Home Forums Bendras El.dviracio komplektavimas – prasau patarimu..

Viewing 5 posts - 21 through 25 (of 25 total)
  • Author
    Posts
  • #3309
    Tadas
    Participant

    Tete nenoriu lipt ant nuospaudu bet pasakysiu vistiek…Uz 100 lietuvisku butum atvaziaves iki Kauno ir atgal manau pasikroves dviratuka.Paulius ar Linas kurie nusimano dviraciu remonte butu tikrai sutvarke 3 ar 5 kart geriau nei tie atgrubnagiai pagaliau ir as pats kas liecia elektra padeciau.Del tu visu garantiju tai manau pirkdamas prasukai viska tavo atveju paprasei kad pajungtu akuma ar maitbloki prasukimui ir parsivezes daraisi kas tau reik nes vistiek veliau jie rastu prie ko prikibt kad tik nesiust atgal daikto ar taisyt ko jie manau nesugeba nei velnio nes yra tik sumauti vadybininkai-plesikai.Zodziu ateityje patarciau labiau “isnaudot” forumo dalyvius ir tikrai finansiskai bus geriau ir nuotaikos nesusigadinsi nes mes cia is entuziazmo kuiciames o ne noredami piniga uzkalt :) Na gal bent man taip atrodo..

    #3310
    Tete
    Participant

    Neuzlipot Tadai vsikas saunu pasaket tiesa kaip yra.

    Tiesiog kaip sakoma idiotizmas nepagydomas :D

    Ir klvailumas kad paskubejau. bet va mintyse mezgu rezgu apie motocikla ir tikrai vaziuosiu pas jus. :)

    Nes kaip snekejau ir varikli matau kelis budus kaip vyniot o va kuris geriausias velniai zino.

    Va tik pakolkas bandau skaiciuotis ar visdelto pigiau pirkt ar darytis paciam . Bet dabar likau basas. Ieskosim kokios chalturos :)

    #3311
    fireboy
    Member

    O kas čia su jumis taip negražiai pasielgė? Miromax?

    #3312
    Tadas
    Participant

    Taigi taigi tie patys.Man keistas mastymas tu “vadybininku”.As aisku nesu baiges jokiu vadybos mokslu bet manau kad viskas turetu buti kiek kitaip.Pirma taisykle manau tai pagarba pirkejui.Gi realiai pas mus situacija tokia kad liaudis vien tik pamate ar isgirde apie kainas susidaro toki ispudi dviratis+elektrinis variklis=3000lt= neverta demesio.Ir cia miromax galedami padaryti idirbi tarkim sumontuot nemokamai KIT’us i pirkejo dviracius daryti nuolaidas nuolatiniams pirkejams ir t.t spjauna i tai ir vadovaujasi taisykle: siandien paemiau ka galejau o ryt ieskosiu naujo durniaus.Manau jei tau viena karta patiko aptarnavimas ir kaina gryzti ir veliau ir pirksi net ir jei matysi kad is kinu parsisiuntimas pigiau 50 gal net 100lt nes cia garantijas duoda ir panasiai.

    #3313
    Paulius
    Participant

    Atvažiuok kitą kartą pas mane :) Duosiu aš tau ir garantiją atliktiem darbam, ir kava pavaišinsiu, ir šiaip gyvą velnią visko bus galima nuveikti :)

Viewing 5 posts - 21 through 25 (of 25 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.