Home Forums Elektronika / programavimas Nebekrauna akumuliatoriaus :(

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #13930
  Gince
  Participant

  O nutiko taip: įjungus krovimą,kokias 10sek krovė ir paskui uždegė žalią lemputę.Pravažiuota buvo apie 35km,taip kad išsikrovęs buvo ganėtinai,nors dar važiavo.Kas galit ką pakomentint,kas užlinkt galėjo,nes dviratis dar važiuoja,dar pilnai neišsikrovė.

  #13932
  sopkis
  Participant

  Problema bus su pakrovėju, akumuliatoriaus PCM arba blogu kontaktu tarp pakrovėjo ir akumuliatoriaus. Reikia turėti multimetrą (arba netgi 2 – vieną įtampai, kitą srovei), suprasti krovimo principą, tada galima išsiaiškinti kur bėda.

  #13933
  Gince
  Participant

  Pakroviklis duoda savo 58 v.kai tikrini be akumuliatoriaus pajungto.Nepajungus į tinklą ir įkišus kroviklį į akumą užsidega raudonas diodas kroviklyje.Pajungus įtampą užsidega žalia ant kroviklio,reiškias neimama srovė.
  Tai darau išvadą kad parėjo akumo BMSas.Bet dviratis važiuoja tai įtampą į kontrolerį jis duoda.Kaži ten daug reikalų rast kodėl nekrauna tas BMSas?

  • This reply was modified 5 years, 1 month ago by Gince.
  #13935
  Tyro
  Participant

  Man buvę irgi taip pat – važiuoti ėjo, net regeneracija krovė akumuliatorių, o krauti su įkrovėju neišeidavo. Radau ant BMS tąkart nudegusį takelį. Bet ten buvo nesudėtingas PCM, nežinau kaip sudėtingesnėje įrangoje ar lengva surasti kas sugedo.

  #13940
  Gince
  Participant

  Pas mane kai paspaudi regeneracija irgi stabdo variklis,tai matomai krauna.Šiandien ardysiu akumą,žiūrėsiu kas ten blogai.Bėda tik kad ardymo daug kol iki BMSo dasigausiu :(

  #13946
  Šarūnas
  Keymaster

  Dauguma BMS negali atjungti regeneracijos atveju, tai krautų, net jei ir negalima būtų.

  #13969
  Gince
  Participant

  Išsiardęs radau plonytį takelį nudegusį.Sujungiau,galvojau pažiūrėt iš kur dūmai parūks,bet neišrūko-dirba ,krauna.Keista dėl kokių priežasčių parūko tas takelis.O BMS pas manes atjungia regeneraciją kai pasibaigia akumas,tada nei važiuoja,nei regeneruoja,daryk ką nori :) Tiesa jei gerai įsibėgėt ir perjungus įjungimo jungtuką paspaust,tada suveikia ir kurį laiką tada dar traukia ant elektros,bet labai trumpai.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.