Home Forums Mūsų projektai / susitikimai e-cargo projektas

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 189 total)
  • Author
    Posts
  • #3509
    Servis
    Member

    Agniau,ziuriu kad tau tikrai gerai sekas,turit gera galva;-)

    #3510
    agniusm
    Participant

    Dekoju, sekasi tikrai neblogai, na o galva pas mane ne tokia jau ir gerai kaip pas kai kurios cia, as tik mokinuosi

    #3511
    Servis
    Member

    Na bent jau už mane tikrai geresne galva turi,aš taip pat mokinuosi,naujokas esu,bet elektrinis transportas man labai patinka,net jau nuo vaikystes pvz: buvau susigalvojes pasidaryti ventiliatorių su rc varikliuku ;DD paimiau ta varikliuka sujungiau su laidu kur į rozete kišt,tai ikišau ir nusprogo;DD

    #3512
    agniusm
    Participant

    Sveiki. Na Pagaliau radau keleta savaiteliu padirbeti prie savo dirbtuveliu, gavos 50 kvadratu ploto visokiem meistravimam. Neuz kalnu ir iranga reikes uzsisakineti, 4 agregatai apie 30 smotu isdardes is kisenes, na gal i gera :)

    Cia progresas:

     

    IMG_20120524_140344.jpg

    IMG_20120528_090045.jpg

    IMG_20120601_180232.jpg

    IMG_20120601_180238.jpg

    IMG_20120601_180245.jpg

    IMAG0003.jpg

    IMAG0008.jpg

    IMAG0012.jpg

    IMAG0019.jpg

    IMAG0027.jpg

    IMAG0030.jpg

    IMAG0032.jpg

    IMAG0035.jpg

    IMAG0042.jpg

    IMAG0043.jpg

    #3513
    Šarūnas
    Keymaster

    Super! Šiek tiek pavydžiu :)

    #3514
    E-MAX
    Participant

    As irgi tau pavideciau , bet man reiktu 4 kartus didesniu ir 2 aukstesniu dirbtuviu .

     

    kokius agregatus statysi ?

     

    tas aparatas su motoru tipo lygu betona padaro ? seniai svajojau apie toki .

    #3515
    agniusm
    Participant

    Kokiem 200 m2 reikėtų jau samdyt darbuotojus. statysiu kemppi kempact ir ac/dc suvirinimui, bernardo juostinės pjovimo stakles ir bernardo gręžimo frezavimo stakles.

    aparatas ištraukia cementą į pavirciu kad suformuota pluta bei isglosto paviršių. daro rankiniu būdu su gulsciuku ir skaitmeninių nivelyru.

    #3516
    E-MAX
    Participant

    Dideles patalpas zadam statyti is skardos ir putu polistirolio sumustiniu .

    prabangiai tu cia gyveni ,

    as asmesniskai turiu tik lietuviska 270A kempa ,svarkute 160A ir ruskas grezimo stakles gautas uz dyka.

    o seip pagrindiniai yrankiai yra 2 kampiniai slifuokliai .

     

    Noro reik tureti ir nereiks darbuotoju . isibetonavom sklepa dviese kuris yra 2.5-3 tokiu tavo patalpu dydzio . nu zinoma uztrukom kelias dienas po 1 kambari .

     

    dekui , dabar zinosiu kaip daro ta svelnu betona . Lakuot dar nezadi ?

    #3517
    agniusm
    Participant

    Lakuot nelakuosiu, nupirkau dažų ir grunto kad surist ir nedulketu. Didesnės patalpos gerai, bet kartais neiseina. šalia yra tėvo 100m2 medžio dirbtuvės, reikalui esant bus galimybe konvertuoti. Grindis uzsakinejau tokias nes paklaida 3mm per perimetra. gamyboje padeda lygios grindys, pagalvojau aš.

    #3518
    agniusm
    Participant

    Po truputi pradedu krapstyti si projekteli laisvalaikiu. kol kas nieko rimto, darausi kardonini maketa, kad galima butu pasiziureti ar dydziai tiks nes vaizduote pas mane ribota. Pasibraiziau toki varianta:

    Other%2520concept6.png

    Buvo itartina vairuotojo vieta, rodesi per maza. pradejus lipdyti kardona iskart ir pasimate. teko ilginti 300mm. Kol kas maketo progresas toks:

    IMAG1009.jpg

    IMAG1008.jpg

    IMAG1010.jpg

    Uzsakiau celiu is victpower taigi turesiu pakankamai 24S packui. Gausis nemazai vietos akumuliatoriam, gan patogioje vietoje, reikalui esant 40ah bus, o gal ir 60ah sutilps, gal ir iki Vilniaus savo chodu atvaziuociau :D

    #3519
    agniusm
    Participant

    IMAG1017.jpg

    IMAG1016.jpg

    IMAG1015.jpg

    IMAG1014.jpg

    #3520
    agniusm
    Participant

    Ar kas perka Lietuvoje bullet jungtis ir kur?

    #3521
    Šarūnas
    Keymaster

    Esu pirkęs tik iš hobbyking. Jei pirksi, imk brangesnes, ne tos pigios labai nekokybiškos.

    #3522
    Tyro
    Participant

    Esu pirkes ir is ebay, ir is hobbyking. Dirbant iki 100A dar nebuvo nudege, nors uztrumpinus prie blogo kontakto vienos sonas nusilyde. Ten galejo buti tuomet ir iki 200A. Naudoju 5.5mm storio akumams ir 6mm buletus faziniams laidams.

    #3523
    agniusm
    Participant

    Na hobbyking ziurejau, bet 6mm neradau. Pirkausi is modelis.lt bet man atsiunte kelis normalius o kitus slamsta. Ebay irgi baisu

    #3524
    Buckis
    Participant

    baisu kaina ar kokybe?

    #3525
    agniusm
    Participant

    Baisu kokybe. Paskutiniu metu eBay nusipirkau automobilini registratoriu 1080HD tai praktiskai i savartyna. Uzpildziau claim, ebay nurode nusiust preke pardavejuj ir vietoj normalaus adreso nurodyto buvo kvadratukai. Nusiunciau kad patikslintu adresa, bet nepatikslino. Taip ir likau -90USD

    #3526
    Šarūnas
    Keymaster

    Esu jau ne kartą nudegęs su siuntimais atgal, todėl visada, kai prekė nekokybiška, darau “not received”. Neturi jie galimybės nustatyti ar pristatyta net jei registruota siunta… O jie lygiai taip pat sėkmingai gali sakyti kad negavo tavo grąžintos prekės.

     

    Pirkau iš hobbyking 8mm – geros (tik vėlgi, jei bus pasirinkimas, reikia imti brangesnes).

    #3527
    Buckis
    Participant

    aisku jei siuntiesi lt tai gal ir praslystu toks bajeris kad siuntinys neatejo bet uzsienyje neveikia sitas juokelis. bent dauguma net smulkiu daiktu pas mane ateina su siuntu firmom turinciom pasaulini tinkla ir viskas kompiuterizuota ir neisdursi nieko, nebent kurjeris palieka tarpduri arba pas kaimynus uznesa, tada gali durniu ijungti.

     

    o ebay man dievas tiek visko ten kad tikrai jei ieskai galu gale gali rast visko, aisku kaina gali kandziotis. bet as dar tikrinuosi per google shop. va pries kaledas pirkau sunui dovanu mp3 grotuva kaina sisur buvo apie 500lt o nupirkau uz 300lt. nes google shop surado akcijine preke su nemokamu pristatymu

    pirkau taipat STM32Fxx valdikli dvigubai pigiau nei is kitaicu bet reikejo pirkt 2vnt kad gautusi nemokamas siuntimas tai antra pardaviau dvigubai brangiau nei mokejau uz du ir velgi per tapati ebay

     

    salutines pasekmes praleistas laikas prie interneto.

     

    sis principas neveikia su noriu dabar ir butent sito….

    #3528
    agniusm
    Participant

    Na ne del pametimo as bijau, o del kokybes ir tiksliau nesibaiminu, o nenoriu nervinti. Lauki daliu nieko nedarydamas ilga laika, o kai jos ateina pasirodo visiskas slamstas. Kai gyvenau Anglijoje tokiu bajeriu nepasitaike per 400 transakciju o Lietuvoje jau keletas buvo. Tikriausiai Kinai i Lietuvius ziuri sudiniau:)

     

    Norejau pasiklausti gal kas gali paaiskinti kaip pasiskaiciuoti sunto varza ir priklausomybe sroves atzvilgiu? Pas mane dabar is Lino pirktas Greentime kontroleriukas 72V 50A ir sakykime as noreciau 60A, kaip pasiskaiciuoti? Koki metala naudoti suntui? Zinau, kad galima lydmetalio uzkrauti, bet as nemegstu snargliuot.

    Dar toks vienas klausimukas: kaip pakeisti valdiklio atjungimo nuo akumuliatoriaus itampa? Kaip as suprantu, lifepo4 12S zemutine riba turetu buti 24V, bet pas mane atjungia anksciau, gal sakau galima ta butu pakoreguoti nesudetingai? Cia isskrostas valdiklis:

    IMAG0919.jpg

    IMAG0924.jpg

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 189 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.