Home Forums Bendras Susitikimas vasara (Rugpjūčio 17 d. 14 val. Vingio parke)

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 85 total)
  • Author
    Posts
  • #4115
    agniusm
    Participant

    Edit:

    Rugpjucio 17-19d. musu kuklus nakvynes namai uzimti, 300 Ezeru Ralis, del kitu datu patikslinsiu. Galiu pazadeti palapinem ploto prie ezero tikrai bus bet kada, o ir pasikrauti savo el. transporta galesit. Atstumas nuo Zarasu 13km. Google maps iveskite: Ragauka.

    #4116
    spicasss
    Participant

    gerai, tinka ir ta data :-)

    #4117
    Tyro
    Participant

    Kaip supratau 08.17-19d negalima, nes vyks triju simtu ezeru ralis, ir jie is to uzdarbiaus teikdami nakvyne.

    #4118
    agniusm
    Participant

    Galima pagalvoti koki eco dienos zygi po apylinkes sudarant marsruta pagal trumpiausia atstuma nuvaziuojancia TP. Jei jau pasisakot uz Rugpjuti, reiketu pradeti konkreciau sneketi. Man men pradzioje gali reiketi i Piteri islekti, dar neaisku, bet jei kas bandysiu prisiderint prie visu nes tokio susiburimo noretusi.

    #4119
    spicasss
    Participant

    gal kas pasiulytu marsruto distancija? asmeniskai galiu yveikti kokius ~30 km, taip organizatorius gali sudarineti marsruta. bet manau kokiu 15 – 20 per akis butu. ka manot?

    #4120
    Šarūnas
    Keymaster

    Aš turbūt būsiu be TP, tai belekoks atstumas tinka .. :)

    Tinkamiausia data matyt 08.11-12.

    #4121
    Šarūnas
    Keymaster

    Prikeliu temą. Ar dar nepraėjo noras? :)

    Klausiu, nes planuoju trumpam išvykti pailsėt, kelionė persidengia su 11-12d savaitgaliu. Tai patvirtinkit kas nors ar planuojat mytą minėtam savaitgaliui – dar spėčiau prasistumdyt planus.

    #4122
    Paulius
    Participant

    Asmeniškai aš pats – niekaip negaliu dalyvauti. Daug bėdų, darbų ir kitokių problemų, kurios deja, niekaip neleidžia man.

    #4123
    Tadas
    Participant

    Man 11-12 didelis balius o sekantis savaitgalis manau tiktu.Noras yra, o ar galimybes isliks sunku pasakyti.

    #4124
    Gince
    Participant

    Tai nebebus meeto?

    #4125
    Šarūnas
    Keymaster

    darom!! Dabar jau ir aš ratuotas būsiu gal :) Man rugpjūčio mėnuo tinkamas, būčiau su drauge (irgi ratuota).

    Arba liepa – būčiau vienas.

    #4126
    Tyro
    Participant

    Darom! Buciau uz rugpjuti, nes liepos men. laisvu savaitgaliu jau nebeliko :)

    #4127
    vvaldasv
    Participant

    Aš irgi už, tik pageidavimas būtų arčiau Vilniaus, nes toliau važiuojant būtų problemos su įkrovimo laiku ir rozetėmis :))

    #4128
    spicasss
    Participant

    sveiki, gal tada link zaliuju ezeru? ten daug dviraciu taku. o susitikti visiems galima prie ozo ikrovimo stoteles. ka manot? :-)

    #4129
    aleksanderis
    Participant

    As visada uz :)

    #4130
    bondas83
    Participant

    As irgi uz, jei tik nebus suplanuota.

    #4131
    Šarūnas
    Keymaster

    Gal geriau koks vingio parkas, kad toli nevažiuot (su rizika stumt atgal nuo ežerų)? :) Susitikti galima būtų prie technikos muziejaus stotelės (nes arčiau iki vingio).

    #4132
    Tyro
    Participant

    Koks stumti, juk mes su dviraciais – parminsim! :))

     

    Man kaip ne vietiniam tiktu dauguma pasiulytu marsrutu.

    #4133
    Karolis
    Participant

    Man tinka visur Vilniuje ;)

    #4134
    Gince
    Participant

    O jum nera teke kada prasyt kokioj degalinej kad leistu pasikraut akuma?

    Nes kad vaziuot iki zarasu neuzteks vieno ikrovimo.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 85 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.