Home Forums Bendras Kuriam čia šiandien nepasisekė?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 31 total)
 • Author
  Posts
 • #7700
  Tyro
  Participant

  Sveiki, kažkas pateko iš mūsų tarpo į transporto įvykį. Tuoj bus daug dėmėsio ir išeis koks įstatymų “projektas” kad visus sukontroliuoti.

  Nuoroda: 15min

  Nežinau kaip bus, bet sprendžiu iš to jog dėl kažkiek brakonierių dabar labai liūdna situacija povandeniniams medžiotojams, kai tuo tarpu Latviams kasmet jiems vis geriau…

  • This topic was modified 8 years, 7 months ago by Tyro.
  #7702
  Tyro
  Participant

  Pikčiausia, jog pats kaltas (pasak liudininkų):
  “VW vairuotoją tikriausiai suklaidino tai, kad dviratininkas judėjo pirmąja eismo juosta, skirta tik sukantiems į dešinę. Tuo tarpu dviračio vairuotojas nuvažiavo tiesiai.”

  Važiuoti trečia juosta nerekomenduoju, tačiau reikėtų važiuojant gatve jaustis eismo dalyviu ir nevažiuoti taip kaip nesielgtum su mašina. Tuo labiau žiede. Jeigu ankščiau nepasiūliau (nes maniau kad tai kaip ir bereikalinga nes visi viską žino), tai dabar pasiūlyčiau visiems kas neturi jokios kategorijos vairuotojo pažymėjimo bent baigti KET kursus :)

  #7703
  bondas83
  Participant

  Jop irgi maciau straipni ir net brolis is karto pasuko. Nes kai mes nesunkiai atpazystame elektrinius dviracius, vistiem kitiem jie pasirodo vienodi.

  Aisq is kur VW vairuotojas galejo galvoti, kad leidziama sukti tik i desine? ir manau kad posukio tai nerode :) Bet gal kolega, pailsejes papasakos apie situacija daugiau.

  #7704
  Martynas
  Participant

  tai kad tose KET nėra labai jau aiškiai reglamentuota kaip dviratininkas turi važiuot keliu ir jau daugelį metų ta tema vyksta arši diskusija tarp dviratiniku ir valdžios, bet niekas nesikeičia.
  Nes pagal dabartines dviratininkas turi važiuot kuo arčiau dešinio kelio krašto (nedaugiau 1m) ir draudžia važiuot antra juosta (ir nėra reglamentuota ką daryt kai pirma juosta leidžia sukti tik į dešinę), o didelėse sankryžose turi nulipti ir dviratį persivaryt (aišku nėra pasakyta kokia sankryža yra didelė) (gal ta kuri turi daugiau nei vieną juostą?)

  reziume pagal teise automobilis= motociklas bet nelygus dviračiui tad ne per daug naudos dviratininkui, kad jis turi vairuotojo pažymėjimą

  • This reply was modified 8 years, 7 months ago by Martynas.
  #7707
  Šarūnas
  Keymaster

  Romualdas…

  Visi ten iš tos juostos važiuoja tiesiai ir suka į dešinę, nes antra juosta ne tik važiuoja tiesiai, bet ir suka kairėn, ten būna didelė grūstis. Pasatas yra žioplys ir tiek, turėjo praleisti priešais atvažiuojantį. Na negali jis žinoti, galima ar negalima tai juostai tiesiai važiuoti. Ženklinimo juostos jei kada ir buvo, tai seniai nusitrynusios.
  Kad ir ką pripažins kaltu (matyt vėl vadovausis ne logika, o tuo, kas ženkluose nupiešta), blogiausia, kad bus problemų dėl šito daikto legalumo, reikės įrodinėt, kad neviršija 1kW, kad žibintai tvarkingi, kad nevažiuoja >25km/h ir t.t…

  Man irgi buvo taip pat užkišę – “nepastebėjo mažo objekto”. Po lūžių dar dabar skauda… Realiai tai važiuojant dviračiu, kad ir kokiu ar kur bevažiuotum, visada reikia labai gerai sekti aplinką ir tikėtis, kad bet kas iš bet kur ruošiasi tave nukirst nuo kelio. Nesvarbu kas kaltas, bet gydytis tai dviratininkui…

  #7711
  Romualdas
  Participant

  Policininkas pasake kad ta juosta vaziuoja i desne ir tiesiai ir VW vairuotojas nuleido galva,cia viskas aisku.as vaziavau pagal taisykles,nesitikejau kad jis toks durnas ir manes nepraleis.dabar zinosim kad masinos dviratininku nepraleidzia.pasekme luzes raktikaulis ir apibrozdinimai.

  #7713
  Romualdas
  Participant

  Devekit šalmus tai padeda

  #7716
  agniusm
  Participant

  Užuojauta dėl raktikaulio suniai gyjanti vieta, ypatingai kai vasara pagaliau atėjo. Dabar reikia nusiurbt is pazeidėjo pinigų naujam dviračiui

  #7717
  Nerijus
  Participant

  Tai jau neprimatantins brundza jau vieną prastūmė dviratininkams dėl liemienių ar šviesų dieną . dažna situacija kad važiujant pagrindiniu keliu iš priešpriešos sukantys kairėn užkiša . geriau jau truputi pristabdyt net ir turint pirmuma pagal KET , nei vėliau gydyt kaulus .

  Ps sėmkės sveikt.

  #7718
  Šarūnas
  Keymaster

  Tai kad ir dešinėn… Paklauskit savęs, kaip dažnai apsidairot, kai iš šalutinio įvažiuojat į pagrindinį, ar ant šaligatvio nupieštu dvirtakiu niekas nevažiuoja?… Arba kaip dažnai pasižiūrit per veidrodėlį sankryžoje sukdami į dešinę? Tai jau kiek sudėtingesni atvejai, kur reikia šiek tiek patirties. Bet šioje Romo situacijoje tai pasatnikas yra vėplų vėpla. Ir, kaip supratau iš pasakojimo, tai dar drįso jis ten rėkaut ir aiškint savo tiesas, kol atvykęs ekspertas pasiūlė čiaupt žabtus.

  #7719
  spicasss
  Participant

  Na jo nesmagu kai kaltas ne tu o kaltina tave, kad jeigu tu dviratininkas, tai esi menkinamas, o juk ir uz pasato ir to paties dviracio vairo toks pat zmogus, tik va gydytis reikia tam kas su dviraciu. Dabar bus tikriausiai rimtu pakeitimu istatymuose… Jo, salma reikia deveti, jis tikrai padaeda. As stengiuos vazineti dviraciu takais, tik jei kaskur skubu lendu i gatve. Gal is priekio dienos metu reikia uzsideti ” power led” prozektorius kad akintu viskokius zioplius, bent kaip atkreipiau demesi tai britvistai su ilgosiom sviesom laksto, kad kiti matytu juos.

  #7720
  Romualdas
  Participant

  VW sake kad mane mate,kad sita juosta galima vaziuoti tiesiai,suzinojo tik is eksperto,jis buvo tikras,kad jis nekaltas.

  #7721
  Linas
  Participant

  Uzuojauta Romualdai del avarijos, greito sveikimo.
  dar viena pastebejima pasakysiu, kadangi siuo metu mazai su dviratuku vazineju, pagrinde tik su auto, po liepos pirmosios pakeitimu bent Kaune pastebejau nemazai dviratininku vazinejanciu su liemenemis ir dienos metu, o tai mano galva tikrai padeda pastabumui (zinoma estetinis vaizdas gal ir ne is geriausiu), nes jos ryskios ir is bet kur matosi net dienos metu, o zibintai gerai tik is priekio ar galo, o is sono juk nera…

  #7722
  Mirtingasis
  Participant

  prieš kokias 2 savaites į panašią situaciją papuoliau su paprastu dviračiu, tik kad automobilis suko dešinėn ir užkirto kelią kai važiavau pirma juosta tiesiai, gerai kad greičiai nedideli buvo tai tik lengvai atsitrenkiau be žymių, o tas burnodamas nuvažiavo,
  kaip sakoma automobiliui neskaudės, būkit atsargūs !
  aš su elektriniu stengiuosi palei bordiūrą nevažiuoti, nes dažnai sukdami dešinėn nežiūri niekas, o ir dviratis sunkokai matosi per veidrodžius.

  #7723
  Šarūnas
  Keymaster

  O kaip man buvo… Važiuoju sau su dviračiu palei kelkraštį, gal 25km/h. Aplenkia automobilis, staga sustoja ir atidaro duris keleivį išleist. Kokio durnumo reikia būt? Man nebuvo kur trauktis, bortas. Gerai kad durų nespėjo pilnai atidaryt, tai tik brūkštelėjau per jas veidrodžiu. Dar sekundės dalis ir būčiau pasismeigęs. Kaltas jis, o pamoka taip ir gali likti neišmokta, nes nei jam skauda, nei mašiną remontuot… Nuo to laiko su registratorium važinėju.

  #7733
  Martynas
  Participant

  Gal gali plačiau papasakot kokį registratorių naudoji? Nes paprasti automobiliniai gan didoki, ar tiesiog GoPro?

  #7734
  Šarūnas
  Keymaster

  Ilgai privargau kol radau mažą. Naudoju Hedcam 720. Mažiukas, galima užsidėti ant šalmo (aš užsidėjau kairėje pusėje) ir niekam nekrenta į akį. Trūkumai – garsas labai tylus (dėl hermetiškos konstrukcijos) ir baterija laiko tik apie valandą su biškiu. Į darbą ir atgal pakanka, bet ne ilgiau. Vaizdo kokybė pusėtina (geresnė už daugumą kiniškų kamerų, bet blogesnė nei GoPro), iš nelabai toli dar galima įžiūrėti valstybinius numerius. Kaina su pristatymu gaunasi apie 450 lt.

  #7743
  bondas83
  Participant

  O Romualdai, kokiu greiciu atsitrenkei? Ir ka policija del pacio elektrinio dviracio?

  #7747
  Romualdas
  Participant

  Iki sankryzos 40,pamates VW blokuojanti man kelia pradejau stabdyt,stabdziau apie 10m,likus 3 m iki masinos pastebejau kad nespeju sustabdyt,paspaudziau gaza iki dugno,uzsiblokavo ratas,ir su dviraciu lekem I skirtingas puses,bet abu i masina,dviratis I kaire,as I desne.greitis smugio metu apie 15′.policija nieko nepasake.

  #7748
  bondas83
  Participant

  Na greitis nedidelis, bet greiciausiai kazkur ne ten pataikei, kad luzo raktikaulis.

  O kokie dviracio gedimai?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 31 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.