto planai ir svajonės). Dar kartelį, dėkoju Tau už patarimą :)

    #2957
    Paulius
    Participant

    Beje, Linai, “post’e” po nuotraukom yra nuoroda PDF failui, ten aprašytos dedikuojamos iškrovos ir panašiai ;) Na šiaip, pagalvojau, gal nepamatei per netyčia :)

    #2958
    Linas
    Participant

    taip nepamaciau :)

    jei jie skirti grynai el vezimeliui tai ekperimentavimui bus per akis

    #2959
    Paulius
    Participant

    Tikrai bus per akis :)

    #2960
    Valdas666
    Member

    Turbut linai neskaitei apie paskutini mano nuotyki su LiPo,eilini(jau nezinau keliolikta ar keliasdesimta)karta jais nusivyliau.Yra tik vienas rimtas akumuliatoriu gamintojas A123,visa kita labai miglota.Net svinas jei neziureti svorio gerokai patikimiau uz LiPo(o kadangi tai ka konstruojam neskraidys tai toleruotina).Pauliau,nuosirdziai linkiu sekmingos eksperimento pabaigos.Ai,gal galima butu nuoroda,kur pirkti sie jeginiai svino akumuliatoriai?

    #2961
    Paulius
    Participant

    Valdai, pirkau juos “Lemonoj” (nuoroda).

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 44 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.