Home Forums Bendras El.dviracio komplektavimas – prasau patarimu..

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 25 total)
  • Author
    Posts
  • #1851
    jazzy
    Member

    Sveiki,

    Noreciau susikomplektuoti el. dvirati, domina Golden Motors siulomu rinkiniu panaudojimas. Kol kas patraukliausiai atrodo Magic Pie rinkiniai (is Miromax).

    Mano poreikiai: kruizinis greitis 25-35 km/h, atstumas vienu ikrovimu – >=30-35km.

    Isnarsiau visa foruma, kaip suprantu del keliu svariu priezasciu verta rinktis galini varomaji rata:

    http://www.elektrinis-dviratis.eu/prekiu_katalogas/1-surinkimo_komplektai/1-magicpie_elektrinio_dviracio_komplektas/2-elektrinis_dviratis_elektro_dviratis_eko_transportas_magicpie

    Galios isivaizduoju reiktu 750 ar 1000 W (??)

    Siulomame komplekte yra 4 vnt. AGM akumuliatoriai, 12V 7Ah (sujungimas nuosekliai – sistema 48V 7Ah). Taip pat planuoju vazineti ir ziema (iki -20C).

    Ka manote apie sias baterijas. Kaip ju veikimas saltyje? Kiek ciklu mazdaug atlaiko, kol juntamai krenta talpa (sake, kad ~200-250)? Ar uzteks talpos mano norimam atstumui? Gal visgi vertetu pirkti licio? Jei taip, kokias rekomenduotumete (gamintojas, parametrai), ir kur pirkti?

    Taip pat del rato dydzio – kaip manote, koks optimalesnis – 26″ ar 28″ (paties dviracio, skirto konvertavimui i elektrini kol kas neturiu). Kol kas daug metu mieste minu 28″ dvirati.

    Taip pat manau, naudodamas susirinkta e. dvirati, ne visada naudosiuosi varikliu – manau tarpais esant upui ir lygumoje, pats paminsiu pedalus.

    Ir del stabdziu – jei galinis ratas su regeneracija, skaiciau, kad galiniu stabdziu beveik ir nereikia naudoti? Jei taip, tokiu atveju ko gero priekiniu uztektu geru V-brake? Ar visgi rekomenduotumete diskinius? (visgi bendras el. dviracio svoris gautusi kaip suprantu apie 30-35kg..)

    Beje, gal kas turite realios patirties tu panasiu Magie Pie rinkiniu? Idomu, kaip ju patikimumas ir kokybe? Kaip manote, kiek galima tiketis mazdaug km nuvaziuoti be rimtesniu gedimu siomis sistemomis?

    Is anksto dekoju visiems, suteikusiems vertingu patarimu !

    #3290
    TIceR
    Participant

    Turiu aš ta Magic Pie, tik akumuliatoriai 12 ah 48v. Greitis iki 45km/h. Į šeškinės kalną lipa pakankamai normaliai. Jau nuvažiavau 1000km kažkur. Talpa jaučiamai sumažėjo. Seniau nuvažiuodavau apie 40km, dabar apie 25km. Pastebėjimai: būtų gerai pasikeist guolius, dėl stabdžiu tai man užteko gerų V-brake, nes naudojau kartu ir regeneracinį stabdymą, bet kaladėlės vis tiek greit sudildavo, stabdant priekiniu ratu po 500km maždaug pradėjo judėti priekinė dviračio šakė (reiktų geresnės). Dėl žiemos nelabai galiu ir patart, žiema važiavau tik pora kartų ir tai kai nebuvo baisiai šalta. Nemėgsta švinas šalčių. Žodžiu jei gauni nebrokuota Magic Pie tai gedimų lyg ir neturėtų būti (neskaitant guolių). O dėl akumų tai kitus tikrai pirksiu LiFePo4. Dėl kitko galbūt patars kiti – labiau nusimanantys.

    #3291
    jazzy
    Member

    Dekui uz komentara.

    Zodziu iseina taip, kad jei nuvaziuosiu po 20km kasdien, tai po 1000km, t.y. po 1000/20/20 darbo dienu = 2,5 men tie AGM akumai jau juntamai “ses”..

    Ir jei vietoj 12ah bus 7ah, tuomet pradzioje, kol nauji, galeciau tiketis nuvaziuoti 40/12*7 ~ 23km..

    TIceR, o pas tave kiek W ?

    #3292
    TIceR
    Participant

    Prie 48v rašo, kad galia 750w

    #3293
    Tete
    Participant

    Nu va parsiveziau dvirti naujas dazais kvepia :)

    dabar noriu ji elektrizuot

    Aisku turbut viska pirksiu is miromax (eco -led)

    bet ka patartume miromax komplekta po trupuciuka rankiotis

    ar geriau magicpie

    Kadangi dviratis mano seimai (mamai zmonai) aiskuir sau:)

    O reikes veziot vaikus tai reiskia vaikiska sedyne gale

    tai del dizaino ir vietos taupymo linkstu prie magicpie

    o kas jus mastot gal kitokiu pasiulymu turit.

    ?

    ACIU

    #3294
    agniusm
    Participant

    Labas, dek lifepo, galiausiai gausis pigiau as manau. Be to bus lengvesnis dviratukas ir maziau vietos uzims

    #3295
    Tete
    Participant

    Aciu uz atsakyma bet mane labiau siuo metu domina pasirinkimas variklio

    det su vidiniu kontroleriu su isoriniu

    kokios bedos tam golden motor blynui nutikt gali.

    #3296
    Linas
    Participant

    Laba, bandau ir as savo zaislus pasiulyti :)

    http://e-motion.lt/bbpress/topic/63

    pas kolega yra ir Headway (lifepo4) akumuliatoriu, galima pilna komplekta ir tikrai pigiau surinkti…

    o del golden motor reiketu Saruno komentaru palaukti.

    zinoma su vidiniu kontroleriu bus maziau laidu isoreje.

    #3297
    Tete
    Participant

    Ponas Linai Labai aciu :)

    As jau maciau ir ziurinejausi i jusu komplekta :)

    Jei daryciau dvirati tik sau tai as seniai jau buciau pas jus. O seip daug ka nusiziurejau sekanciam proektui :)

    Bet kadangi dviratis daugiau mano moteriskems vaiku veziojimui tai jos uzprotestavo del laidu kiekio.

    Tiesa nelabai man kazkaip prie sirdies tie magic pie. Kazkaip man ispudys jei daro viska tai nedaro nieko gerai. Bet vardan vietos ir laidu ekonomijos tai jauciu teks ta “blyna” statyt.

    O kas liecia akumuliatorius jusu kolegai skambinau ir pasnekejau. Tik as galiu daryt viska pamazu. Negaliu “vogt” pinigu is seimos.

    O I Jus (Linai) as jau nusiziurejau ir prasysiu pagalbos del BMS ir akumuliatoriu.

    Beja tie juodi varikliai, kas gamintojas ir koks modelis, jei ne paslaptis nes idomu apie juos paskaitinet :)

    #3298
    Linas
    Participant

    deja apie juos info daug neturiu, siaip tai ten labai panasus kaip crystalyte variklis, tik ne 35 modelis, bet arciau 24 modelio. skersmuo toks pat, bet statorius ir magnetai siauresni. ir jo apsukos mazesnes nei clyte HS modelio.

    cia kalbu apie tuos sjuodus su sidabrinem juostom, o tas kur vienas guli tai yra crystalyte HS3540 daugiau info apie ji:

    http://www.crystalyte-europe.com/product.php?productid=16447&cat=0&page=1

    tik jis pas mane yra patobulintas, sudeti holo davikliai, isvesti dvigubai storesni laidai, atliktas “pramusimo” patikrinimas (70% buna pramusimu ir tenka tvarkyti) is papildomai perlakuoti. sie varikliai yra paklausiausi :)

    #3299
    agniusm
    Participant

    Sarunas nepataria imti su vidiniu kontroleriu: e-motion.lt/bbpress/topic/41

    Del laidu. Visvien kazkur akumuliatorius riekes deti, kontroleriai nera dideli ir jei padarysi tvarkingai, laidu neturetu buti raizgalynes. ES forume tikrai yra daug pavyzdziu. Del tu motoru kiek as skaiciau, tai vieni peikia, kiti – kodel juos peikia. Matyt yra taip kad jei pasitaike gerai surinktas bus viskas tvarkoj, jei ne, bus bedos.

    #3300
    Šarūnas
    Keymaster

    Taip, su vidiniu valdikliu nepatarčiau, bent jau iš GoldenMotor. Iš tikro mintis valdiklį sukišti į vidų yra gera, aš ir pats taip darysiu su savo Crystalyte (jei rasiu tam laiko), tačiau GoldenMotor tai sugebėjo padaryti ypatingai nekokybiškai – jų valdikliai labai kepa. Tai buvo prieš metus, dabar jau gal pasikeitė situacija, todėl negaliu vienareikšmiškai teigti. 

    Išskirkim tai į du atvejus:

    1. Dviratukas tau. Imk Lino komplektą, manau geriausias variantas. Dėl akumuliatorių sutarsit manau.
    2. Dviratukai šeimai. Su galia nepersistenk, geriau daryk lengvą ir patogų. Motorą siūlau dėti tokį ir statyti priekyje:

      Mini-Front-Motor-sml.jpg

      Deja jis neturi integruoto valdiklio ir tie GM valdikliukai tikrai nėra dovanėlė, kai reikia padaryti viską gražiai… Bet šiek tiek pasistengęs, manau, sugebėsi suslėpti visus laidus.

      Taipogi siūlyčiau atsisakyti tradicinės pavarų sistemos ir statyti vidines pavaras. Aš esu labai patenkintas Shimano 8 pavarų stebule – nulis problemų, grandinė pigi, tepti ir keisti reikia labai retai… Ir perjunginėti pavaras gali belekada ir belekaip.

      Akumuliatorių taipogi gal geriau būtų imti kokį nors gamyklinį, pvz. iš GoldenMotor. Jo privalumas kad patogiai užsideda ir užsirakina.

    Golden%20Motor%20Battery%20Pack.jpg

    #3301
    Linas
    Participant

    jei yra kazkiek laiko galiu susitarti ypac maza kontroleriuka parsiusti, va butu toks daiktas:

    http://www.made-in-china.com/showroom/danielwu127/product-detailHbTEjshvfKYc/China-Hall-Free-Motor-Controller.html

    zinoma ir pageidaujama varikliuka galima paieskoti.

    #3302
    Tadas
    Participant

    Tete tik neprasidek tu su tais miromax.Paciam kazkada teko uzklausima jiem duot tai kaineles gaunasi pas juos uzlenktos ir del akumu skundesi kazkas cia is forumo.Su Linu gali viska suderint manau gal ir uz ta pacia kaina bet tikrai zinosi ka turi.Del galios tai Sarunas teisingai tau pataria jei seimai dviratukas tai 250-300W priekinis hubas geras pasirinkimas.Del tu visu laidu tai juos galima graziai sukist paslept pridengt ir moterys bus ramios tada :)

    #3303
    Tete
    Participant

    Aciu visiems. LABAI

    Ponas Linai jei galima gal jusu tel i PM.

    Tiesa pasakius noreciau ir prie arbatos puodelio gaut gerai kritikos kad roziniai akiniai nukristu.

    Noreciau su jumis pasnket daugiau ir pasitart.

    Neiskiriu nei vieno is jusu.

    Tiesiog pasvajosiu, tikiuosi kai ateis pavasaris jus noresit atvaziuot i mano “pelke” taip vadinu savo sodyba. Saslas gamta. Kas megsta merkyje pasimaudyt ar pazvejot. 

    Kas liecia miromax as zinau apie juos daug. Ir turejau su jeis reikalu. Na man brokuotu prekiu is ju nepasitaike bet kainos tai uzlenktos smarkiai.

    Ypatingai pas juos kaina uzlenkta su saules baterijomis.

    O kas liecia galinguma tai mintis buvo tokia.

    Tai galia imt 1Kw bet apribot programiskai greiti. Tam kad kai vaikas dar krovinukas dar pats i mano sodybos kalniukus uzvaziuot galima butu. Jei bent jau ne i kalnus bet i kalniukus iki parduotuves ir atgal.

    Na manau cia man dar daug aiskintis.

    Tiesa detales as nusiziurejau is vokieciu:

    http://www.hnmotors.de/

    P.S

    Gal kas zinot kodel elektromobiliu asociacijos saitas neveikia

    negaliu nei tapt draugu nei nario automatines anketos issiust nei prisiskambint telefonas isjungtas.

    #3304
    Tadas
    Participant

    Imetu pora nuorodu kad galetum palyginti kainas. http://www.devi-motion.com/webshop/e-bike-kit/p-1/DE000650.html olandu saitas gm atstovai. Ceku berods firmele prekiaujanti TS celem ir daug kuo http://www.ev-power.eu/?p=p_62&sName=evbike-kits

    dabar gali pamatyti kokie godus musu broliai miromax nesvarbu kad kainos be pristatymo ir kai kurios be pvm bet skaiciai rodo savo.

    #3305
    Tete
    Participant

    Beja ka manot apie sita.

    Ponas Linai kiek suprantu pas jus sitie

    http://www.hnmotors.de/product_info.php?products_id=67

    tik niekaip nesuprantu bajerio visur raso HBS36R

    ta pati modeli o vatai skiriasi

    seip pagalvojau gerai jei kontroleris butu programinamas

    tai yra nustatyt greicio limita.

    Tokiu atveju kaip suprantu yra nustatomas limitas greiciui bet ne galiai ar as klystu ?

    Ir as vazinejau su dviratemis transporto priemonemis kur varomas priekis.

    Kai gerai apsikrauna galas, o pas mane taip ir bus, tai labai greitai posukyje pradedi nosim art zeme. Bet cia tik mano nuomone.

    As kazkaip linkstu kad varomas galinis butu.

    #3306
    Šarūnas
    Keymaster

    Dėl LEA. Jų puslapyje informacija neatnaujinta jau mažiausiai pusę metų. Direktorius spėjo pasikeisti, dabar juo yra: Karolis Beniulis <[email protected]>; 8-692-27962.

     

    Dėl greičio ribojimo. Nors ir nevažiuos greitai, bet gali būti bėdos su staigiu startu. Kai truktels, vaikui gali mažai nepasirodyti.

    #3307
    Linas
    Participant

    Tete prasom mane ponu nevadinti :)

    o kas del vokieciu, nemaza dali daliu ir as tokiu turiu, bet jei ziuresi magic pie, geriau imk is miromax, nes ten garantija bus jei suges, juk Sarunas minejo, kad labai pasitiketi neverta.

    kas del to motoriuko nuorodoje, tai mano siek tiek kitoks, buvau pas kinus ir si mates, bet man ieskojo kiek imanoma geresnes kokybes. vatai skiriasi pagal voltaza, kuo daugiau voltu tuo didesne galia gauni, bet tuo paciu ir greitis dideja, zinoma galima ir skirtingu greiciu varikliu uzsakyti.

    primityvus kontroleriai dazniausiai turi 3 greicius, tai ir srove jie siek tiek riboja.

    #3308
    Tete
    Participant

    Stai mano naujas zaisliukas nebaigtas bet jau sedi ir vaziuoji. Tiesa mint paciam reikas :D

    Lauksim pavasario nes akumuliatoriams netturiu pinigeliu tai viens o ir neturiu vietos kur vygdyt prieziura ju (pakraut iskraut kad savaime nunustiptu) tai du.

    Nors gavau karcia neigiama pamoka.

    Ratas buvo per platus pagal rema.

    Remas diuralis taigi lankstyt nenorejau.

    Tarp remo ir sakes is vidines puses turejo but po saiba. Saibos storos.

    Viena puse lengvai nusiima o va kad kita nuimt reikia kirpt jungtis.

    Skambinam pardavejui. Sakau taip ir taip. Gaunu atsakyma kad jei padarysiu ka sumastes neteksiu garantijos. OK klausiu ka siulot. Sako atvezkit dvirati ir uz 100 lietuvsiku fanieriniu sudedam viska. Nu galvoju ok dirbtuviu neturiu asmeniniu, gyvenu bute aplinka vaikai malasi. Galvoju dviratis skirtas seimynai ir tegu gal profai padaro. Gaila negausiu kaifo is DIY bet vardan saugumo, tebunie.

    Nuvaziavus is karto krito dermatinine net nemoku pasakyt kas (ant bagazines).

    Klausiu o kas cia. Tipo kontroleris sudetas ir jungtys. Sakau ok. Pajunkit baterija ziurim.

    Pajungia viskas berots veikia. BUTENT BEROTS. Nes atviri galai guli neizoliuoti.

    Gerai galvoju nu buna. Klausiu o kodel raizgalyne ten vidui tokia kodel ne dezute?

    Kodel laidai nepritrumpinti pagal poreiki. Gaunu atsakyma kad jei as to noriu tai viskas brangiau kainuotu, bet jie to nedarys.

    Toliau dar greaziau.

    Parsivezu dvirati ir man kirba kazkos negeras itarimas. Isitraukiu sedu ant dviracio spaudziu pedala ir girdziu triokst.

    nesupratau

    Pasiziuriu grandines nukrito ir sulauze plastikine apsauga. Pasirodo jie paleido i gatve dvirati su nesureguliuotu grandines permetimo mexhanizmu.

    Galiusia man kzkuo uzkliuva galine sake ir suprantu kad ji buvo lenkta.

    pasiziuriu viena saiba matyt dildinta bet ne iki galo o va kita visikai neliesta. Ir cia jau man kantrybe uzverda. Toliau randu kad priekinis ratas kreivas ir t.t

    Mintyse nutariau pakambinti ir bent pasikoliot. Jie sugadino nuotaika tai ant ju ir ispilsiu viska kas susikaupe. :D

    Mintyse nusprendziau daugiau as pas juos dviracio nevesiu.

    Nes visai is dviracio nieko neliks.

    Rezultate net telefonu neatsiprase.

    1327680984_1502_FT0_img_0328_.jpg1327680984_1502_FT0_img_0326_.jpg

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.