Home Forums Bendras Šynų gamyba

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • #1927
    agniusm
    Participant

    Sveiki. Norėjau paklausti gal kas žino firmą kokią kas galėtų gaminti žalvarines šynas 45x6x6mm, puse šynų pragrežtų 3,5mm, o kita pusė užsriegtų M3? Susisiekiau čia su tokia firma, tai kai uzsiprase po 14Lt + PVM už vieną tai taip stalčius ir atsidarė. Aš labiau taikiausi į 2-3Lt kainą.

    Dėkoju

    #4411
    Tyro
    Participant

    Neparasei kiekio koks domina. Manau kad nebutu sunku ir paciam panaudojus tinkama zaliava pasidaryti. Va pvz Medelsta pagooglines radau turi zalvariniu kvadratiniu 5-36 mm strypu. Teliktu susipjaustyti, suskyliuoti ir reikiama dali susriegti. Dar lengviau butu pirma suskyliuoti, o tik tada pjaustyti – trumpus galus nepatogu grezti. Grezimo staklemis tai butu turbut max 10min. Jeigu daug reikia tai gal sriegti truputi uzsiknistum :)

    2947-pop.jpg

    #4412
    Tete
    Participant

    Seip thyro teisus:)

    pirma neparasei kiekio.

    O del kainos tai normaliai paprase tikrai neuzlauze jei metalas ju:)

    Zalvaris brangus. Pridekim pjovima grezima matricos gamyba zmogaus laika

    beja darbas su zalvariu dabar kainuoja 100 lt uz valanda be pvm.

    Pridekim irankiu amortizacija. Jei nori pigiai ir gerai tai belieka paciam daryt siuo atveju.

    #4413
    aleksanderis
    Participant

    Man irgi idomi tema. Reik celem pasidaryti sinas, tik dar nevisai apsisprendes is ko ir kaip :) A123 prizmates vienas kontaktas aliumas kitas varis? Kodel is zalvario o pvz ne is aliuminio?

    #4414
    agniusm
    Participant

    Man reikejo 50vnt testinio kiekio pasiziureti kaip daro ir pan. Del kainos as manau taip, kad toki kieki as per puse dienos padaryciau(padariau per pora dienu po kelias val) savo rankomis be jokiu imantriu stakliu. Imu vidutini atlyginima ir gaunas kad darydamas pagal ju kaina uzdirbu 700Lt per puse dienos -50lt medziagos. Dabar ar tai skamba normaliai? Man nelabai, todel ir kreipiesi i firmas kurios turi stakles ir viskas yra automatizuota kas mazina produkto kaina nes nera rankinio darbo ir jis vyksta nepriziurimas ir kur kas greiciau. Todel ir galvoju, kad kaina yra ziauriai didele.

    Del gaminimosi paciam, dariausi, sau, bet ieskau kad gamintu didesniais kiekiais prireikus kadangi turiu kitu isipareigojimu negaliu stoveti prie greztuvo ir ta daryt kiauras dienas.

    Dekui uz info

    #4415
    Šarūnas
    Keymaster

    Tie kas siūlo darytis, turbūt nėra darę.. :) Aš dariausi jau du kartus, pakams po 20 celių. Vienam pakui – 42 šynutės gaunasi. Baisiai daug. O dar nueina kur 0.5mm į šoną.. ir viskas, nebesusuksi. Į temą, turiu tokią naujieną:

    7AuWI.jpg

     

    Tai 200kg 3 ašių CNC staklės mūsų ofise. :) Nėra kas Lietuvoj kokybiškai ir pigiai teikia tokias paslaugas, tai buvom priversti patys įsigyt…

    Dabar dar tik derinu, kalibruoju, mokausi naudotis šiuo žverim.. Bet, manau, galėsiu pridrožti jums šynučių. Tik neturim sriegimui skirto motoro, tai galima bus padaryti viską, išskyrus sriegius.

    #4416
    agniusm
    Participant

    Oho kas per technika:) O tos stakles Sarunai pjaustytu synas ilgiais? Man svarbu kad kaladeles pjuviai butu svarus o susriegti as ir pats susriegsiu, svarbu isgrezta butu sviegiui 2.5mm o kitos 3.5mm. Butu idealu. O kokia kaina galvotum už tokią paslaugėlę per vnt.?

    #4417
    Tomas
    Participant

    Sveikas, puikus pirkinys! manau labai juo džiaugsiesi.

    Pats panašiomis domiuosi, tik dairiausi į roland stakles. Koks čia modeliukas?

    Kiek sumokėjote, jei nepaslaptis? Gali pm :)

    #4418
    agniusm
    Participant

    Derinuosi su ta firma, kad man padarytu synu, ar yra norinciu prosijungti, nes daugiau imant kaina mazeja. Derybos vyksta, kokia butu priimtina kaina? Atminkit kad 12S reikia 26, 24S – 50vnt.

    #4419
    Šarūnas
    Keymaster

    Dabar intensyviai ruošiu savo aparatą paradui, ant smūgio lipdau kažkokį BMS hibridą, sukergtą iš dabartinio Emus BMS ir savo seno motorolerio BMS atmainos. Kaip tik dabar sėdžiu prie Altiumo ir paišau PCB… Jau kokį antradienį-trečiadienį bandysiu drožtis sau šynutes. Nelabai įsivaizduoju kaip viską spėsiu ir ar kas nors gausis, nes staklių valdyti dar nelabai moku.. :) Jei gausis, galėsiu pridrožti ir kitiems.

    Nors ir su staklėmis, darbo vis vien yra gana daug. Dabar dar sunkiai įsivaizduoju, bet manau galėsiu paprašyti po 2.5-3 Lt/vnt… Tik iškart perspėju kad neduodu jokių garantijų, todėl, jei norite spėti iki parado, geriau gaminkitės patys.

     

    Beje, kadangi šynučių medžiagos laidumas čia nėra reikalingas, saviškes gaminsiuosi iš Kevlaro – ypatingai tvirto ir aukštą temperatūrą laikančio plastiko. Konstrukcija bus lengvesnė ir kur kas saugesnė (nes nebus didelių plikų kontaktų, kurie taip ir prašosi užtrumpinami).

    #4420
    agniusm
    Participant

    Super Sarunai. Ar kada iseina pamiegot :D Del kevlaro as esu galvojes, bet truputis egzotika ir Lietuvoje gauti nelabai imanoma, nors ir uzsienyje sunkiai be to ir kaina auksta. as dabar galvoju, kad pilnai uztektu 45x6x4mm synu. Variantas yra celes puses synom palikti tabsus ant pcb ir jas lituoti, supaprastetu surinkimas.

    #4421
    Šarūnas
    Keymaster

    Bėdos. Mane pakirto liga (gripas gal), tai darbas vyks kur kas lėčiau…

    O pamiegot tai pavyksta kartais, tik ne šiandien, vakar, užvakar …

    #4422
    agniusm
    Participant

    Gripas ne kas, nepavydziu. As va vakar palaksciau su savo ismislu ir gerkle jau skauda, prakaitas musa…

    Arielka gerkle reik skalaut :D

    #4423
    Linas
    Participant

    galvojau cia mane viena gripai bando pulti, bet ziuriu ir kolegas :)

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.