Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai E-board projektas, ieškau komponentų ir paslaugų

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • PJL
  #14750

  Sveiki forumiečiai,

  Bandau kurti savadarbį electric longboard, šiuo metu iki pilnos laimės trūksta:

  1) BMS plokštės, kiek skaitau apie kitaicus, pasitikėjimo nekelia, tik tiek kad šviežios celės, nors vis tiek norėtūsi max. ciklų skaičių išgauti. Jei kas turi šaltinį, kuris jau bandytas ir patikimas, pasidalinkit, nesupyksiu.

  2) Susivirinti bateriją. Čia būčiau linkęs pats darytis, bet nesiseka rasti tinkamo taškinio suvirinimo aparato. Gal kas žino kokie kaštai virinant pas ką nors, any contacts available? Arba gal pas ką galėčiau pasinaudoti suvirinimo aparatu? Susimokėčiau.

  3) Pakrovėjo. Šarūnas minėjo man, kad kažkas iš forumiečių čia galėtų padėti, tik primiršau vardus.

  Nuo čia kiek off topic šiai forumo skilčiai, bet nenorėjau 2 kurt:

  3) Rankinio kontrolerio, galvoju tiesiog paprastą, vieną iš tų baisiai atrodančių RC mašinų modeliam naudojamų 2,4GHz, žiūriu pigiausi 30E, gal kas kokį nenaudojamą turit ir norit parduot :) ?

  #14751

  Apsilankyk VGTU LinkMenų Fabrike. Galėsiu patart pagelbėt, taip pat dar vienas elektrinio mountainboard’o autorius tikrai patars ir pamokys. Trečiadieniais nuo 15:00 iki 18:00 atviros durys. Turim nemažai įrangos, bus man atrodo visai naudinga tau ten apsilankyti. ;)

  #14752

  Atviros durys? idomu- apsilankysiu, jei pensininku nevarot…

  PJL
  #14753

  Dėkui Ričardai, būtinai užsuksiu po darbo.

  Edit:
  Pamiršau paminėti, jog taip pat ieškau 18650 cell holderių tų plastikinių, kažkaip maniau čia paklausiu pries 2 mėnesius iš aliexpress laukdamas :)

  • This reply was modified 3 years, 1 month ago by  PJL.
  #14757

  Sveikas, konstruoju tą patį. Man šiuo metu irgi reik bms’o. Bestechpower turi ofisą Vokietijoj. Iš jų galima pirkti, bet tik minimum 2 vienetus. Tai jei domina, galim ką nors paorganizuoti.

  #14758

  Turiu nepanaudotu laikikliu. Tik jie sujungti I staciakampio forma

  PJL
  #14762

  Agniusm,

  O jų neįmanoma išardyti ir į kitą konfigūraciją sudėt?

  #14763

  Manyciau kad galima tik reikia pasizaisti. Ryt vaziuosiu I dirbtuves, paziuresiu ka turiu.

  #14788

  Kinietiški BMS didelio pasitikėjimo nekelia, bet ir mes ir dauguma naudoja ir kiek žinau problemų nekyla, turime kinietiškų 36v ir 48v bms, pakrovėjai likę tik 36v, 2 ir 2.5A, galime suvirinti ir bateriją, bet jei nori pats tai nelabai padėsime, tik holderių jau neliko, o kiti dar pakeliui…
  dėl rankinio valdymo – asmeniškai aš greičiausiai daryčiau pats su arduino nano ir panaudočiau RF433 moduliukus, tik korpusa tinkama reikia surasti, pigu ir gali susiprogramuoti kokius nori valdymo ar greičio didinimo rėžimus, o tai aktualu, nes teko matyti kaip nesunkiai krentama nuo lentos kai per greitai užspaudžiamas “gazas”, be to, privalumas mažos el. sąnaudos, šiek tiek pasistengus gali tilpti net į 30mah, retai teks pakraudinėti paterijas.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.