Home Forums Motorai / perdavimas Variklis 1000w

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 36 total)
  • Author
    Posts
  • #15800
    Vidas
    Participant

    Sveiki norėčiau paklausti praeita vasara bet taip ir neišejo jo išbandyti.
    Na ir buvo jis pamirštas ilgai stovejo rūsyje šiandien nuėjau jo pasižiurėti bet jis kažkaip nenori stumtis pabandžiau važiuoti nu važiuoja, bet labai jau lėtai neviršijo 25km/h o pagal variklio jėga ir atsižvelgiant į tai, kad perdavimas atitinka 45km/h o draugas turi ir gi 1000w ir jo gali pasiekti 45km/h.
    Beja variklio prasukti pirštais neišeina stumiant paspirtuka į priekį dar išeina stumti, o jau atgal tai net ratas slysta, bet nesisuka.
    paspirtukas atrodo taip: http://ipix.lt/image/dxuTd

    ant variklio parašyta model:KG1000 3000rpm 1000w 27,8a .
    Kokia įtaka varikliu daro neodimio magnetai ir ar tai butu gerai mano varikliu.

    O taip tai galvoju penktadienį išsiardyti varikli išvalyti ir sutepti guolius arba sudeti naujus

    #15801
    Vidas
    Participant

    Pamiršau dar parašyti, kad paspirtukas 48v

    #15810
    Vidas
    Participant

    Ar neodimo magnetai pridės tik daugiau apsuku ar ir jėgos

    #15814
    Šarūnas
    Keymaster

    Stipresni magnetai padidins jėgą, bet proporcingai sumažins greitį.

    #15816
    Vidas
    Participant

    O kaip tą jėgos pokytį apskaičiuoti, kad žinočiau kiek mano variklis pagalingėjo

    #15817
    Vidas
    Participant

    Ir kur gauti tuos lenktus magnetus, kad jie tiktu mano varikliui

    #15818
    Tadas
    Participant

    Vidai neverta niekaip ieskot tu magnetu.As Prisikeliau savo bldc kiniska motoriuka tai vieno magneto kaina jei nori kad butu atsparus temperaturai iki 100 laipsniu ir lenktas pasiruosk klot nuo 15 euru uz vieneta.Rasau nes pats uzsakinejau is kinu ir tikrai zinau kiek jie kainuoja o ne spelioju..

    #15830
    Nemirtingasis
    Participant

    Didesniam greičiui reikia silpnesnių magnetų ir nebūtinai lenktų, ir keisti magnetų nerekomenduoju, nebent jie visai negyvi, ten panašu į DC variklį ir greičiausiai bus sudėti paprasti (juodi) magnetai, jei pakeisi tai stumiant atsiras toks kaip striginėjimas, iš patirties žinau, o be to gali ir greitis sumažėti.

    #15863
    Vidas
    Participant

    Aš turiu viena dc varikli kuri norėčiau panaudoti kažkokiam projektiui tik yra viena bėda variklis per greitai sukasi net 10400rpm ant 48v 2kw
    ir gal yra koks nors paprastas būdas nuleisti apsukas ben iki 5000rpm ar dar mažau nedarant jokio papildomo perdavimo ar nenaudojant reduktoriaus
    nes nei reduktoriu neturiu nei tokios didėlės žvaigždės

    #15865
    Nemirtingasis
    Participant

    Vidas, kokiam projektui ? dviračiui, paspirtukui, riedlentei ir koks greitis ? nuo to viskas ir priklauso ar išeis kažką padaryti be reduktoriaus.

    #15866
    Vidas
    Participant

    Noriu padaryti kažką panašaus į paspirtuką, greičio norėčiau 30-55km/h bet tai yra nelabai svarbu greitis gali būti ir mažesnis ar didesnis, bet norėtūsi, kad gerai važiuotų į kalną

    #15867
    Nemirtingasis
    Participant

    Įmanoma padaryti su vienu perdavimu (variklis per diržą suka ratą), greitis bus ne mažesnis kaip 55-60kmh, škyvas ant variklio ~2.5-3 cm, ant rato maksimalaus dydžio, o tiksliau tai kiek įmanoma didesnis, bet kad posūkiuose nesiektu žemės, jei rato dydis iki 30cm tai škyvas nebus labai brangus, dideliam ratui bus brangu, trauka bus pakankamai didelė, tavo variklis su hall sensoriais ar paprastas RC ?

    #15868
    Vidas
    Participant

    Variklis tai šepetėlinis ir labai jau daug apsuku jis padaro tai ar ilgai man jo angliukai laikys tos apsukos tai tik man taip pasakė o pasiskolinau matuoklį tai buvo 10350rpm

    #15869
    Nemirtingasis
    Participant

    kokie jo apsisukimai prie 2kw apkrovos ? ir ar tu pats virini, dirbi su metalais ar panašiai ? ar tu pats gaminsi ar ieškai kas pagamins ?

    #15870
    Vidas
    Participant

    2kw=10400rpm
    1.5kw=7800rpm
    Rėmą jau turiu jį tik biškį pagražinsiu ir privirinsiu dėžę akumuliatoriams.

    #15871
    Nemirtingasis
    Participant

    kaip čia yra kad mažesniais apsisukimais mažesnis galingumas ? koks variklis ir modelis ?

    #15872
    Vidas
    Participant

    Variklio pavadinimo nežinau o tai kaip su tom apsukom as žinojau tik tiek, kad ant 24v 1kw 36v 1,5kw tai išbanžiau ant 48v nekaito tai viskas gerai, o tai nuo to nepagalingejo variklis ir jeigu taip tai kaip man ji pagalinginti iki 2kw

    #15873
    Nemirtingasis
    Participant

    kaip išmatavai galingumą ? kokiu būdu davei jam apkrovimą ? ir kiek laiko laikei įjungta prie 48V 2kw ?

    #15874
    Vidas
    Participant

    Galingumą išmatavau su : https://www.amazon.com/gp/product/B019OHZN9M/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A2R73Q5WDWSLZD

    įjungta laikiau gal 20min laikinai buvo įdėtas į motociklo rėmą nes labai nesunkiai pavyko pritvirtinti variklį

    #15878
    Nemirtingasis
    Participant

    20 min tai tikrai pakankamas laikas, tai visą ta laiką laikei stabdžius užspaudęs ar važiavai ? kaip tokį apkrovimą išlaikei taip ilgai ? kokį akumuliatorių naudojai ar gal turi tokį galingą maitinimo šaltinį ?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 36 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.