Home Forums Bendras Susitikimas vasara (Rugpjūčio 17 d. 14 val. Vingio parke)

Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 85 total)
  • Author
    Posts
  • #4135
    Tyro
    Participant

    Idomus klausimas :) As visuomet galvodavau, jog jeigu reikes pavaziuoti kur toliau, tai prasyciau uz puodeli kavos ir papildomus pora lt pasikrauti elektros degalinese, tik nezinau kiek jie sutiktu :)

    #4136
    spicasss
    Participant

    gerai tinka ir vingio parkas, kaip Karolis sake visur Vilniuje. o degalineje buvau prases pasikrauti tiesa uz aciu pavyko :)

    #4137
    vvaldasv
    Participant

    Beliko suderinti datą ir laiką. Vingio parkas man irgi tinka. :)

    #4138
    Šarūnas
    Keymaster

    Man turbūt būtų geriausia Rugpjūčio 17d (šeštadienis), nes iki tos dienos neturėsiu kuo važiuot, o po jos atostogausiu užsienyje :)

    #4139
    agniusm
    Participant

    Oj, cia dabar visi prades rasineti savo datas kas kada gali. Sunku taip susitart, parasai data kada men pries ir kas gales tas dalyvaus, kas negales, matyt tas nelabai norejo pirmoj vietoj. Keliu val susibegimas organizuojamas kaip virgin galactix skrydis I kosmosa. Baikit bajerius.

    Kai tiek Vilniuje daug gyvena, menesinius meetus galima daryt ypatingai kai pedalu mint nereikia ir kuras praktiskai nekainuoja

    #4140
    Tyro
    Participant

    Pritariu Agniui, parasykime konrecia data – kas gales, tas dalyvaus, kas negales – to nebus. Nera tokios datos jog visi galetumeme, tai neimanoma, todel bus ne visi to norintys ir tai suprantama..

    #4141
    Šarūnas
    Keymaster

    Na tai ok. Rugpjūčio 17d?

    #4142
    Tyro
    Participant

    o tikrai nesuplanuosite 4 dienu mini “atostogu” tam laikui? 08.15d. (ketvirtad.) yra valstybinie ne darbo, tai gal pasiimsite laisva diena ir iskaitant savaitgali turesite daug laisvu per kurias isvaziuosite kur toliau.

    #4143
    vvaldasv
    Participant

    Ok. Rugpjūčio 17 d., 14h.

    #4144
    spicasss
    Participant

    busiu :)

    #4145
    Šarūnas
    Keymaster

    Susitikimas jau čia pat. Kiek dalyvių bus?

    #4146
    Oldschooler
    Participant

    Deja, negalėsiu, ir el. dviratis ir aš pajūry…

     

    http://imageshack.us/photo/my-images/29/t1yd.jpg/

    #4147
    Tyro
    Participant

    Nebusiu ir as, yra planu (suplanuota is anksciau). Smagiai pasivazinet :)

    #4148
    Šarūnas
    Keymaster

    Turiu žinių kad šiek tiek eksponatų bus, tai neišsigąskit, atvykit kas galit. Susitikimo vieta – prie estrados kažkur.

     

    Aš būsiu su kinišku sudedamu dviratuku.. Galėsim palenktyniaut (bet gal geriau ne). :)

    #4149
    Romualdas
    Participant

    Būsiu šalia užvažiuosiu

    #4150
    vvaldasv
    Participant

    Atriedėsiu su triračiu. Gal rasiu kur nors Vilniuje rozetę “kurui” įsipilti :)

    #4151
    Rytis
    Participant

    As irgi pasirodysiu. Vingio parkas pasirinktas, nes ten yra daug rozeciu.

    #4152
    Šarūnas
    Keymaster

    Susitikimas įvyko. Sudalyvavo netikėtai daug įdomių dalyvių su dar įdomesniais dviračiais. Bent man turbūt labiausiai patiko Ryčio dviratis, kuris ne vienam gebėjo ašarą išspaust. :) 70+ km/h vingio parke vis tik yra šis tas.

    Kitą kartą lauksim dar daugiau dalyvių ir eksponatų. :)

    #4153
    Buckis
    Participant

    Foto i studija

    #4154
    Šarūnas
    Keymaster

    Aš kažkaip per tuos visus testdraivus ir plepalus sugebėjau nenufotografuoti nieko :) Turiu tik kelias nuotraukas iš afterparčio:

    6fzq0E7.jpg

    QUCmT6i.jpg

    ZcnJT4E.jpg

     

    Tikiuosi dar kas nors papildys.

Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 85 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.