Home Forums Mūsų projektai / susitikimai Ebike/moto hibridas V2

Viewing 20 posts - 101 through 120 (of 132 total)
  • Author
    Posts
  • #6398
    Linas
    Participant

    nesinori i rinka isleisti rema, kad paskui kas galva nusisuktu jam suluzus, del to ir noriu gauti rasta kad atitinka visus reikalavimus.
    bet manau aliuminis tik kokiem 2-3kw galios, didesnem galiom jau plieninio reiks, vistik apkrovas labai sunku nuspeti kai greiciai siekia 100km/h

    • This reply was modified 10 years, 3 months ago by Linas.
    #6573
    Linas
    Participant

    … pora foto kaip atrodo akumuliatorius is mazuju 18650 celiu, i dviratuka pavyko sutalpinti 2.9kwh talpos akumuliatoriu :)

    • This reply was modified 10 years, 2 months ago by Šarūnas.
    #6577
    Oldschooler
    Participant

    Jėga! O kaip atrodo tokio monstro BMS ?

    #6579
    Linas
    Participant

    bms du variantai jam numatyti, arba primityvus toks (dydis 65x125x20mm):

    arba Saruno EMUS (foto tik kaip pvz, ne mano pako.):

    • This reply was modified 10 years, 2 months ago by Linas.
    #6581
    Oldschooler
    Participant

    Abu teisingi. Maniau, pamatysiu košmarišką laidų raizgalynę, :) celių vis gi daug.

    #6582
    Linas
    Participant

    dar imetu kaip viskas atrodo dezeje:

    #6701
    Linas
    Participant

    dar keletas vaizdeliu is aliuminio remo testavimo laboratorijos ir jau gavau patvirtinima (kol kas tik zodziu, nes dokumentu tvarkymas dar uztruks) kad remas atlaike visus kalnu dviraciu remams atliekamus testus:


    #7038
    Linas
    Participant

    gamybos (virinimo) proceso foto…

    • This reply was modified 10 years ago by Linas.
    #7040
    Linas
    Participant


    #7041
    Linas
    Participant

    #7042
    Šarūnas
    Keymaster

    Rimta!

    #7120
    Linas
    Participant

    paskutinis surinktas dviratukas:


    antifrizu ausinamas variklis, ~90km/h greitis, ~10kw galia.

    #7121
    Tadas
    Participant

    Cia tik testavimui uzmetei ta radiatoriu taip aukstai ir mano skoniui labai netinkamoj vietoj?As daryciau zemiau ir jei iseina keist spalva geriau jau metalo spalvos tai bus tiek del atmusimo silumos tiek dizaino prasme manau geriau.
    Kalbant apie galia tai man jau to 7kw buvo per daug ant sito net baisu sest butu :)

    #7122
    Šarūnas
    Keymaster

    Linai, stebini pasaulį. Kada galima bus pralėkt? :)

    #7124
    Linas
    Participant

    radiatorius buvo idetas standartinis is enduro, mat reikejo greitai padaryti, o gamintis savojo nebuvo kada. vieta padiktavo pats radiatoriaus dydis.
    be to metalo spalva tikrai vaizdo jam neduoda…

    #7125
    agniusm
    Participant

    As savo naujame projektelyje naudosiu kompiuterini 2×120 radiatoriu. Pas mane dezes plotis 130mm ir radiatorius kaip tik telpa graziai per ploti. Mano numatytas su dviem 120 ventiliatoriais, ieskojau su IP reitingu tai bus matyt kaip jie laikys:

    Mano manymu nebloga vieta radiatoriui ant downtube, mano bus prie dugno, Linui tikriausiai neblogai gautusi integruoti su deze t.y. prisukti prie dezes.

    P.S. Tiesa Linai, dedi, dedi tas nuotraukas, bet gal jau laikas butu pademonstruoti kaip vaziuoja tavo kuryba, nes mes toliau gyvenantys nors taip seiles pavarvinsim :)

    • This reply was modified 9 years, 12 months ago by agniusm.
    • This reply was modified 9 years, 12 months ago by agniusm.
    #7128
    Martynas
    Participant

    Mano manymu nebloga vieta radiatoriui ant downtube, mano bus prie dugno, Linui tikriausiai neblogai gautusi integruoti su deze t.y. prisukti prie dezes.

    Tokioje vietoje yra labai didele problema, purvas skriejantis iš priekinio rato, nors ir koks geras purvasaugis, bet važiuojant per didesni purvą, o su tokiu monstru tikrai nepasitenkinsi vien asfaltu, tai labai apsineša purvu ir mažėja efektyvumas radiatoriaus, ypač su ventiliatoriumi.

    Ir taip kiek mano nuomone nelogiška statyt su kampu į oro srautą, statant statmenai oro srautui efektyvumas turėtų būt didesnis.

    • This reply was modified 9 years, 12 months ago by Martynas.
    #7130
    Linas
    Participant

    Martynai visiskai su tavimi sutinku, cia buvo dar viena priezastis nemontuoti is apacios dezes…

    #7145
    agniusm
    Participant

    Na purvas gal, bet tikriausiai niekas nelaiko savo TP buzoje pastoviai o del kampo nemanyciau, kad labai jau didele problema ir logikos tame yra, o ji paprasta – bendro vaizdo ir ausinimo kompromisas.
    Pas mane konstruojamas asfaltinis dalykas ir panasiai turetu buti taip:

    #7146
    Linas
    Participant

    agniau tavo tinkamas variantas kaip rasai tik asfaltiniam, o vat mano dviratukai buna ir i rimtesne trasa isvaziuoja, tai sioje vietoje jis butu pilnai uznestas purvu po gero puskilometrio ar net greiciau.

Viewing 20 posts - 101 through 120 (of 132 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.