Home Forums Bendras Susitikimas vasara (Rugpjūčio 17 d. 14 val. Vingio parke)

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 85 total)
  • Author
    Posts
  • #4155
    aleksanderis
    Participant

    Man irgi labai patiko susitikimas.Dazniau reikia. Tai vat siulau savaitgali turistini padariti Pavilniu regionineme parke.Dar priklausis koks oras bus. Planuoju apie 30km marsruta. Praeitais metais vaziavom pro puckoriu atodanga, belmonta, i pavilnio atodanga,laimio kalna. Vaizdingas marsrutas praeitu metu daliviai turbut pamena. Tai siulau apie 12h starta nuo saruno stoteles. Tikekimes kad oras nepaves keliones trukme apie 6h pensininko rezimais su desreliu kepimu :) planuojamas sestadienis arba sekmadienis.

    #4156
    Karolis
    Participant

    Aš už.

    #4157
    Buckis
    Participant

    Na kur desreles ten ir merginu reikia :)

    #4158
    vvaldasv
    Participant

    Ec, man nesigaus sudalyvauti. Savaitgalis suplanuotas buvo jau iš ankščiau. :(

    #4159
    agniusm
    Participant

    Kaip jum smagu. Gaila, mum toleliau gyvenantiem sunkiau susiorganizuoti. Butu faina jei daugiau nuotrauku kas imestu, nors taip patenkinti smalsuma.

    #4160
    spicasss
    Participant

    #4161
    spicasss
    Participant

    #4162
    spicasss
    Participant

    #4163
    spicasss
    Participant

    #4164
    spicasss
    Participant

    #4165
    spicasss
    Participant

    #4166
    spicasss
    Participant

    #4167
    spicasss
    Participant

    na ka galejau ta patalpinau, kitos foto nesigauna ideti nes per daug uzima vietos :)

    cia linkas is kur atsisiusti suzipintas visas foto http://files.mail.ru/A5E5772089434ABEA1AC499898AB020C

    #4168
    spicasss
    Participant

    o seip viskas buvo labai smagu, reikes pakartoti, jei gausis tai savaitgali as uz :)

    #4169
    vvaldasv
    Participant

    Dėkui už puikias foto. Susitikimas buvo tikrai super. Patiko į kitų techniką ne tik pažiūrėti, bet ir išmėginti. Reiktų dažniau susiburti, nes tikrai atradau daug įdomių techninių sprendimų. :)

    #4170
    aleksanderis
    Participant

    Tai panasu kad judesim sestadieni 11h :)

    #4171
    bondas83
    Participant

    si karta tikrai busiu, o cia prie elektronikos muziejaus tinkames?

    #4172
    aleksanderis
    Participant

    Jo prie muziejaus Zvieju 14a

    #4173
    Šarūnas
    Keymaster

    Geros nuotraukos!

     

    Aš šįkart nesudalyvausiu, esu Austrijoje, apsuptas kalnų. Čia net GPS sunkiai traukia.. :)

    #4174
    Šarūnas
    Keymaster

    Mano sudedamas jau eina 40 km/h :) Tai sudalyvaučiau kurią giedrą dieną. Geriau netempt, kol dar nenusprogo kas nors… :)

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 85 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.