Home Forums Mūsų projektai / susitikimai Ebike/moto hibridas V2

Viewing 12 posts - 121 through 132 (of 132 total)
  • Author
    Posts
  • #7147
    agniusm
    Participant

    Na gerai, nenoriu ginčytis, tik kad pagrįsti savo nuomonę:

    Dakaras pakankamai purvinos lenktynes, tuo labiau daugiadienės ;)

    #7148
    Tadas
    Participant

    Kroso trasoj greitis mazas salyginai cia gi ne ziedas vadinasi radiatorius turi buti tokio turio kad net ir uzkistom ausinimo angom butu bent kiek veiksmingas bet aisku kai kalba eina apie huba kurio ausinimas ir taip yra komplikuotas norisi ji ausint kuo geriau.Cia ir reiktu suprast kad hubas skirtas net ne sportui ir juo labiau ne krosui todel zmogeliukai investuodami tikrai nemazus pinigus i tokius zaislus turetu suprast kad krosui ner nieko geriau uz standartini mid drive varikliuka.Tai liecia ir pacios TP valdymo niuansus.

    #7149
    Linas
    Participant

    Agniau, as turiu pazystama kuris krose vazineja, ir jis man apie radiatoriaus uzkisima bedu daug pripasakojes, plius jie gan austai stovi, o man ir dizainas svarbu, nes toje vietoje i savo rema jau nesutalpinsiu.
    Tadai, kodel hubas neskirtas sportui, net e moto lenktynese neblogi rezultatai pasiekti su hubais. krose yra sudetingiau, bet i tikra krosa niekas realiai nevaziuoja, tik taip vadina pasivazinejima po miskus, o cia jau to valdomumo uztenka, zinoma mid drive yra smagiau valdomumui, bet ar tai atperka kitas kylancias bedas? jei esi rimto sporto megejas ir tau svarbus rezultatas (laikas), tada esu tik uz mid drive, o jei tu megsti tiesiog smagiai pasivazineti tada hubo per akis. Toliau seka svoris ir kiti niuansai del ko daromas ausinimas skysciu, ir jis tikrai nera komplikuotas ar neveiksmingas. Beje, mid drive taip pat turi net didesniu ausinimo subtilybiu.

    #7150
    Tadas
    Participant

    Linai tu turi daug patirties pats konstruoji aisku tavo zodziuose yra tiesos bet..Realiai taip hubas yra paprastam vazinejimui na ir siek tiek paisdykavimui bet tik tiek.Tie tavo vadinami e moto lenktyniu pasiekimai jei gerai pamenu tuo ir baigesi daugiau jie manau nesivaidens ten.Kas del mid drive tai paziurek ko pasieke Zero su dirzine pavara.Tyla ilgaamziskumas jokiu tepimu jokiu problemu su vienos pakopos pavara.Kadangi zinau kad tu gali daug kai nori tai labai noreciau pamatyt tavo mid drive aparata manau vistiek toki gaminsi :)

    #7151
    Linas
    Participant

    yra keletas mano sukonstruotu dviratuku kurie miskais tikrai smagiai vaziuoja, ir ne tik siokiam tokiam paisdykavimui naudojami, kaip tu sakai :)
    ziuriu nuklystame i sona bet tiek to… ar teko matyti dirzine pavara kokiame krose? manau ne, bei zero nevaziuoja nei viename krose, nes yra bedu, cia ne is pirsto lauzta, o kalbejau su kroso specais kurie bande ir zero, tad jie neturi jokio pranasumo pries gerai padaryta hub’ine sistema.
    kol kas mano tikslas hubine sistema padaryti kiek imanoma lengvesne, kaip pvz, paskutinis publikuotas eksponatas su skysciu ausinamu varikliu, jei buciau dejas tiesiog galingesni varikli be vandeninio ausinimo, jis butu man pasunkejas apie 5kg, ivertinant visa ausinimo sistema.

    #7152
    agniusm
    Participant

    Linai, baigiam cia terst. Norim tavo video aparato. Juk visvien reikes promotion’ui

    #7153
    Linas
    Participant

    :) kol kas neturiu su kuo filmuoti, laukiu gopro kol atkeliaus is uzsienio.

    #8295
    sopkis
    Participant

    Lietuvos ryto reportažas apie Lino kūrinius.
    http://tv.lrytas.lt/?id=14096720041409350061

    #8296
    Buckis
    Participant

    aa as ir uzmaciau,

    #8297
    Šarūnas
    Keymaster

    Smagu matyt :)
    aišku ir mano dviratis gražus :D

    #8688
    Linas
    Participant

    #8689
    Buckis
    Participant

    Zasibis :)

Viewing 12 posts - 121 through 132 (of 132 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.