Home Forums Mūsų projektai / susitikimai Ziemos sezono atidarymas :)

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • #2097
    aleksanderis
    Participant

    Pristatau jau savo ketvirta ziemini dvirati.Vakar jau persedau ant zieminio ebiko. Zinoma iki galo kaip ir visada nespejau dabaigti tai kolkas akumas kuprineja 24v 15ah valdiklio srove 55a. IMG_20131127_194358.jpg

    Priekine padanga 26coliu digliuota Nokian hakapelita IMG_20131127_194419.jpg

    Galine 24coliu DMR bikes digger IMG_20131127_194408.jpg

    Varikliukas HS3540 jau 2 sezonus naudotas ziema, tai dazai baigia nusilupti.Manau po sio sezono bus nuogas aliumas. Nekokibiskai nudazyta.

    #6157
    aleksanderis
    Participant

    Max greitis 30kmh su 8s “24v” kai surinksiu akuma 20s “66v” Vat tada jau bus linksmiau vaziuoti :) Dar tik neapsisprendziau kur tvirtinti nes namie dvirati laikisiu saltai ir krauti negalesiu. Reikia kuprineja arda lengvai nuimama padariti kaip pas Kazimera manau. Gal kas ka patars?

    #6158
    Oldschooler
    Participant

    “… padariti kaip pas Kazimera manau…”

    Jei bus , kaip pas mane, tvirtinimas trim taškais, tai kol atsuksi/išlaisvinsi viską, šaltyje, vėjui pučiant į uodegą- gripas garantuotas! :)

    Sugalvot reikėtų taip, kad nuimt-uždėt akumą galėtum greitai, bet kad ir laikytųsi tvirtai.

     

    O žiūrint į tavo “…ketvirta ziemini dvirati…” net pavydas ima! Geras!

    #6159
    vvaldasv
    Participant

    Sveikas,

    Džiugu matyti, kad net žiema tau nebaisi. Nuimamam akumui gali panaudoti kokią nors įrankių dėžutę, o kad greitai nusiimtų ją prisek kad ir tokiais dirželiais: 

    http://www.e-senukai.lt/index.php?cl=details&anid=000051062069 

    laidų sujungimams gali panaudoti išardęs tokią rozetę,juk nebūtina statyti griozdiško viso korpuso: 

    http://www.e-senukai.lt//401560901851_2.html 

    arba išardyk skirtą priekabai jungtį: 

    http://www.e-senukai.lt//automobilio-priekabos-kistukas-74013a_2.html 

    Kuri atlaikytų didesnes sroves, nekaistų nežinau, reikia bandyti, ar vizualiai įvertinti. Aš panaudojau išardęs autopriekabos jungties detales.

    O gal sienkiant geresnio kontakto (kad nekaistų sujungimai) galima panaudoti kokį užspaudžiamą sujungimą, panašiai kaip prie magnetofonų prisijungia kolonėlių laidai, tik nežinau ar jų būna “stambesnių” , nes ant magiuko tai jie skirti smulkiems laideliams.

    Dėl jungčių, manau reiktų Tau pasikalbėti su kokiu rimtu darbuotoju iš elektros tinklų (Lesto), gal ką tinkamo jie turėtų.

    Parašyk kaip sekėsi išspręsti ši klausimą.

    Sėkmės.

    #6160
    aleksanderis
    Participant

    Dbr naudoju vat tokias jungtis

    deans-jungtis-viena-pora.jpg

    #6161
    aleksanderis
    Participant

    Planuojamas akumas yra 18650 lifepo4 celes apie 350-390vnt. Dbr esu pratestaves ~300 celiu todel dar nepradejau surinkineti. Jau uzkniso nuo rugsejo menesio testuoju :(

    sku_5105_1.jpg

    #6162
    aleksanderis
    Participant

    Yra minciu is tokio bakelio gaminti

     

    kan20m-d.png

    #6163
    spicasss
    Participant

    Geras zieminis variantas, del akumo dezes patarciau daryti “dziaunama” deze kaip pas Kazimiera, tik tvirtinima kitaip padaryti, ant remo tvirtinti kokius laikiklius, sliauziklius, “stoperius” kad nevazinetu pirmyn ir atgal, o is apacios daryti uzsegima tokio tipo kaip pas mane akumo dezes (“grabelio” kaip draugai pavadino) virsus uzsisekdavo. Taip manau butu patogu, apacioje atsegi ir i virsu iskeli visa akuma, kaskaip panasiai ir man reikia pasidaryti :)

    #6164
    Oldschooler
    Participant

    Mano “džiaunamas” konteineris l. pasiteisino, išsk. nepatogų atlaisvinimą/priveržimą,- 3 sraigtai -per daug, ypač blogam orui esant. Gal sugalvot ką panašaus į krovinių tvirtinimo juostos klampę?

    #6165
    Oldschooler
    Participant

    Mačiau naujo tipo įrankių dėžes “Pelican”. Kiek kitokios proporcijos, nei įprastinių, gal geriau tiktų akumų konteineriui.

    Foto įkelt nepavyko…

    #6166
    Buckis
    Participant

    jo jo tik kaina ju tikrai ne lietuviska pelican dezes su savo dizainu berods atejo is kariskiu, normalesnes dezes be 200lt nepaimsi

    #6167
    Oldschooler
    Participant

    >>Buckis

    Gal pavyktų naudotą kur pigiai nugriebt?

    Nes tos po 25$ akumams per mažos.O tinkamesnės- tai jau ir kaina…

    http://www.ebay.com/itm/Pelican-1120-Watertight-Hard-Guard-Box-with-Foam-Insert-Yellow-1120-000-240-/331064529628

    #6168
    Oldschooler
    Participant

    MyvhB0C.jpg

    Mano 2013 m. variantas. Akumo konteinerio idėja (Aleksandro) pasiteisino, bet dabar keičiu rėmą į full susspension, tai reikės ko nors kompaktiškesnio :)

    #6169
    Buckis
    Participant

    bent uk tos pelican dezes daznai parduodamos naudotos bet norinciu ju isigyt daug, labai jas megsta RC megejai o ju cia labai daug 

    pats bandau dabar kazka pagimdyt is stiklo pluosto man priimtiniausias varijantas kolkas

    #6170
    aleksanderis
    Participant
    #6171
    Oldschooler
    Participant

    >>aleksanderis

    Geros dėžės, tinka ir pjaustymui ir karštam formavimui. Nuvažiuosiu į tą “armiją” po švenčių, gal išsirinksiu kurią :))

    #6374
    spicasss
    Participant

    Saska, va gal toki reiketu pasidaryti ziemai?

    #6507
    spicasss
    Participant

    #6508
    spicasss
    Participant

    gerai prasilekem :) oras neprastas +3 :)

    #6509
    spicasss
    Participant

    http://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=DJ4ZK_C0Sdw

    • This reply was modified 10 years, 3 months ago by spicasss.
Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.