Home Forums Skelbimai Ieškau hub motoro ir RC brushless outrunner.

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #11517
    Tadas
    Participant

    Nejuokink manes :) Jei zmogus iesko daikto jam paskambint nesunku visai o as turiu savu priezasciu nesakyt kainos kuriu tau ar dar kazkam tikrai nesiruosiu atskleist.Tai tu negalvoji rimtai pirkt ir tiek.Sekmes paieskose :)

    #11518
    sopkis
    Participant

    Buvo klausta kainos, nesakai reiškia nenori parduoti, ne aš tai kažkas kitas susidomėjęs nupirktų. Medžių lapai kai nukris, tai ciuraz namą matysiu pro savo langą, nueiti iki jo man 5 minutės kelio. Ir kadangi jis kainos neslepia, tai jam ir paskambinau, dabar neturi jis tų MXUS, bet pavasariop sakė bus pas jį 3T ir 4T už žinomą kainą. Nerasiu nieko kito, nusipirksiu pas jį.
    O šiaip jei nedaskaitei, tai ieškau naudoto variklio, ir iš vilniečių. Ir ne dėl to kad pigiau domina naudotas, o todėl kad variklis bus pratestuotas realiom eksplotacijos sąlygom, ir savam mieste pažįstami e-dviratistai brokuoto daikto neiškišinės.

    #11519
    Tadas
    Participant

    O tai jis pratestuos tau pavasari realiom salygom ir parduos taip? :) As is jo paties paemiau ta 4T motora gali pasiklaust pats tai visu pirma visu antra jei tau Lino patobulinimai varikliam ir kitai technikai yra brokas tai man taves nuosirdziai gaila.

    Visiem tiem kas negaili 5 minuciu tarifo sumos mobiliam rysiui:Parduodamas naujas Mxus 3000w V2 patobulintas Lino.Priedo turiu 2 naujus rimsus 24″ NS bikes firmos ir kontroleri 48-60V 50A 18 fetu su bluetooth sasaja.Del kainu teirautis sesi 71 astuoni 3257.

    #11520
    sopkis
    Participant

    Tu niekaip nesupranti. Pasiūlys kažkas iš vietinių po upgrade likusį variklį – jei tiks tai nupirksiu. Neatsiras tokių – imsiu pas ciuraz. Pas jį buvau, ne vieną dalyką pirkau, žinau kad nepatikrintos prekės neparduoda. Aš jokiom sektom nepriklausau, ir tikiuosi kad to nupirkto variklio tikrai neprivaloma vežti pas guru Liną į Kauną kažkokioms mistinėms tobulinimo apeigoms. Apie kažkokius MXUS brokus aš niekur nieko neminėjau. O dėl skambučio tai man negaila tų minučių, bet iki šiol dar nebuvo nei vieno forumiečio, kuris slėptų kainas ir kitom konspiracijom užsiimtų. Kiek buvo visokių pardavimų, visur buvo kainos nurodomos paprašius.

    #11521
    Tadas
    Participant

    Klausyk snargliau tu gali stumt ant manes ant mano manieru ar panasiai cia tavo reikalas bet tai ka daro Linas zino ne tik Kaunas toli grazu ir ne tik Lietuva.Bet kuriam kitam normaliam forumieciui nekyla klausimas kas yra tas patobulinimas kuri padaro Linas ir kad tai yra rimta.Jei tu dar cia skleisi erezijas apie ji nuimsiu nuo vaizdo atvaziaves patikek uz klaviaturos nepasislepsi.

    #11522
    Ciuraz
    Participant

    Nesipykit….

    #11524
    sopkis
    Participant

    Klausyk snargliau tu gali stumt ant manes ant mano manieru ar panasiai cia tavo reikalas bet tai ka daro Linas zino ne tik Kaunas toli grazu ir ne tik Lietuva.Bet kuriam kitam normaliam forumieciui nekyla klausimas kas yra tas patobulinimas kuri padaro Linas ir kad tai yra rimta.Jei tu dar cia skleisi erezijas apie ji nuimsiu nuo vaizdo atvaziaves patikek uz klaviaturos nepasislepsi.

    Taip suprantu, kad jei aš gaudausi elektronikoje ir mechanikoje, ir visus tuos “turbinimo”, nors greičiau tai pavadinčiau “kinų gamybos technikos davedimo iki patikimos eksplotacijos poreikių veiksmus” sugebu atlikti pats, tai aš jau snarglius?
    O tas nuėmimas nuo vaizdo tai labai panašu į BK145, jei kažkas mane užpuls tai žinosiu kieno vardą, miestą ir telefoną tyrėjams pateikti.

    #11541
    bondas83
    Participant

    As irgi siendiena pasiimiau is Lino 4T po upgreido :)

    #11543
    sopkis
    Participant

    Jei ką tai atidžiau skaitykite pirmą mano temos pranešimą. Ieškau variklių, o ne klausinėju kas pas Liną variklius tobulinosi.

    #11546
    Tadas
    Participant

    Tai kad tau siulai gera daikta pradedi isikalinet kad jei kainos nerasai konspiracijom uzsimi broka iskist nori :) Guli motoras naujas grazus bet man mid drive norisi labiau va ir kriminalas kodel pardavineju.Neparduosiu iki pavasario desiu i rimta rema ir vazinesiu pats.

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.