Home Forums Mūsų projektai / susitikimai E-dviračio/motociklo hibridas

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 77 total)
  • Author
    Posts
  • #2863
    Linas
    Participant

    Na ka sioks toks atnaujinmas, ipuseti remo virinimo darbai:

    taip pat siandien atkeliavo uzsakyti elektronikos komponentai, BMS:

    ir Headway akumuliatoriai”

    is elektronikos lyg ir nieko nebetruksta, dabar reikia pabaigti virinti rema ir ieskoti trukstamu dviracio komponentu.

    P.S. jei ka domina panasus komponentai, galiu padeti isigyti…

    #2864
    Paulius
    Participant

    Nagi nagi, tai jau po savaitės kitos, galima bus ir padangas “padegint”? :)

    #2865
    Linas
    Participant

    galbut, labai priklausys nuo mano finansu, nes reikia supirkti rimtas dviracio dalis, o dar stovi neparduotu komponentu (kontroleris, hubinis variklis, pakrovejas, naujas gamyklinis el motoroleris, bei derbi senda) reikia prasisvarinti garaza.

    #2866
    Paulius
    Participant

    Aišku aišku :) Na tada sėkmės :)

    #2867

    Sveikas, kiek mokejei uz baterkes jei nepaslaptis ?

    #2868
    Linas
    Participant

    su siuntimu ir visais mokesciais viena 10ah cele kainavo be keliu centu 80lt…

    siunciant daugiau kaina kristu, bet kai man reikejo tik 32 celiu tada brangoka, bet uztat atsiuncia per 6d.

    #2869
    Paulius
    Participant

    Linai, “paukščiukas pačiulbėjo”, kad jau lyg ir rėmas veik visas vietoj :) Gal kokią foto parodysi? :)

    #2870
    Linas
    Participant

    Sveiki,

    vis nerandu laiko prie projekto prisesti, bet po truputi darbai juda toliau, “paturbintas” kontroleris, teoriskai turetu ~10kw laikyti:

    ir visai i pabaiga remo virinimo darbai:

    veliau teks vezti slifuoti, kad igautu pusiau matini blizgesi.

    #2871
    Paulius
    Participant

    O, gražu :) Tikiuosi, teorija nuo praktikos nesiskirs :) Aš taip pat laiko neatrandu pasidarbuoti prie saviškio, diplomas ant nosies, dar darbų įvairių aplink namus kalnas ir t.t. Et, kaip nors gal :) Anyways, ir toliau taip į priekį! :)

    #2872
    Valdas666
    Member

    Ale blyn nezinociau,kad dviratis bus,pagalvociau savadarbis krosinis motociklas gimsta.

    #2873
    Linas
    Participant

    na realiai jis ir bus el moto, tik pedalai kad gatvem butu galima vazineti, o offroad tai galia bus ~5kw… :)

    #2874
    Paulius
    Participant

    Linai, žinau esi kaunietis. Mąstau, gal būtų įmanoma, pas tave kurį vakarą užšokti, pamatyti rezultatus realiai? :)

    #2875
    Linas
    Participant

    Pauliau, zinoma galima butu, tik gal siek tiek veliau, dabar labai viskas padrikai ismetyta, sukrausiu pagrindinius komponentus, tada galesi uzsukti.

    #2876
    Paulius
    Participant

    Puiku :) Tada toliau jau PM rašysiu :)

    #2877
    Vilmantas
    Member

    Labas Linai. Gal yra pas tave pardavimui tokių kontrolerių? Na kur tik pati pcb.:) Ir kažin kiap dirbtų jie su : http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5142 ?

    #2878
    Linas
    Participant

    Labas Vilmantai, pcb siuo metu neturiu, bet galima uzsakyti, gan greitai atsiustu, o kas del suderinamumo tai sunku ka pasakyti, sie kontroleriai nera stebuklas, jau Sarunas ne viena karta ta minejas, bet kol kas rinkoje nelabai yra is ko rinktis. ji modifikave zmones sugeba varineti su siais RC varikliais. tik jei naudoti si varikli reiketu kokia 12 mosfetu plokstes nes rc varikliai praso labai daug sroves (nzn kaip ten tiksliai vadinasi). daugiau info apie tai gali pasiskaityti cia: http://endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=2&t=16910

    as i derbi buvau susimontaves si varikli (tik mano buvo pervyniotas su dviguba izoliacija ir kitokiu jungimu) ir valdziau su 18 mosfetu valdikliu, zinoma variklis kaito (del ne ypac gero kontrolerio ir prasto ausinimo) bet vaziuoti vaziavo, ir trauka buvo ir 50km/h 130kg svorio be vairuotojo motorke smagiai vare.

    Norint kazka tvarkingo daryti su siuo varikliuku reiketu ji nupirkus bent jau patikrinti ar netrumpina, nepermusa auksta itampa, tada papildomai perlakuoti, galbut vertetu pakeisti guolius i kokybiskus (komplekto kaina ~200lt), tada vietoje priekines dalies isfrezuoti gera ventiliatoriu (jokie paprasti ventiliatoriukai nuo kokiu proc kuleriu netinka). tada imti koki 12-18 mosfetu kontroleri ir pakoreguoti pagal rekomendacijas es forume. zinoma galima kazka ir su 6 mosfetu kontroleriu daryti, bet reikia deti kitokius tranzus kad bent dvigubai daugiau laikytu (as vat sudejau i 6 mosfetu plokste mazdaug 3 kartus galingesnius)

    #2879
    Vilmantas
    Member

    Dėkui už isamų atsakyma. Na dabartiniai mano planai tai yra toki :

    Turiu parpjautu varikliu Piaggio typhoon.Neužilgo jis bus paskerstas. :D Na ir noriu tokį variklį patupdint kaip ir pas Šarūną. Vietoi sankabos,tikiuosi nesupyks už pavogta idėja.:) O gal Linai turi dar tą variklį ? Ir jisai visai nenaudojamas ir galėtų ateiti y mano rankas? :) Projektas greičiausiai ilgai bus neišbaiktas. Man 15 metų tai šiektiek su lietuviškais daugiau bėdų. Na bet nieko.:)

    #2880
    Linas
    Participant

    deja bet variklio nebeturiu, jau parduotas, pries pradedamas kazka daryti geriau pasitaupyk keleta K lt, nes kitaip nieko nepadarysi normalaus. realiai varikliukas su kontroleriu iseina apie 1.5k lt akumai prideda minimum dar dvigubai tokia suma, plius reikes mechanikos darbu. paprasciau gal net butu pirkti koki standartini elektrini, as vat kaip tik su tokiu i darba vazineju siuo metu, o ji turbinti ten dar palikta laisves ir nereikes keliu k lt kisti i perdaryma. zinoma ten kinietiskas daiktas, bet kas draudzia paemus is normalaus scooterio perdeti viska kas nekokybiska…

    #2881
    Vilmantas
    Member

    K Lt bus.:) Nes turėčiau tuoj užsienį būti. Jai ne tai tėtės pinigo prašysiu.:) Na ka kogero reikės jau variklį užsisakyti.. O gal yra kokių DC variklių panašių galingumų ? Būtų daug lengviau su kontroleriu…

    #2882
    Vilmantas
    Member

    Sugalvojau.. Reike dėti mažų sūkių BLDC variklį, ir nebus bėdu dėl kontrolerio.Tokiu atveju tiktų ir taviškis kur tik PCB. Ar klystu?

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 77 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.